Skocz do zawartości

Zablokowane Hentai


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mysle ze takie gry sa tak naprawde skierowane dla mlodszych ludzi ktorzy noca po cichaczu w to pykają, bo tak naprawde jakiego normalnego zdrowego doroslego faceta by takie cos podniecilo?

zreszta dla mnie zawsze hentai ssało

EDIT.

sorry wole prawdziwe realne blondyneczki z pieprzykiem na cycku niż śliniące sie, czerwieniejąca, płaczące, plujące, ryczące jak byś jej wiertarke wkładał plastykową lale z potem na cycach :P ale nie mowie jak ktos lubi to niech sobie lubi kazdy ma swoj gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Widzisz LionX, teraz musisz propaganji zrobić wersję z prawdziwymi modelkami. ;)

 

A co do hentajów, to dawno temu zagrałem kiedyś w parę gier tego typu i jak ktoś już wcześniej napisał - wszystko sprowadza się do prostego klikania na czas, ewentualnie prowadzenie jakiegoś trybu życia. Jednym słowem nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. W ogóle ambitne gry erotyczne, to chyba utopia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maximal, porada dnia: "Najlepiej wy****ać adminów w ****"? :D (Taka aluzja do pewnego osobnika)

 

Jeśli ktoś chce ambitnej gry erotycznej, może spróbować love simów. Przy czym też niezbyt ambitne nie są, bo to wszystko w sumie tekstowe przygodówki z uśmiechniętymi mordkami dziewcząt. Ew. coś z serii Larry, ale nie tą część 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat tygodnia.

Roku.

 

Co do gry, to grałem już jakiś czas temu i hmmm... no cóż nudne to było, naklikałem się trochę, przeszedłem za pierwszym razem i wyłączyłem. Osobiście o hentajach mam zdanie podobne do propy.

 

Oj, biedna dziewczyna biggrin.gif

Czemu biedna 017.gif

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszyscy mówią że ich to nie kreci ani nie ciekawi ale gierka dość dobrze się pobiera ciekawe XDD

 

Lion, raczej chodziło mi o to, że furry nie istnieją naprawdę, a zboczone i świrnięte japonki tak xD

Jak to nie ja jestem furry jak już to Nie istnieją antromorficzne zwierzęta o inteligencji równej Nie istnieją człowiekowi XP (Może gdzieś w kosmosie XDD)

 

od razu wyjaśniam że nie jestem jednym z tych furry co latają w furry kostiumach XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...