Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iron Man
@up

Grałem w wowa miałem max level, super itemy i ? Jeszcze miałem mnóstwo do zrobienia. Gra wciąga na maxa dlatego już w nią nie gram.

Powiedz tylko jeszcze, na jakim serwie grałeś? Global? A może ToxicWoW? :}

 

zamiast ściągać jakieś bzdury byście sobie wowa sprawili. battleground - tam to dopiero jest dedmecz!

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3vs3. To dobrze, można będzie teammatcha zagrać na jakiejś mapce. Proponuję lockdown albo runoff, z naciskiem na tą drugą ;p . Jeszcze grałem kiedyś na paru fajnych niestandardowych, ale nazw nie pamiętam, a było to jeszcze przed formatowaniem dysku, więc nie sprawdzę teraz :P .

A co do pory grania, to popieram propozycję Piczera. Jak jeszcze parę osób się zgodzi, to wrzucę ogłoszenie w grupie GMCLANu na Steam, bo może ktoś tak jeszcze dołączy :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dodane w grupie wydarzenie. Jak tam napisałem, coś się w STEAM skopało i mimo, że podawałem 7:05 PM, to wskoczyło i tak AM, ale to szczegół. Oczywiście nie gramy o 7 rano, tylko o 19, tak gwoli ścisłości. Tak przed 19 prosiłbym o zebranie się na czacie grupy wszyscy zainteresowani (jakby ktoś nie wiedział jak, to wchodzicie na http://steamcommunity.com/groups/gmclan-org i tam wybieracie "Wejdź do pokoju czatowego"), znajdzie się jakiś serwer, albo jakiś dobry człowiek założy :) . Jakby mnie nie było z jakiegoś losowego powodu o 19, to sami sobie zorganizujcie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz o grze która była.

 

ZAWIEDLIŚCIE MNIE KURNA MAĆ ;[ . Miało być 6 osób z GMCLAN, a z samego GMCLAN były tylko 4, w tym jedna spoza listy tych co mieli grać (mam na myśli GMCLANowicza o nicku Pery). Na szczęście, dopełniliśmy skład Rikitikim i Jahmanem, dzięki czemu graliśmy w 6 i było wporzo. Rikitiki wygrywał we wszystkich rundach, a ja zawsze miałem najwięcej zgonów na koncie :D . To chyba tyle o tym meczu. Trzeba się kiedyś umówić na jakieś inne gry - Team Fortress 2? Counter-Strike (1.6 lub Source)? Day Of Defeat (zwykły lub source)? Ricochet? Deathmatch Classic? Garry's Mod?

 

PS. Fallord, pamiętaj - 6 razy Cię zabiłem z Gravity Guna, a mówiłeś, że jak cię z niego zabiję, to stawiasz mi piwo, więc wisisz mi 6 takowych :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trochę ja o samej sytuacji i graniu :>

 

1. Co do tych piw - chodziło mi o jedną sytuację, ale dotrzymam słowa - jak będziesz w Białymstoku masz u mnie zagwarantowane 6 piw :P.

 

2. Kurde, jechaliście mnie później bo mama zostawiła mi pod opieką siostrę, a kurde ciężko skupi się na graniu i siostrze która była dwa pokoje dalej i nie chciała do mnie przyjść xD.

 

3. JAHMEN, nie Jahman.

 

4. Owszem, trzeba powtórzyć bo było fajnie.

 

5. Musimy koniecznie skompletować 6 ludzi, tak, żeby każdy wbił na serwer i żeby tylko GMClanowicze grali.( Albo osoby z którymi chcemy ew. Jahmen )

 

6. DO KUR... Gdzie się podziali Piczer i Boro ? :<

 

btw. Jeszcze mogę grać w Dark Messiaha, Praya, Deathmatch Classic, Day Of Defeat, Counter Strike 1.6.

 

btw2. O co chodzi w tym Ricochecie ? :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ricochet chodzi o to, że się skacze z platformy na platformę i musisz spychać innych ludzi z tych platform, spychając ich sobą, lub rzucając w nich dyskami. Brzmi idiotycznie, ale zabawa jest przednia :P .

Też bym proponował Garry's Moda, ale z tego co wiem, to chyba tylko ja i Pery go mamy, więc ta propozycja odpada :/ . Ale o CS lub TF2 mówię serio, bo po statystykach grupy widać, że najwięcej w to gramy. Albo jakiś darmowy mod HL2, np. Fortress Forever (tak, za tą propozycją ja jestem najbardziej, w końcu co może być lepszego od darmowego klona Team Fortress Classic :] ), Sourceforts czy Pirates Vikings Knights II. . Ewentualnie, możemy kiedyś pograć w coś nie-steamowego, np. Soldat, Teewars, Warsow, ET, TC:E... Jednak, skoro temat o Steam, to na serio proponuję CS (kurna, trza będzie się podszkolić xd ), TF2 albo Fortress Forever. Jak coś, to link do Fortress Forever: http://www.fortress-forever.com/ <- z tego co wiem, wystarczy mieć na Steam SOURCE SDK, które się dostaje z każdą Sourcową grą poza HL2:DM darmowym z promocji, The Ship, HL:Source i GMod, więc nawet sporo nas powinno grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, nie mam CS'a (1.6, tylko Source) a mam łącze chyba 256kb/s (nie chce mi się sprawdzać :D) to będzie się długo ciągnąć ten Fortress Forever, bo jak pamiętam to ma około 400mega. ;( Ale poszukam, dam w edicie co wyniuchałem :P

