Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co powiecie żeby znowu zorganizować granie w CS? Steam lub Nonsteam, mi to obojętne. Mógłbym skołować serwer steam/nonsteam (dwuprotokołowy, więc mogą grać i steamowcy i brudne polaczki piraty, max 10 osób ) oraz serwer Mumble do komunikacji głosowej. Tylko kto by był chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, to obojętne czy ma się Steama czy nonsteama dla brudnych polaczków, bo serwer jest specjalnie przerobiony, żeby tacy i tacy mogli wbijać. Chętni:

- ja

- Japanstache (?)

- 4tk (?)

- Dawidds

- Pieter

- Fallord

- Safari (?)

- Hanjuso (?)

- Rikitiki

- GMTraker

 

Rezerwa:

- Piczer

- pewna osoba ode mnie

 

Jeszcze do 0-2 osób będę mógł pomieścić, chyba, że macie większy serwer na wypożyczenie (zahasłowany, w którym macie dostęp do rcona, dwuprotokołowy steam/ns).

 

EDIT: Ze znakami zapytania są wpisane osoby, które określiły się jako niepewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, to obojętne czy ma się Steama czy nonsteama dla brudnych polaczków, bo serwer jest specjalnie przerobiony, żeby tacy i tacy mogli wbijać. Chętni:

- ja

- 4tk (rozumiem, że chcesz grać? tylko najpierw opanuj trochę podstaw jeżeli nie grałeś nigdy)

- Dawidds

Jeszcze do 7 osób będę mógł pomieścić.

dodaj mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie większości pasowało. Proponuję w przyszłym tygodniu piątek, sobotę bądź niedzielę, godzina najlepiej koło 18-20. Jak będzie bardziej pasowało. A, że 4 osoby sprecyzowały się, że nie są pewne, czy będą grać, to jeszcze 4 osoby mogą się zapisać na tzw. rezerwę (jak tamci zrezygnują, to dostaną IP serwera). Najlepiej jakbyśmy w najbliższym czasie sprecyzowali datę, bo muszę sobie serwer zarezerwować, żeby nikt na nim akurat nie planował grać, bo dwa klany z niego korzystają, a dodatkowo funkcjonuje jako ffa :P .

 

Jeżeli będziecie chcieli, to udostępnię też kanał na swoim serwerze Mumble, więc można by się porozumiewać głosowo podczas gry. W zależności jak będziecie chcieli - osobny kanał dla TT, osobny dla CT, bądź wszyscy na jednym (za czym bym osobiście optował, dacie sobie pushtotalka w CS i Mumble na inne przyciski jakby była potrzeba porozumienia się tylko wewnątrz teamu).

Tak samo wedle uznania - czy gramy na serwerze czystym, z configiem robionym pod jakieś lamerskie ligi, czy na serwerze przygotowanym do typowego ffa, z amxem i różnymi pierdołami powgrywanymi. Osobiście byłbym za czystym, ale to jak będziecie woleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał amx off, bo są wkurzające pluginy powgrywane (spadochrony, muzyka co rundę), a nie mi było dane ustalać jakie pluginy mają być, ale będę podążać głosem większości. Zresztą, na takie mecze, to bym wolał jednak cfg ligowe.

 

przydało by się tylko wymuszenie interpa 0.05x0.01

No tak, ale to już bym musiał amxa zostawić włączonego, a niestety musiał bym chyba dograć taki plugin, bo nie ma go na serwerze (był kiedyś jakiś, ale strasznie zamulał serwer).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ponawiam propozycje pogrania po necie w killing floor dla tych którzy nie mają dostępu do serwerów głównych,pokminilismy, poklikalismy, udalo sie wlaczyc i wczoraj gralismy w 3 osoby, i widać że ewidentnie brakuje jednego playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty możesz udostępnić?

nie rozumiem...

Już chyba w kilku postach pisałem, że mam serwer CS, gdzie jestem jednym z adminów i bez problemu mogę go udostępnić na okazję tego grania... (tyle że muszę znać datę z parodniowym wyprzedzeniem) Czytaj ze zrozumieniem plz.

Może byście tak ustalili jakiś termin? Sobota o 18 wszystkim pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...