Skocz do zawartości

The Dimensioner (Dim)


Shockah

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Dimensioner (Dim)

 

Gatunek: platformówka (zawiera elementy zręcznościowe)

 

Opis: W grze jesteśmy efektem badań naukowców, który ma umiejętność przenoszenia się w wymiarach. W każdym wymiarze poziom może się trochę różnić, więc przenoszenie się w wymiarach może być konieczne do ukończenia poziomu. Chwilowo tylko 4 poziomy, lecz jak chcecie, to róbcie swoje :P

 

Download: https://gmclan.org/up2763_3_thedimensioner_demo1.html

Rozmiar pliku: 1,01 MB (po rozpakowaniu 1,14 MB)

 

Autorzy:

Programowanie: ja, Nobody, użyty przykład Tymona i Dawidsa (nie mylić z Dawiddsem :P ) "Edytor plansz"

Fabuła: ja

Grafika: Nobody, kilka grafik KubaGM

Muzyka: brak

Screeny:

http://img521.imageshack.us/img521/3545/clipboard01dm6.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/2795/clipboard02ak3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już gra o nazwie Dim (taki jest skrót twojej nazwy), ba, opiera się na tych samych założeniach, kolorystyka w obu wymiarach jest bardzo podobna, a nawet wybieranie leveli wygląda na podróbkę. Lepiej napisz coś o tym.

 

Do tego jeszcze tutorial nie chce się włączyć. Ale silnik jest w porządku, grafika też (tylko bohater - poraz n-ty figura geometryczna z dwoma pionowymi kreskami, które rzekomo mają "stajla").

 

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z leninem, trudne jak cholera. O ile przez tutorial udało mi się przebrnąć to pierwszy poziom ewidentnie mnie zniechęcił. Jednak mimo to gra na prawdę przyzwoicie wykonana, może grafika trochę zbyt prosta ale i tak rzadko zwracam na nią uwagę w grach :P. Daję 4 bo to bardzo miła odmiana od tych wszystkich "pierwszych gier".

te zielone kulki powinny sie respawnować ;p.
kulki się respawnują tylko trzeba trochę poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już gra o nazwie Dim (taki jest skrót twojej nazwy), ba, opiera się na tych samych założeniach, kolorystyka w obu wymiarach jest bardzo podobna, a nawet wybieranie leveli wygląda na podróbkę. Lepiej napisz coś o tym.
No rzeczywiście jest i trochę na niej bazowałem :P I jak to w obu wymiarach? Są 3 wymiary :P

 

Nie przeszedłem tutoriala ponieważ zbyt trudno wykonać ten "podwójny skok", te zielone kulki powinny sie respawnować ;p.
Jak już powiedział Morgo - respawnują się, tylko trzeba poczekać.

 

Ciężkie, wogóle nie wiem jak to przejśc
Zgadzam się z leninem, trudne jak cholera.
Gra z założenia miała być trudna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna , fajny pomysl z tym przechodzeniem po tych wymiarach. Udalo mi sie przejsc cala i stwierdzam , ze jest za krotka.

 

Problemy male z tutorialem , blad wyskakuje .

 

Szkoda tez troche , ze bohaterem jest znow figura geometryczna.

 

Jak na demo dam 4 , gdyz licze na wiele wiecej plansz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy male z tutorialem , blad wyskakuje .
W tutorialu błąd naprawiony - zapomniałem ustawić nazwy poziomu :P

 

Jak na demo dam 4 , gdyz licze na wiele wiecej plansz :P
O to się nie bój :P

 

Uwaga! Jeśli ktoś wykona ciekawy poziom w edytorze, to może mi go wysłać. Jeśli będę uważał, że jest dobry, to możliwe, że go umieszczę w grze (jako jeden z normalnych poziomów, lub jako plik w folderze z poziomami, jak kto woli).

 

EDIT: Driger, a zebrałeś wszystkie żółte i czerwone kulki? :P Jeśli przeszedłeś każdy poziom tylko raz, to powinieneś mieć 25 żółtych i 17 czerwonych (właściwie to się raczej nie dało 4 żółtych i 1 czerwonej, ale teraz poprawiłem ten poziom) :P No chyba, że nie znalazłeś żadnych sekretów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i te pierwsze poziomy zrobiłem za trudne... Trzeba po prostu w odpowiednim momencie podskoczyć i tyle :) Przestałem robić tą grę dawno temu, zagrałem wczoraj i za 3 razem mi się udało przejść to :P A jak przeszedłem tą planszę szybko przeszedłem całą grę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- Twoja Grafika, nie taka zła

Minusy:

- Paker starsznie zachacza o ściany

- Rozmiar pliku

- No i ta skucha w 2 levelu

3/5

EDIT: Sorki ale miałem dwie karty otwarte :P Z dwoma tematami... Zaraz zagram i ocenie (ocene dałem do właściwego tematu jak coś).

 

Edit2:

Po upewnieniu sie ze pisze we właściwym temacie moge stwierdzić ze gra jest troche trudna :P

Grafika nie jest taka zła, a pomysł bardzo fajny 4/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...