Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, lista uaktualniona. Z tego co widzę, najczęściej powtarzają się HL2:DM, CS 1.6, TMNF i TF2. Możnaby pograć w jedno z tych.

 

A co do nonsteamowych wersji, to jest rada. Nie testowałem, ale ponoć działa - osoba mająca nonsteam zakłada serwer i wtedy mogą wbić ci co mają steam i ci co go nie mają :P . Ja mam upload 128kb/s i hostowałem kiedyś serwer CS 1.6 i do 6 graczy wytrzymywał bez lagów z sensownym pingiem.

 

No, i jakby były jakieś propozycja grania takie spontaniczne, na bieżąco, to wiadomo, na czat grupy wejść i ewentualnie pozapraszać tych z grupy którzy są :P . Ewentualnie od razu pisać do konkretnych osób xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech każdy wypisze w jakie gry by mógł grać (oczywiście multiplayerówki tylko podajemy)
- WORLD OF WARCRAFT ;[

- ściągam hl2:dm więc za jakiś czas, może jutro, będe mieć to na dysku

- diablo 1

 

chyba wszystko. jak coś to cs1.6 nonsteam mogę ściągnąć, bo to małe jest i szybko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę w ;o:

 

Puzzle Quest: CotW, Counter-Strike 1.6, Day Of Defeat, Half-Life 2 Deathmatch, Trackmania Nations Forever, Defcon, Nexuiz(Freeware w stylu UT), San Andreas Multiplayer, Dark Messiah Multiplayer, GunZ(www.gunz.ijji.com).

 

Ewentualnie coś na kurniku, tylko jave zainstaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja mam:

Counter Strike: Source

Half-Life 2 (wszystkie, epizody też)

Half Life: Source i Half Life Deathmatch: Source

Portal (da się multiplayer, tyle że jak ktoś podejdzie do portalu to się gra sypie :P)

Team Fortress 2

Garry's Mod

No, to tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o czymś w ten weekend lub zaraz po (jeszcze w lipcu), ale na razie czekam aż trochę więcej osób powie o tym w co może grać ;p . Myślałem nad Team Fortress 2, bo dość dużo osób od nas go ma (5 osób, 2vs3 najwyżej bedzie), wbiłoby się na pusty serwer i by się grało, na pewno ktoś dołączy do gry z zewnątrz, to będzie ciekawiej ;p . A jak będziemy grać to się zobaczy ile by nas było. Jakby ktoś z zewnątrz dołączył, lub jakiś inny GMCLANowicz, który się tu nie wypowiedział i byłoby co najmniej 3v3 to można normalnie grać, a jak mniej, to najwyżej możemy osiągnięcia ponabijać xd .

 

Ewentualnie, można by było w Counter-Strike 1.6 zagrać (też 5 osób, z czego tutaj wypowiedziały się 3 tylko). Ale nie wiem czy wszyscy by mieli równe szanse patrząc na poziom gry niektórych z Was :P .

 

Swoją drogą, czemu nikt nie chciałby w Ricocheta grać ;p ? Ta gra wymiata i dają ją za darmo z CS 1.6 ;P .

 

I jeszcze mam inną propozycję -> znajdujemy jakąś grę darmową, wszyscy ściągamy to i gramy. Może OpenArena albo Warsow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypada jedna osoba z grania. Szykuje się 2v2, no chyba, że ktoś dołączy inny z TF2 tutaj jeszcze.

 

Ewentualnie proponuję inną grę, bardzo dużo osób ma CS 1.6, najlepszą ze wszystkich części (nie, nie gra się tam wielkim pikselem, bo taką opinię ostatnio usłyszałem przemawiającą za tym, że Source jest lepszy), to może w niego pograjmy? Tylko trzeba będzie się rozdzielić na jakieś sprawiedliwe teamy, że dłużej grający z krócej grającymi, a nie team wymiataczy kontra nuby ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, i tak wiemy, że CS 1.6 jest lepszy, bo ma fajniejszy klimat, nieskopaną wersję cs_assault, większy recoil itd. oraz to, że jest klasykiem :P .

Lepiej mówcie jakie terminy by wam odpowiadały. Ja proponuję we wtorek koło godziny 19. I od razu mówcie, czy macie zewnętrzne ip i jaką prędkość uploadu, bo przydałby się serwer, a fajniejsza by była rozgrywka TYLKO między GMCLANowiczami, bez gości z zewnątrz :) . No, chyba, że ktoś ma jakiś serwer na minimum 6 slotów, który by mógł wynająć na grę, jeżeli takowa dojdzie do skutku, to byłbym wdzięczny :P . Od razu mówię, że ja mam 256kbps uploadu, więc w dużej ewentualności ja mogę hostnąć serwer, bo i tak serwer CS nie wymaga dużo łącza (na 128kbps uploadu zakładałem z powodzeniem serwer na 4-5 slotów i lagi były minimalne). Jednak, milej by było, jakby był założony serwer non-steamowy, to wtedy będą mogły grać osoby mające CS steamowego i non-steamowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...