Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy wyborcze i o kobitach


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak mi ktoś załatwi mejla do córki tuska to przyjade chocby na drugi koniec polski i pocałuje go w nieumyte nogi biggrin.gif

Znać nie znam, ale akurat tak się składa że mieszkam na drugim koncu polski,zaraz się ide kompać więc jeśli masz zamiar pocołować moje niumyte nogi to musisz się spieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FishBig aż boje się myślec o co CI chodzi.Piotrusiu bez obrazy ale jesteś "biedny" nie mając dziewczyny , ani żadnej "na oku".

Tymon jego sprawa niech się śmieje.

 

EDIT

-----------

Tylko ile ty masz lat ile ja.Ale dobra wracamy do tematu a nie do wzrostu.

Weź sie piotrus ucisz(b/obrazy) my tu mamy temat do rozmowy a ty nam przeszkadzasz(ja nie wiesz co napisac nie pisz lub nie pisz bo bedziesz przeszkadzał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No długość nazwiska pozostała by jej taka sama tylko by się jej literki pozamieniały... t na g, u na n, s na y, k na s...

Co do marzeń erotycznych - u mnie w klasie panuje zasada, że najwazniejszy jest sex :D ale pewnie dlatego, że na 25 facetów nie ma żadnej kobity, i jak przyjeżdzają praktykantki w skromnych ciuchach to wsyzscy dostaja orgazmów...

ale akurat w tym przypadku jeszcze takowych mysli nie miałem (az dziwne).

 

@bucior: ja mam tylko 175,5 cm (wczoraj mierzone), więc odpada :P

pozatym mój umysł... wiesz może i jestem rozgarnięty, ale chyba tylko w niektóre kierunki, bo ostatnio nauczycielka zapytała mnie, czy nie mam czasem żółtych papierów... chociaż z drugiej strony w gazecie pisali, że "najwiekszym osiągnieciem kasi jest obcięcie ojcu włosów dzieki czemu widać mu zakola...".

No to ja sie naradzam jutro z kumplami, zrobie zakłady na kase i jak mi sie opłaci to poszukam jej mejla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FishBig aż boje się myślec o co CI chodzi.Piotrusiu bez obrazy ale jesteś "biedny" nie mając dziewczyny , ani żadnej "na oku".

Tymon jego sprawa niech się śmieje.

 

EDIT

-----------

Tylko ile ty masz lat ile ja.Ale dobra wracamy do tematu a nie do wzrostu.

Weź sie piotrus ucisz(b/obrazy) my tu mamy temat do rozmowy a ty nam przeszkadzasz(ja nie wiesz co napisac nie pisz lub nie pisz bo bedziesz przeszkadzał)

Biedny bo nie mam dziewczyny... Widać dobrze, że jestem biedny, mi to pasuje :P Secundo - ja mam sie uciszyć? Aha, jasne ;] Twój post:

Takiego "przysłowia" jeszcze nie słyszałem.

Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

O widze że wszystkie piotrusie nie mają dziewczyn :P Ja już wytrzymac nie mogę i energia mnie rozpiera jak widze te wszystkie rozneglizowane kobiety w drodze z i do szkoły... normalnie kiedyś rozwale tramwaj.

 

A jak juz tak odbiegamy od tematu to ostatnio poderwałem Martynę wojciechowską :P Niestety nasza znajomość trwała krótko, i do tego miałem taką bękę, że mi się na zdjęciu gęba spłaszycła lekko i wyglądam jakbym miał 10 lat:P

http://gnysek.wow.net.pl/files/martyna.jpg

 

acha w naziwie tematu to ja napisałem och kasiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak byś szedł takim tokiem rozumowania jak mój kumpel (na szczęście zmienił tok), że dla niego jedyne dziewczyny warte uwagi to vn xD ? Dobrze że zmienił tok myślenia i teraz tylko myśli o swojej dziewczynie xD .

 

EDIT: Gnysek, Pietrus ma na imię Bartek :] .

PS. Fajna fotka gnysek xD . Ale nie tylko ty ją łapałeś za przody. Przyznaj się, kto tam jeszcze stał :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Piotruś sorka.

Dobra żeby nie uciec od tematu wchodzcie tutaj

Wzrost

Prezydent

Gnysek spoko ja też mam 25 chłopaków w 1kl. gim. bo jestem w sportowej ale jest fajnie.

 

Edit

-----------

Gnysek widziesz jedna Kasia nie jest taka madra za jaką ją uważasz.

Gnysku i jeszcze jdno bez takich lubie bardzo Martusie więc prosie Cię bez takich zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No ja mam tylko 24 kolegów, i ani jednego chłopaka, bo u nas w klasie gejostwo jest tępione :D ale zdaża się że ktoś dla żartów posmyra cię po nodze lub połozy rękę na kolanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...