Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy wyborcze i o kobitach


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz Bucior, przepraszać za co nie masz za bardzo, ale następnym razem prosimy pisać po głębszym zastanowieniu się... :ph34r: Ja chodze do klasy gdzie dziewczyn 10, a "chłopców" 13... Poza tym jestem Bartosz/Bartek :D :wheelchair:

 

EDIT: Tymon! Nie wkurzaj mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pff ale jaja :P Bartek ?? No to żeś mnie zaskoczył... byłem przekonany, że piotrek :P

 

i się nie gniewać tam za tego geja :P to był oczywiście niesmaczny żart na moim poziomie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

teraz to już napewno nie zasnę... a jutro mam aż 4 godziny pracowni i układy cyfrowe czyli najtrudniejsze lekcje (poza warsztatami i układami analogowymi i przyrzadami pomiarowymi). Może higienistka mnie wspomoże (chociaż nie wiem bo nie zwalniałem się jeszcze u niej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dajcie spokój ja jestem w jakimś głupim technikum :P Mam zostać technikiem elektronikiem ze specjalizacją systemy i sieci komputerowe i co?? jak narazie to o systemach nie było nic, i pewnie 99% nauczycieli nie wie co oznacza skrót OS albo co to baza danych :P Same kable tranzystory rezystancje impedancje i jakieś głupoty, a na to wszystko dwa lata temu zasadziłem kibla i zamiast do trzeciej chodze teraz do drugiej klasy.

I jak taka kasia ma mnie pokochać (a na dodatek jestem tak chudy, że prawie prześwituję, pomimo że jem jak zapaśnik sumo i mam problem unieść coś cięższego jak 10 kg w obu rękach...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No chodziło mnie że jem tyle że powinienem mieć wyglad zapaśnika sumo (mój brat je mniej a jest grubszy)... a juz wogule zjadam zatrważające ilości cukry we wszelakiej postaci na wyżeraniu z cukierniczki włącznie :D

 

Sory zakol, że edytowałem posta, ale nie chcę mieć koszmarów po nocy pozatym nie znieważaj mojego przyszłego teścia :P

 

Dobra ide spać więcej odpowiedzi napiszę wam jutro jak wruce z budy (czyli o 16:00 :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...