Skocz do zawartości

Poszukiwany jeden grafik do teamu.


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukiwany jest jakiś aktywny grafik do nowego projektu rpg w stylu retro.

Przykład takowej grafiki: http://www.viridiangames.com/images/whatgameisthis10.png

Pozdrawiam Serdecznie.

 

P.S: Gra będzie "opatrzona" logiem Sunline-Studio i to właśnie to studio, jest odpowiedzialne za stworzenie gry. Nasze RPG oczywiście tworzone jest w Game Makerze.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się w tym temacie lub na pw.

 

Nad gra pracuję:

-Fallord (Programista, tworzenie i edycja map)

-Webzir (Scenarzysta)

 

Ostatnie wiadomości:

-Postanowiliśmy lekko odświeżyć grafikę do podanej na screenie na dole. Gra będzie miała grafikę retro z lat 90 - Zrezygnowaliśmy natomiast, z bardzo starej grafiki dosowej(Patrz wyżej). Nie mniej jednak gameplay gry zostaje taki sam - Trzymajcie kciuki, bo zapowiada się super !

 

Obecni Kandydaci:

-Pawlik

-KubaGM

 

Kandydaci którzy zrezygnowali:

-Raperr

 

Pierwszy screen z produkcji: http://www.gmclan.org/uploader/2271/screen.png

 

Credits:

-Snake

-Morgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół to ma być erpeg w stylu starej ultimy, z grafiką retro i prostą aczkolwiek porządną grafiką. No właśnie scenarzysta miałby się zająć fabułą, tworzeniem scen, wnosić poprawki do map, pisać dialogi itp. Więc konkretnej na razie fabuł nie ma. Chciałem tylko zobaczyć czy są jacyś chętni a wtedy weźmiemy się za to pełną parą. Powiem jeszcze, że programista ze mnie dosyć cienki(Patrz stare demo Sentimentala), więc to projekt na którym "będę się uczył". Nie wymyślałem, z góry tytułu - tytuł będzie jak będzie scenarzysta. To tyle, Pozdrawiam.?

 

EDIT: Znalazłem nowy screen : http://farm2.static.flickr.com/1255/148387..._aa5cd76092.jpg Grafika ma być wykonana we właśnie takim stylu, Ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno - No dobra - Ale tutaj liczy się bardziej pixelart, a na deviant arcie nie ma nic z pixelartu.

 

Pokaż próbkę swoich umiejętności - a masz szansę, że dostaniesz się do projektu(O ile ktoś Cię nie wyprzedzi)

 

Dokładniej gra ma być na zasadach starych dobrych erpegów, z lekko odświeżoną grafiką (Patrz screen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno - No dobra - Ale tutaj liczy się bardziej pixelart, a na deviant arcie nie ma nic z pixelartu.

 

Pokaż próbkę swoich umiejętności - a masz szansę, że dostaniesz się do projektu(O ile ktoś Cię nie wyprzedzi)

 

Dokładniej gra ma być na zasadach starych dobrych erpegów, z lekko odświeżoną grafiką (Patrz screen)

No to kupa. Nie znam się na pixel arcie, tylko grafika rastrowa :P

Ja mógłbym wam zrobić menu, huda i takie duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbyś zrobić menu i hud - tylko musiał byś nałożyć na końcu efekt "pixelowania" tak, zeby to wyglądało na "niby" pixelart.

 

Edit: Bo jak wiadomo, gra ma być w stylu grafiki retro - Więc super bajeranckie menu nie będzie tu w żadnym stopniu pasowało. To jak ? Chętny ktoś ? :) Znaleźli się dwaj kandydaci - Czekamy na pracę chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... obrazek o rozmiarze 16x16px to góra 3 minutki... więc jeśli czegoś trzeba... mów śmiało... ;)

 

EDIT: Taki górski goblin... Stworek2_16x16.png

Jak chcesz, to w gm'ie jest taki bajer... dzięki niemu zrobisz kilka rodzajów tych wszelakich stworów... nazywa się to chyba 'colorise partial'... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - Tylko jak dajesz grafiki to nie tutaj na forum - Proponowałbym na PW albo kontakt ze mną na gg.

 

Grafikę 16x16 wykonuję się bardzo szybko - więc mógłbyś się podjąć zadania :)

 

Jak możesz skasuj obie grafiki z forum, to pewnie je wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E? Mówisz o linkach co podałem czy o tym że nie podołam pomóc twórcom O.o?

Co do moich wcześniejszych prac to bluuuźnisz bracie bo są autorskie i tyle >.<

A w pomocy to po prostu mam chęci i czas więc się pytam czy już wybrali grafika, czy może sam projekt padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...