Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marmuś, mam już to konto rok i jakoś nie zbanowali. Sam byłem zaszokowany ceną i od razu, bez zastanowienie kupiłem. Zwłaszcza że w okresie, kiedy kupowałem ten key, wersja w dvdboxie kosztowała 90~

 

Innymi słowy, czasem nie trzeba zwlekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej paki - kto byłby chętny na Unreal 2 XMP? Gra multiplayer skupiająca się na współpracy drużyny w celu osiągnięcia wyznaczonych celów (którymi jest przejęcie czegoś na wzór flagi, taki dość urozmaicony ctf). Gra raczej małodynamiczna (daleko się ma do Unreal Tournamnent), bardziej skupiająca się na taktyce i współpracy drużyny w celu osiągnięcia danego celu i maksymalne przeszkadzanie innym. Mapy są dość duże z wyjątkiem jednej, więc miłoby było jakby teamy były nieco większe niż 2v2. W grze są 3 klasy różniące się broniami i zadaniami, a cała gra jest darmowa i w wersji Community nie wymaga nawet Unreala 2, ponieważ ta wersja zawiera wszystkie jego potrzebne pliki ze sobą.

http://www.xmpcommunity.com/ <- strona skąd można ściągnąć.

Jak grałem z pół roku temu, to było z 5 serverów w lobby, wszystkie puste, więc zawsze byłoby gdzie się wepchać. Całość zajmuje koło 400MB więc sądzę, że nie jest to za wiele, a rozgrywka całkiem przyjemna. Tu jest troche gameplaya:

. Kiepsko nagrane, ale zawsze coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Temat: chciałbym ponowić propozycję Saint's row'a 2, GunZ Online, Alliance of Valliant Arms i Imperial Glory

Wyjdź z tymi grami, w które nawet nie ma liczących się lig nie licząc AoVA (co nie zmienia faktu, że gra słaba).

 

nie przejadł wam się jeszcze ten CS? -.- Gra pokolenia ery techno

Wat? Era techno? Przykro mi, że nie stać Cię na oryginał cs'a, ale nie musisz mówić nieprawdy o graczach counter-strike'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. nie mowilem ze cs jest złą grą. a tu

A te gry co zaproponowałeś są do dupy.

po 2. Stać mnie na więcej niż ciebie, a skoro ty mowisz to ja sobie powiem że nie lubisz tibii bo cie nie stać na PACC, łyso?

nie stać Cię na oryginał cs'a

po 3. W WoW też nie ma lig i co? Gra do dupy?

w które nawet nie ma liczących się lig

po 4. Wszyscy CS'owcy których znam osobiście tacy są, sorry

Wat? Era techno?

po 5. Będę musiał bo nie lubię CS'a a to prawie jak grzech. No cóż, jest to badziewny mod ze starą grafiką i bez żadnej fizyki i choćby odrobiny realizmu... Są to fakty więc nie obrażam waszej ukochanej gry, a wy moje tak więc nie wiem kto tu powinien wyjść.

Wyjdź stąd, proszę.

 

I smutno mi że widzę graczy dla których jak w grze multiplayerowej nie ma żadnych lig to znaczy że jest do dupy... kto tak mówi sam jest do dupy

Wyjdź z tymi grami, w które nawet nie ma liczących się lig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 5. Będę musiał bo nie lubię CS'a a to prawie jak grzech. No cóż, jest to badziewny mod ze starą grafiką i bez żadnej fizyki i choćby odrobiny realizmu... Są to fakty więc nie obrażam waszej ukochanej gry, a wy moje tak więc nie wiem kto tu powinien wyjść.

Nie wiem jak ty, ale ja gram w gry które dają mi rozrywkę, a nie które są nie wiadomo jak realistyczne z nie wiadomo jaką grafiką i fizyką. Jak tak ci zależy na tych elementach, to tytuły które wymieniłeś nijak tu pasują, prędzej Americas Army i Red Orchestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2. Stać mnie na więcej niż ciebie, a skoro ty mowisz to ja sobie powiem że nie lubisz tibii bo cie nie stać na PACC, łyso?

1. Nie napisałem, że tibia jest złą grą, ba wręcz przeciwnie, gra jest jedną z lepszych darmowych gier mmorpg, ale nie widzę większego sensu kupowania PACC na ileś tam czasu, skoro cs'a mam dożywotnio.

 

po 3. W WoW też nie ma lig i co? Gra do dupy?

2. W WoW są ligi i (to pewnie zdziwi wielu) organizowane LANY, ale nie widzę zbytniego sensu porównywania fps z mmorpg.

 

po 5. Będę musiał bo nie lubię CS'a a to prawie jak grzech. No cóż, jest to badziewny mod ze starą grafiką i bez żadnej fizyki i choćby odrobiny realizmu... Są to fakty więc nie obrażam waszej ukochanej gry, a wy moje tak więc nie wiem kto tu powinien wyjść.

3. Kolejna osoba dla której grafika, fizyka, realizm jest najważniejszy? Nie to sięliczy w grach, tylko miód płynący z grania i społeczność danej gry.

 

I smutno mi że widzę graczy dla których jak w grze multiplayerowej nie ma żadnych lig to znaczy że jest do dupy... kto tak mówi sam jest do dupy

Poprostu gry, które nie posiadają żadnych lig, turniejów, lanów etc. szybko upadają, a co za tym idzie społeczność często próbuje na siłe pociągnąć taką grę, co zazwyczaj im nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie napisałem, że tibia jest złą grą, ba wręcz przeciwnie, gra jest jedną z lepszych darmowych gier mmorpg

 

No tutaj chyba ja powinienem napisać... wyjdź

 

Z grafiką i fizyką stwierdziłem fakty aby umocnić słabość tego moda oprócz jego słabej grywalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, techno to muzyka, a gusta są różne, i co? Zresztą, CS już od dawna nie jest tylko modem, a pełnoprawną grą, więc może ty w ogóle grałeś w CS 1.0, podczas gdy mamy już 1.6? Niska grywalność? Ta gra mimo swojego wieku wciąż przyciąga nowych graczy, zarówno tych zwyczajnych którym nie przeszkadza wydać 15zł za grę, jak i tych co mimo tej niskiej ceny wciąż piracą. Turnieje w tą grę są chyba najczęściej organizowane, zarówno te amatorskie jak i profesjonalne. Profesjonalne turnieje w CS są też najbardziej zyskowne dla grających tam. To wszystko miałaby mieć gra, która ma niską grywalność? Nawet sprawdziłem z ciekawości ile w tej chwili jest czynnych serwerów gry logujących się na steamowym lobby, ale gdy już nabiło 4589 to nie chciało mi się dalej czekać aż znajdzie więcej. Ograniczając do tylko tych gdzie są gracze, to zostaje 1645. Znajdziesz w jakiejś innej grze tyle serwerów z graczami o 23:20? [to piszę po zedytowaniu posta nieco później, stąd godzina inna niż napiasnia posta]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...