Skocz do zawartości

Zablokowane [PHP/AJAX] UTube -18 Script


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapisywanie logów do pliku PHP jest jednym z najgłupszych możliwych błędów początkowego programisty.

 

@Kofel: No to co z Twoją przeglądarką plików? :)

EDIT: Sorry, temat zamknięty.

 

Tak dla jajec rąbnąłem w php, bo nie chciało mi się wymyślać rozszerzeń, dobra, wiem o co chodzi, dlatego modyfikujemy skrypt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem kod do poprzednich wersji :]

 

Help me! Idiota Bagno hakuje świat! Ratujcie mnie przed nim!

 

Już powiem tak, dajcie mi warna czy bana, ale...

KUR... MAĆ! Odpierdzielcie wy się ode mnie! Wiecie jaki byłem ja wtedy młody i trolowaty?! Oczekuję choć garści respektu i zrozumienia od was!

Tymczasem... "Bagno h4x0r". Żal mi dzieci co mają skłonność do mniemanej wyższości, która nie istnieje. Typowe zachowanie "dziecka neo" ;/

Widzę, że są osoby, które traktują na poważnie to co robię i w jakim kierunku się kształcę a nie naśmiewają się biorąc tylko pod uwagę przeszłość ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kofel: Przepraszam, za co ukarany? To nie Ty jesteś moderatorem i nie Ty decydujesz kto dostaje warny ;/ Na moim forum dostał byś za zabawę w moda upominek w postaci 3 punktów ujemnych reputacji :|

Kod źródłowy opublikowałem w pierwszym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-enjoy, na twój poziom polecam http://sweetbrokacik.pl

 

O jezu, moje oczy, wiesz co, gdybym Cię miał przed twarzą chętnie bym Ci w nią napluł...

Może Ci napisać pokemonem? A nie, przepraszam, nie potrafię, ich szyfr jest za trudny do rozgryzienia. Gnij w czeluściach piekielnych!

Wiesz, codziennie muszę siedzieć z tymi gnidami w jednej klasie, a Ty, śmiesz się nazwać mnie pokemonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...