Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a luz ta gierka jest bo nie wiem czy *khe khe* kupować *khe*? W sensie czy spodoba się komuś komu left 4 dead znudziło się po godzinie? acha i czy jak lkghrhhh kupie to czy nie będzie problemów żeby pograć po sieci? ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemów. W sumie killing floor jest bardziej "realny" i nastawiony na większa kooperacje. Jest mniej dynamiczny - jednak jak każda gra nudzi po czasie. Po prostu gry już nie są dla Ciebie propa.

 

A jak Ci się l4d znudziło to daj mi pograć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W l4dead grałem tylko w singla może dlatego tak szybko to olałem, dlatego w killing floor wolałbym bardziej po ludzku :) No zobaczymy zamówiłem priorytetem, powinnno dojść za pare godzin :) A jak realniejszy i bardziej pod kooperacje to tylko plusy :)

a i w sumie zgodziłbym się że gry już nie są dla mnie gdyby nie to pare perełek. No i dlatego mam nadzieje ze jeszcze kilka takowych znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KF jest zupełnie inne. Pomyśl o tej grze jak o jakimś Tower Defence, w którym gracze są zarówno celami jak i wieżami (w sumie prawie dosłownie, bo się zdobywa doświadczenie, kupuje większe spluwy i zyskuje nowe zdolności, takie jak lepsza obsługa karabinów albo szybsze spawanie drzwi). Wrogów jest mniej i są wolniejsi ale też jest większa różnorodność. Oprócz zwykłych zainfekowanych także skaczące spidermany, niewidzialne kobiety, czy wymiotujące grubaski. Klimat IMO lepszy niż w L4D, sporo różnorodnych map i naprawdę niezapomniane wrażenia gdy jako jeden z trójki ocalałych słyszymy właściwie niepokonanego bossa walącego w zabarykadowane drzwi kościoła. Wspomniałem już, że wszystkie postacie mają brytyjski akcent?

mr_kaizer.jpg

 

A jakbyś nadal był zainteresowany to mogę jutro albo pod koniec tygodnia wysłać guest pass czyli kod do pełnej wersji gry działający trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no zobaczymy pan z paczką przejechał już 32% trasy :D więc jeszcze dzisiaj porozkminiam co i jak. A brzmi dobrze filmiki na yt też przyjemne.

Jak chcesz to mozemy jeszcze dzisiaj pyknąć. (+ - 2 godziny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w wersji elektronicznej kosztuje 15 euro. Pudełkowa wersja w Polsce (każdy empic nawet) kosztuje 60 złotych - Więc nie rozumiem co chcesz przez to udowodnić :P

 

edit: Z tego co orientuje, to gra była dostępna wczoraj w cenie coś koło 2-3 euro, więc jeszcze wczoraj jako-tako kupno wersji elektronicznej było opłacalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, no tak! Zamawiasz gry u tego samego kuriera co ja! W takim razie również zamawiam u tego kuriera, i już jest 1.6% do mojego domu. Całe szczęście, że ten kurier funkcjonuje całą dobę :)

 

W takim razie, ja też się na jutro piszę (O ile kurier dojdzie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy was to zainteresuje ale od jakiegoś czasu w to gram... Gra jest całkowicie darmowa i nazywa się Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare. Jest bardzo mało znana i nie zdziwi mnie jeżeli okaże się, że pierwszy raz o niej słyszycie ogółem na razie są 3 serwery oficjalne i 1 taki pół oficjalny. Można oczywiście samemu założyć serwa. Grafika może nie jest jakaś mocna ale zawsze jest to 3D. Gra zajmuje 1,3 GB. Akcja gry toczy się w 2024(?!) chyba. Stajemy po jednej stronie wybieramy sobie klasę. Za każdym razem inną można wybrać. Jest Tam Snajper (Głośna i szybka snajperka, Cicha i średnia snajperka) ABE (Mech który ma 200 HP jest powolny i głośny ale za to ma miniguny i wyrzutnie rakiet. Hacker który podkłada "Pajączki" Miny taktyczne. I dużo innych (takich jak tzw. Sqad Leader, który może dawać apteczki i ammo) Z apteczek korzysta się raz chyba że jest się Sqad Leaderem wciskając "Z" Można tam z buta albo z młota ściany rozwalać (Nie wszystkie ale można) I w ogóle bomby se zrzucać jak się jest Operation Leaderem sprawdzać położenia taktyczne. I co ciekawe odwiedzić (to mi się podobało) Wieże Eifla ZBURZONĄ)

 

ZRESZTĄ SAMI SPRAWDŹCIE JAK KOMUŚ SIĘ SPODOBA DAĆ ZNAĆ A PONIŻEJ LINK DO STRONY PRODUCENTA:

 

STĄD POBIERZ GRĘ: http://www.rising-eagle.com/

 

TU SIĘ ZAREJESTRUJ: https://login.gamespy.com/login.aspx?r=http....com%2f&sl=

 

* NIE MUSISZ POBIERAĆ GAMESPY - WYSTARCZY, ŻE SIĘ TAM ZAREJESTRUJESZ I PODCZAS PIERWSZEGO STARTU UTWORZYSZ NA TYCH DANYCH KONTO DO RE - RISING EAGLE

 

JAK COŚ JESZCZE CHCECIE WIEDZIEĆ PISAĆ NA PW ALBO LEPIEJ NA GG: 1688111

 

POWODZENIA WSZYSTKIM. POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograłem w tego killing floora, narazie tylko single - i powiem jedno - gra dużo dużo lepsza niż left for dead. Nie udało mi się przejść żadnej misji (przesrane to solo na 'normal') ale headshoty wchodzą piękne, no i klimat jak z nocy żywych trupów, w l4d było się łowcą, tutaj mimo wszystko zwierzyną. Trzeba jutro zainstalować steama i sobie pograć bo sieciuni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha doszedłem do bossa z minigunem i nawet dostał na klate pare kul i granatów zanim mnie skosił minigunem. Prawdopodobnie wieczorem uda mi sie uruchomić to przez sieć, bo sciągam co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan możesz poczęstować jednym :)

edit.

Ha! Rozpieprzyłem bossa na solo :D Nie jest taki ciężki jak sie go weźmie pozycyjnie, na otwartym terenie robił mnie zawsze jak chciał, ale w korytarzu jak zaspawałem pare drzwi, kupiłem bazooke i granaty to zmiękł szybciej niż się spodziewałem. ciekawi mnie jak to wszystko wygląda po sieci, bo nawet single player jest cholernie przyjemny.

@Fallord z tego co sie orientuje nie tylko na garenie, znalazłem od cholery serwerów, tyle że wymagany patch 1011 którego jak do tej pory nie udało mi się zainstalować (dokładniej rozpakować, jakieś dziwne fochy winrar strzela jutro pomyśle dziś już nie mam głowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...