Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
plemiona na ś90

O boże, jak zaczynałem było 7 światów.

 

 

Ktoś chętny pograć w steamowe giery? Jestem chętny zagrać w prawie wszystko co mam na liście:

 

http://steamcommunity.com/id/SSPH/games/?tab=all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pograć w steamowe giery? Jestem chętny zagrać w prawie wszystko co mam na liście:

 

http://steamcommunity.com/id/SSPH/games/?tab=all

Z naszych wspólnych które mój sprzęt uciągnie zostaje tylko Awesomenauts. Może kiedyś znajdzie się czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, gdzie te czasy kiedy w gry grałem :/

^ This. Kiedyś nawet let's playe oglądałem bo wiedziałem że gry nie uciągnę / nie znajdę czasu. Teraz już tylko na imprezach wypytuję się znajomych co fajnego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ This. Kiedyś nawet let's playe oglądałem bo wiedziałem że gry nie uciągnę / nie znajdę czasu. Teraz już tylko na imprezach wypytuję się znajomych co fajnego wyszło.
Idziesz na imprezę, żeby wypytywać jakie gry ciekawe wyszły? xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

W sylwestra pograłem trochę w Transformice. Gra nie zmieniła się na gorsze odkąd grałem 2 lata temu. Wciąż ponad 10k graczy online i ten sam gameplay. Pograłem jeszcze wczoraj i dzisiaj. Chyba będę grał częściej.

Transformice to skill-based platformówka z fizyką w której gracze powinni ze sobą współpracować, a prawie zawsze wychodzi na odwrót.

Jakby ktoś chciał pograć razem albo dostać ode mnie tutka jak grać to zapraszam.

 

xdOf94V.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niesamowicie ciężko wymasterować. Trzeba pojąć różnicę pomiędzy terenami (czekolada, ziemia, lód). Trzeba ogarnąć sterowanie czyli fall-jumpy (myszka ma prawo skoczyć raz po dotknięciu podłoża wiec można albo podskoczyć stojąc, albo spaść w przepaść i wykonać skok w powietrzu co wygląda jak bug), wall jumpy, poruszanie na trampolinach albo lodzie. Trzeba ogarniać to że myszka niosąc serek jest cięższa czyli ma większe tarcie a nawet tonie w wodzie.

No i na koniec dochodzi to że trzeba znać zaklęcia szamana. Ja szamana dalej nie ogarniam (bo doszły nowe czary) więc jak jestem szamanem to rzadko udaje mi się pomóc myszkom. No ale nawet grając nie jako szaman to trzeba znać zaklęcia żeby wiedzieć co szaman kombinuje.

 

No to jest świetny przykład gry easy to play, hard to master. I jeszcze lepsze jest to że jak przegrywasz nie ze swojej winy (tak jak sporo zginęło na gifie co dałem) to jest śmiesznie. Irytujące jest tylko to gdy sam nie możesz czegoś przeskoczyć a szaman nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Złożyłem nowego low-end-owego PC.

Gram w Magicka I, ale samemu to nudy. W sumie to nie wiem na ile osób jest coop.

 

jak mi się ściągną to będę też szukał graczy do Orcs must die 2 i chyba Left 4 Dead 2. Ale to pewnie dopiero w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ja bym dał za taki low-end :rolleyes:

Na allegro za 30 zł kupiłem płytę główną z prockiem. Kiedyś kupiłem kartę graficzną na PCIe nie mając PCIe w kompie, więc teraz ją wykorzystałem. Gdzieś z rozwalonych kompów uzbierałem 4GB DDR2, bo wszystkie moje kompy wciąż miały DDR1. Czekam jeszcze aż karta wi-fi przyjdzie, bo na razie robię tethering przez telefon... który rozładowuje się będąc podłączonym do USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem nowego low-end-owego PC.

Gram w Magicka I, ale samemu to nudy. W sumie to nie wiem na ile osób jest coop.

 

jak mi się ściągną to będę też szukał graczy do Orcs must die 2 i chyba Left 4 Dead 2. Ale to pewnie dopiero w marcu.

Ty chyba sobie żartujesz z tym low endem xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wróciłem do grania w Awesomenauts. Doszedł nowy dodatek a z nim 5 nowych postaci. Jak ktoś chce żebym go nauczył grać to jestem chętny. :P

 

To jest MOBA ale drastycznie różniąca się od pozostałych w gatunku. Chociażby tym że to platformówka. No ale jest też luźniejsza. Nie każe za bardzo za śmierć. I fajnie się gra na padzie. :P

 

Jak ktoś chce zobaczyć mnie z moją aktualnie ulubiona postacią. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś z tego sklepu? Nic poza ceną nie wygląda zachęcająco. Szczególnie śmiechłem z "Producent: Techland". xD

 

Ale jak tak to mogę kupić. Wziąć sobie skórki i oddać kod do gry. Ja też mam tylko podstawkę i kilka skórek które były za darmo. :P

 

Edit: Kupiłem i aktywowałem, bo chciałem stamtąd jedną skórkę. Ale nie można było wybrać bo był jeden klucz. Ale sklep działa. Kupienie zabrało mi 4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też chyba kupię, bo mnie zaciekawiłeś tą gierką, ale to chyba skoczę do lokalnego sklepu któregoś dnia i kupię sobie pudełkową bo nie wielka różnica, lub żadna zależnie od sklepu. A co do Techlandu - domyślam się że z rozpędu przy kluczu Steam wpisali, bo wersję pudełkową na Polskę z tego co przeczytałem dystrybuuję Techland właśnie, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chell. Zapraszam na gamer-district.org. Gram już za długo. Mamy polską gildię a w niej online 23 osoby, i chyba wiesz co to znaczy.

No ale i tak udaje nam się kończyć ToC25, ICC25n i RS10.

 

Więc jakbyś chciał porajdować albo pograć PvP to tu da radę, bo serwer ma dużo ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...