Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, Marmot z racji tego, że jesteś liderem grupy na steamie zorganizuj wszystko. Ja na początku proponuję jakąś mapkę aim albo awp. A dopiero potem przejść do normalnych.

 

Bardzo zależało by mi, żebyśmy zagrali na następujących mapach

cs_assault

de_dust2

de_nuke

 

Kto się zgadza ? Ja już przygotowuje amx i ogarniam serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaxxis

Te mapy co wymieniłeś to podstawa ;p

 

To może taki mały spis.

cs_assault

de_dust i de_dust2

de_aztec

de_nuke

de_747

Mógłby być de_westwood i jakaś aim albo de_dust_2x2. Mapy awp_ sux :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaxxis:

4-5 map to max. Nikt dłużej grać nie będzie raczej. A co do map, to popieram Twój wybór, tylko ja bym awp dał jakoś w środek, jako taki przerywnik między graniem, a na dobry start bym dał de_dust2. Potem cs_assault, jakiś awp, de_dust i de_nuke.

Ogłoszenie na steamie już dałem, więc wiadomość o grze dotarła do wszystkich zapisanych do grupy GMCLAN na Steam. Za niedługo dodam wydarzenie na Steam i w sumie tyle. Co do IP i tym podobnych spraw to się zgadamy na czacie grupy.

Pamiętajcie -> 29. lipca godz. 18:00. Prosiłbym, aby wszyscy grający byli jakieś 5-10 minut wcześniej na czacie grupy na Steam. To chyba wszystko co mam do powiedzenia na obecną chwilę.

 

Zresztą, z mapami można zrobić inaczej. Mówiłeś, że masz AMX wgranego - uaktywnij plugin wyboru mapy i już. Będziemy głosować jaka mapa i tyle, ale maplistę i tak ustaw, że jakby głosowanie nie wypaliło, to żeby wg maplisty szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to darmowy program, nie możesz go wgrać ;p ? Jak będziesz włączać CS, to go wyłączysz i już. Po prostu, tak jest najwygodniej. W GG konferencje są spierniczone na całej linii, nie zawsze wiadomości do każdego docierają, a inne komunikatory to nie każdy ma. Steama ma najwięcej grających wśród nas (nawet ci co mają cs nonsteam :P ), w zasadzie tylko Ty nie masz, więc o czym mówimy ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych

Tylko FPS/TPS? Jeśli nie, to w W3TFT mogę zagrać przez Hamaka. Na GG pisać (8101228) jakby co.

 

Jeśli tylko FPS/TPS, to raczej nie zagram (nie mam CSa ani nic podobnego na tym kompie). Chyba, że w Q2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulz, dajcie dokładnie omówić sprawę z counter strike, a nie już wyskakujecie z kolejnymi propozycjami. Spokojnie, rozegramy partyjkę w cs to potem myślmy o kolejnych ustawkach.

 

Ja osobiście mogę zagrać jeszcze w Painkillera(Zwykłego, z playa - bez dodatku), Armie of Exigo, Tactical Ops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...