Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy wyborcze i o kobitach


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Patrysław: Chcesz ostrzeżenie za te zielone literki? Ja się nie patyczkuje. :]

 

Na zielono piszę, gdy wypowiadam się jako moderator lub dopisuję się do czyichś postów. Gdy mówię jako zwykły Patrysław piszę bez koloru.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie luzik, w końcu to Valhalla czyli pierdoły w czystej postaci... Tzn. nie to... Kurde nie ta kartka. I nie lubie latających penisów w rysunkach. Obejżyjcie sobie "Sens życia wg. Monty Pythona" to zrozumiecie jaką to ważną rzeczą jest penis ;] Tylko nie dawać mi ostrzeżenia za gadanie o nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, wy myślicie o Kasi, a ja myślę ostatnio jak podkraść kumplowi dziewczynę :P , która nie ma na imię Kasia xD .

 

PS. Nie dawajcie ostrzeżeń za ten temat i wogóle. To jest poprostu taki temat, żeby się wyżyć, porozmawiać tak jak to robią na forum senpuu w temacie intymnie xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to co teraz napiszę to będzie OT :)?

 

[moje_zdanie]

Mój dziadek był anty-komunistą i siedział za to w więzieniu 5 lat. Dlatego od dziecka wpajano mi prawicowe poglądy(i dobrze, nie chciałbym być synem jakiegoś zagorzałego socjalisty), oczywiście bez żadnych przesadnych Giertychowych skrajności, rozsądek, wolność słowa i czynu (nie przekraczającą granic moralności oczywiście). Oczywiście zgadzam się z tym, że komuna to było uprawianie czystego debilizmu. Gdybym mógł, chyba głosował bym na Tuska, ale Kaczetą też bym nie pogardził :)

[/moje_zdanie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O polityce:

 

Tusk mnie nie przekonuje - jego reklama - stworzona wg. najpowszechniejszej polskiej książki o tworzeniu reklam wyborczych. "Pamietam jak tata wychodził o 5 rano do pracy..." A to kur** inni nie wychodzili? Sam Tusk zapieprzał? Wiec to żaden argument, bo patrząc na niego 3/4 Polaków powinno być prezydentem!

 

Ja bede głosował na Kaczyńskiego i w parlamentarnych chyba też na PiS - jeśli w ogóle będe głosował, bo jakoś mi sie nie pali do głosowania, bo w sumie nia ma na kogo.

 

2. O Kasi:

 

Kasia to ładne imie. Byłem z bardzo ładną Kasią na 100d, wiec mi sie fajnie kosarzy. Ale ta Kasia taka piekna nie jest wg mnie, poza tym kobiety/dziewczyny, które gardzą ludzmi tylko ze względu na ich wykształcenie, czy ignorują kogoś i w ogóle nie odzywają się do kogoś, bo ten ktoś sie im nie podoba są dla mnie zerem. Niewarte uwagi - oczywiście nie mówie, że taka jest katarzyna Tusk.

 

3. O dziewczynach:

 

Dziewczyna to spoko sprawa, ale też ma wady, bo jest jak TV - kradziej czasu. =]

 

O czymś zapomniałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to co teraz napiszę to będzie OT :)?

 

[moje_zdanie]

Mój dziadek był anty-komunistą i siedział za to w więzieniu 5 lat. Dlatego od dziecka wpajano mi prawicowe poglądy(i dobrze, nie chciałbym być synem jakiegoś zagorzałego socjalisty), oczywiście bez żadnych przesadnych Giertychowych skrajności, rozsądek, wolność słowa i czynu (nie przekraczającą granic moralności oczywiście). Oczywiście zgadzam się z tym, że komuna to było uprawianie czystego debilizmu. Gdybym mógł, chyba głosował bym na Tuska, ale Kaczetą też bym nie pogardził :)

[/moje_zdanie]

-Takie rzeczy to tu HEREpisz.

A o co Ci dokładnie chodzi :P ??

Bartku jesteś "bedny"wracam do wcześniejszych postów wiesz jakie to wspaniałe uczucie jak czule dostaniesz z liścia :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...