Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można by postawić serwer na hasło dla samego GMClanu. W zależności od pory mogę to ja zrobić, choć nie wiem czy mój upload wytrzyma (30 KB/s).

Lime-dedi?

D: 24Mbps

U: 6Mbps

 

@up:

Przepraszam bardzo ale czegos tu nie rozumiem...

http://store.steampowered.com/app/41300

 

4 euro boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory jak już mam wydawać kasę to wydaję na gry z wielkim potencjałem lub jakieś świetne hity a małe gry ściągam z neta... jak taka gra jest na steamie to wyklucza 2 opcję bo serwery non-steam to nie to samo

 

Dlatego kupiłem minecrafta i Warbanda ale płacenie za grę 2D wydaje mi się bezsensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejsze czasy nie, nie po to płacę pieniądze żeby dostawać coś co było fajne kilkanaście lat temu.

Żal mi cię, wiesz?

 

Nie potrafisz docenić prawdziwego piękna.

 

Gry 2D z potencjałem chcę dostawać freeware.

Za darmo to można w mordę dostać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry 2d są często dużo lepsze np. O wiele chętniej gram w world of Goo niż w gry city interactive które są na silniku F.E.A.R

e: chociaż w tym co mówi farkraj też jest trochę prawdy bo gry 3d też są dobre w sensie gameplayowym a zawsze można podziwiać widoki. Często ludzie mówią że gry 2d są bardzo ciekawe ponieważ po prostu mają do nich sentyment bo kiedyś były lepsze od np dooma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pokroju brocatte pewnie myślą że jak powiedzą że liczy się grywalność i 2D jest piękne to będą fajnymi, cool oldskulami a każdy kto woli 3D jest zerem,casualem i się nie zna. Ok, tylko że gry 2D są jak stare samochody, kiedys maluchem jeździli wszyscy bo nie było wyboru, teraz maluch to dalej ten sam samochód, nic się nie zmienił... ale do wyboru są BMW i Audi z nowoczesnym wyglądem i systemami wspomagań typu ABS. Maluch jest stary i dobry ale czy wydasz na niego chociarz połowę ceny nowego BMW? Obecnie maluch jest więcej warty na złomie niż w użyciu a pozostał po nim tylko sentyment. Z grami 2D jest tak samo, kiedyś były fajne, były tylko takie, jednak teraz nawet niektóre freeware'ówki są w dobrych silnikach graficznym typu UE3 i 3D a ktoś każe mi płacić za jakąś grę 2D kiedy wiele lepszych gier z gameplay'u i z grafiki mogę mieć za darmo? Jeżeli gra 2D nie wnosi żadnej rewolucji lub nie ma bardzo nowatorskich rozwiązań nie jest warta pięniędzy bo to oznacza że autorzy ani nie mieli nowatorskich pomysłów ani dobrych grafików. Nie ma wyjątków, World of Goo jest świetną grą logiczną 2D, pomysł na nią jeszcze nigdy nie był wykorzystany, jest to coś zupełnie nowego i zostało doprawione starannie wykonaną i dobraną grafiką w 2D i widać że twórcy mieli pomysł ale nie zaniedbali też grafiki i nie zaserwowali nam kółek i kwadratów dlatego można na to wydać pieniądze. Takie gry zdarzają się baaardzo żadko a reszta to poprostu nic nowego z grafiką 2D, trybem multi i dobrym gameplayem... pewnie powie ktoś że przecież gameplay jest najważniejszy, dla mnie nie, ja biorę grę jako całość nie tylko jako gameplay bo jak gra mi się znudzi to będę miał wyrzuty że straciłem kasę na kolejną zwykłą grę która nie ma ani grafiki ani pomysłu tylko fajny gameplay przez pierwsze kilka dni.

 

A tak w ogóle to czy gra 2D czy 3D to kupienie jej jest TYLKO kwestią moralności lub mniej lub bardziej denerwujących zabezpieczeń

 

@UP

Sprawdziłem, wydaje się fajoskie :D tylko trzeba wybulić aż 50 zł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzą że liczy się grywalność i 2D jest piękne to będą fajnymi, cool oldskulami a każdy kto woli 3D jest zerem,casualem i się nie zna

Kto coś takiego powiedział ?? Nikt nie powiedział, że 3D to g*wno, ale nie powiedział też, że to święte niebosa.

gry 2D są jak stare samochody ... blabla

Głupie porównanie. Zaraz powiesz, że gry 2D to woda ze studni, a 3D to woda z kranu...

Zrozum, że 2D i 3D, to grafika, nie cała gra. Jeśli uważasz, że tylko 3D jest warte uwagi, to po prostu jesteś dzieckiem grafiki, jak już ktoś wyżej napisał. Poza tym nie wiem, czy wiesz, ale 3D to tylko skomplikowane obliczenia na grafice 2D, które dają wrażenie trzeciego wymiaru.

 

Ja bym powiedział tak, żadne z tych nie jest lepsze, oba są po prostu inne od siebie. Więc nie wiem co ma piernik do wiatraka :sp_ike: ?

 

PS. Jestem beznadziejną istotą widzącą tylko 3 wymiary, a może jest ich więcej, idę się zabić :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

to ja tez ukradnę i pogramy :D

 

@Assasin

 

Jak nie ma różnicy to spróbuj żyć w świecie 2D, napewno było by fajne! A twoje skomplikowane obliczenia na grafice 2D nie dają tylko wrażenia 3D bo 2D chodzisz tylko w lewo albo w prawo. Może i jestem dzieckiem grafiki bo na grę w starej technologii szkoda mi pieniędzy ale to nie znaczy że gra mi się nie podoba i nie pogram w nią z chęcią ale po ściągnięciu jej z torrentów. Według mnie do sprzedaży powinny iść w tych czasach tylko gry 3D a 2D być jako freeware jako stara technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoje skomplikowane obliczenia na grafice 2D nie dają tylko wrażenia 3D bo 2D chodzisz tylko w lewo albo w prawo

W lewo albo w prawo to 1D.

Tak, w 3D chodzisz w strony 3 osi, ale to też tylko obliczenia, bo ekran masz dwuwymiarowy, chyba że się mylę i masz trójwymiarowy ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać góra i dół ale to niewielka różnica bo nie ma gier 1D więc nie łap mnie za słówka

Widzenie w 3D to też tylko obróbka w mózgu a oczy widzą płasko jak w ekran, chyba że masz trójwymiarowe oczy i widzisz wszystko dookoła jednocześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzenie w 3D to też tylko obróbka w mózgu a oczy widzą płasko jak w ekran, chyba że masz trójwymiarowe oczy i widzisz wszystko dookoła jednocześnie

Aham, i człowiek widzi trójwymiarowo :) Dzięki czemu możesz docenić odległość itp. więc dałeś faila na całej linii :)

Cała technologia filmowa 3D to obrazy z 2 kamer nałożonych na siebie, rozmieszczonych jak ludzkie oczy co daje efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek ma oczy stereoskopowe, ułożone blisko siebie z przodu głowy. Każde z oczu odbiera minimalnie inny obraz, który scala się w ośrodku wzrokowym i dzięki temu umożliwia widzenie trójwymiarowo (przestrzennie), jednak tylko w pewnych odległościach (do ok. 50 m)." Źródło wikipedia :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki temu umożliwia widzenie trójwymiarowo (przestrzennie)

 

Umożliwa to nie znaczy że samo widzi trójwymiarowo... obraz z obydwu oczu w 2D w mózgu jest obrabiany tak że widzimy np. drzewo przestrzennie a nie jako płaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...