Skocz do zawartości

program do głosowania


bebe_bibi

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie powinno mnie tu być ani nie powinnam się o to pytać, ale..... ;/ Jestem mamą i birę udział w konkursie rodzinnym, ale od paru dni ktoś ewidentnie mi średnią zaniża. Inni mówią że mam szanse wygrać, bo mam fajne fotki i ta osba jest zagrozona i mi programem zanizyla punkty ;( Czy znalazłby się ktoś kto y mi podał taki program i powiedzial jak sie w nim obslugiwac .Odwdziecze sie na tyle co bede mogla. Zalezy mi by wygrać, bo każdy grosz się liczy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z tego co widzę to tylko raz można głosować. Pewnie ktoś miał zmienne IP ( Neostrada TP ), bądź używał proxy i Pani zaniżał oceny. Programem nie da rady w takim przypadku zaniżać/zawyżać ocen.

 

Można by jeszcze ukrywać IP TORem i głosować "ręcznie":

http://www.torproject.org/index.html.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komu by się chciało tak siedzieć i zaniżac komuś oceny ;/

Jak bym miała zmienne IP to bym głosowała na siebie, a nie zaniżała oceny innym ( nie chciało by mi się ) przeciez to trzeba czasu na takie głosowanie.

Ale dziękuję za pomoc i jednak odpszczę ten konkurs bo to szkoda nerwów i czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komu by się chciało tak siedzieć i zaniżac komuś oceny ;/

Przecież to oczywiste - temu, komu zależy na nagrodzie / wygranej :) Ale takie rzeczy da się sprawdzić i zdyskwalifikować osobnika...

Jak bym miała zmienne IP to bym głosowała na siebie, a nie zaniżała oceny innym ( nie chciało by mi się ) przeciez to trzeba czasu na takie głosowanie.

Są różni ludzie i niektórym może się chcieć takie rzeczy robić ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Neostradą można oddać ~4 głosy na minutę ( przyjmując, że będzie się głosować na jedną osobę ). A jak by się głosowało po kolei na każdego większego konkurenta... np. 20 osobom zaniżyć i zresetować neostradę... ;P A jak ktoś ma dziecko to da mu z 2zł i będzie głosować za ciebie przez godzinę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, programem takiego czegoś chyba się nie da zrobić. Trzeba trochę umieć hackować. Można się nauczyć tego z książki "Szkoła hakerów". To jednak kosztuje około 160 zł.

 

 

Zmienne ip da się wykrywać. Może jakieś głosowanie oszukasz, ale informatyków już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa już to widzę... mother-hackers atakują serwis żeby wygrać kamerę xD

 

"Informatyków" też oszukasz. A jak wpadniesz to czeka cię coś gorszego niż dyskwalifikacja.

 

Program dałoby się zrobić, tylko trzeba mieć neostradę/something_like_that, umieć logicznie myśleć i programować.

 

Zmienne ip da się wykrywać.

tzn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...