Skocz do zawartości

Destruction


Slax

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Destruction (Robocza)

 

Gatunek: Strzelanka

 

Opis: Znajdujemy się w laboratorium, w którym doszło do wypadku. Naukowcy zmutowali się w małe stworki. Ty zostałeś tam wysłany by znaleźć antidotum i pokonać zarazę. Kompletna fabuła w pełnej wersji :P

 

Download: http://www.gmclan.org/up3781_3_LD_demko.html

Rozmiar pliku: 4357KB

 

Autorzy:

Programowanie: Slax

Fabuła: Slax

Grafika: Internet...

Muzyka: Internet

Screeny:

http://www.gmclan.org/up3781_7_2.html

http://www.gmclan.org/up3781_7_1.html

 

To jest moja pierwsza gra i proszę o napisanie czy kontynuować ją, czy też odrzucić i proszę jeżeli znaleźliście buga to go napisać. Wiem już że jeszcze ''mutanty'' są bugnięte.

Głównie strzelanie oparte jest na przykładzie łusek i chodzenia, a autor przykładu jest w credits... I zapomniałem dopisać że grę zapisujemy "z" a przeładowywujemy "r"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie krótkie!!

Grafika dobra ale nie Twoja...

Błędy i to co przeszkadza:

-postać za wolno się porusza

-idąc w jeden z boków (a lub d, już nie pamiętam) postać porusza się szybciej niż idąc w drugi bok

-potworki wariują na ścianach, przez co zabicie ich nie jest problemem, bo nawet nie atakują gracza

-jakimś cudem udało mi się zabić dwa potworki jednym strzałem :D

 

W sumie źle nie jest, ale jak na demko to bardzo mało tego (2 plansze z czego tylko na jednej są potworki :mellow:

I najpierw weź się porządnie za te AI wrogów bo jest tragicznie :P

A dam 2\5 głównie za te błędy co wymieniłem, ale jak się postarasz to będzie wyższa ocena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że potworki są do dupy, a dałem tą grę bo chciałem dowiedzieć się czy się opłaca ją robić...

 

Robić (dla treningu) powinieneś, ale nie wstawiać ich tutaj. Już nie będę powtarzał znanej w całej społeczności GMCLAN'owej regułki "po co wstawiacie pierwsze giery....." ale wypadałoby się do niej zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet niezłe ale...

minusy:

-gracz chodzi za wolno

-pistolet w głowie? :|

-głupie ai wrogów

-stworki wariują gdy dotkną bloków

-nagłe wtrącenie do gry,nie wiadomo co się dzieje

-menu

 

plusy:

-fajne efekt strzału

-grafika

 

3/5 bo to twoja pierwsza gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niektóre efekty fajne, np. ładne drzewa, ale już np. w pień da się wejść. Podobnie sprawa ma się ze skrzynkami. AI kuleje, potworki wariują na ściankach, ale ogólnie grać się da. No i demo dosyć krótkie.

3/5 (jeśli pierwsza gra).

 

Można w tej grze jakoś biegać? Bo chodzi się niemiłosiernie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/5

Strzelanie jest z przykładu (tak mi się wydaje)

Znalazłem jeszcze buga (inni o nim nie pisali):

Jak stoisz twarzą do ściany w bardzo bliskiej odległości i strzelisz - pocisk leci w przeciwną stronę - odbija się od niej... specjalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Autor się postarał
OMG :boxed:

 

 

Gra na 2. Po prostu, ja uważam że się nie postarałeś.

 

--------

 

I przestańcie w końcu powtarzać!!! Kiedy tylko Nobody napisał o pistolecie z głowy to od razu większość o tym wspomina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jedno Slax. Co to jest to niebieskie coś co wylatuje z bohatera po naciśnięciu prawego klawisza myszki? Lata po całym ekranie :P

Dam 2/5 bo jednak gra jest trochę słaba no i bugi które wymienili inni wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor: to sie nazywa "domino behawioryzmu spolecznego" - czyli jedna (zazwyczaj lubiana/powazana/czy tez inna tego typu 'dominujaca') osoba robi cos, a za nia reszta 'podporzadkowanych' (w pewien sposob) osob robi to samo - zauwazylem to dawno temu (zwlaszcza u mlodych osob) i powiem ze mozna to sukcesywnie wykorzystac na korzysc wlasna ;P (ach jak ja lubie kontrolowac inych :D ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oceny, jutro zorbie upade i może będzie lepiej...

Marrac to miała być flara, bo w pełnej wersji w laboratorium nie będzie prądu i będzie ciemno... A flara oświetli teren, ale to dopiero kiedy indziej. A co do pistoletu z głowy to postaram się załatwić nową grafikę dla hero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oceny, jutro zorbie upade i może będzie lepiej...

Marrac to miała być flara, bo w pełnej wersji w laboratorium nie będzie prądu i będzie ciemno... A flara oświetli teren, ale to dopiero kiedy indziej. A co do pistoletu z głowy to postaram się załatwić nową grafikę dla hero.

 

Flara która lata tak po całym roomie? :mellow: Zrób lepiej, żeby hero rzucał ją przed siebie albo z nią chodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...