EDIT:

Dobra, luda mam małą listę co znalazłem (bo nie ma dobrych modów :/)

Jailbreak - Bo to cholerka dobry mod, ale nie mam pojęcia czy działa pod hl2:dm, tak czy siak: Source SDK Base. (180mega, potem patcha trzeba ściągnąć.) http://www.jailbreaksource.com/index.php (u mnie nie ma mowy o tej grze za dużo kurna ściągania, a max prędkość u mnie (ściągania) to 30kb/s ;(

The Hidden - Świetna sprawa, Drużyna "Cieniasów" na "Niewidzialnego mordercę" (grałem w to, polecam, chociaż można mieć niezłego stracha jak się jest samemu (w grze i w ciemnym pokoju) Ja nie mogłem spać:P http://www.hidden-source.com/downloads.htm

Half Life 2 Capture The Flag - Niestety wymaga HL2 (jak widzę na stronie :() ale wciąż dobra gierka, bo można nieźle się zabawić. Coś jak CTF z Quake 3 Arena (wogóle z każdej gry) http://www.hl2ctf.com/

Dobra tyle znalazłem, kumpel przyszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma z 400MB, ale spoko, uda Ci się zassać, i tak będziemy grać jakoś w czwartek czy piątek jak coś. A co do CS, to który ma być, to mi wszystko jedno, bo mam oba (i w obu tak samo lamię ^^ ) ;p .

 

EDIT: Co do tych modów co wypisałeś

- Jailbreak - kumpel powiedział, że testował i nie działa jak się ma samo HL2:DM

- The Hidden - nie znam

- HL2:CTF - już lepiej Sourceforts - też CTF, a rozgrywka bardziej urozmaicona

Ja z modów polecam Fortress Forever i Insurgency. Ewentualnie DIPRIP. Albo, można pojechać zupełnie hardcorowo - International Online Soccer Source :D . Tylko, trochę by nas za mało było xD .

 

EDIT2: No, ewentualnie można się w Trackmanię pojedynkować, tak jak to kiedyś było ;p .

 

EDIT3: Napiszcie coś w temacie, bo mam dość pisania ciągłych editów xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, każdy mod odpada dla mnie - bo modów zwykłego hl1 nie moge instalować. Do dwójki to już nie wspomnę, więc lipa - aha, cs 1.6 mam, ale to nic z tego ;x.

 

Proponuję założyć jakiś nowy temat o nazwie "Ustawki", czy jak tam se chcecie podpiąc go i tam umawiać się na gry, steamowe, czy nie steamowe.

Na wszelkie wypadek założy się jakąś sieć hamachi i jazda = Ja sam osobiście mogę zagrać w Puzzle Questa, ktoś chętny ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: darmowe?

 

A propo tych modów, co podaliście, to już zasysam ;]

btw. Rany,czemu wy się tak boicie ściągania?

 

edit: To może tak: każdy poda gdzieś np. w sygnaturce gry, w które może grać i potem wybierzemy tą, która się najczęściej powtarza, ok?

 

edit2: A propo tego Hidden. Fallord, powiedz co wiesz o tej grze. Ja na razie tylko wiem, że żeby być tym "ukrytym", trzeba go zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech każdy wypisze w jakie gry by mógł grać (oczywiście multiplayerówki tylko podajemy), bo ma je wgrane na dysku i zrobię podsumowanie potem ;x . W tym poście będę podsumowywać, a wy piszcie niżej i ja tutaj dopiszę potem.

 

LISTA KTO W CO CHCE I MOŻE GRAĆ

 

Marmot

Team Fortress 2, Counter-Strike 1.6, Counter Strike Source, Day Of Defeat, Day Of Defeat Source, Deathmatch Classic, Garry's Mod, Half-Life 2 Deathmatch, Ricochet, Trackmania Nations Forever, Red Orchestra, Fortress Forever

 

AoM

Counter-Strike 1.6, Counter Strike Source, Day Of Defeat, Day Of Defeat Source, Half-Life 2 Deathmatch, Garry's Mod, Trackmania Nations Forever

 

Dziadekkleofas

Phantasmagoria of Flower View, Gruntz, OpenLieroX, Diablo 1

 

Rikitiki

Counter strike 1.6, Day of Defeat, Team Fortress 2, Trackmania Nations Forever, Bomberman Online, Diablo 2 (LoD), Call of Duty 4

 

Webzir

Puzzle Quest: CotW, DooM Remake, Unreal Tournament, Half-life 2: Deathmatch, Trackmania Nations Forever, Kurnik, Team Fortress 2

 

Piczer

Half-Life 2:Deathmatch, SourceForts, Hidden, Counter Strike: Source i 1.6 non-steam, Wolfenstein: Enemy Territory, Team Fortress 2, Fortress Forever, CtC Multiplayer.

 

Kamrat

World Of Warcraft, Half-Life 2: Deathmatch, Diablo 1

 

Fallord

Puzzle Quest: CotW, Counter-Strike 1.6, Day Of Defeat, Half-Life 2 Deathmatch, Trackmania Nations Forever, Defcon, Nexuiz, San Andreas Multiplayer, Dark Messiah Multiplayer, GunZ, Kurnik

 

Pery

Counter Strike: Source, Half Life Deathmatch: Source, Team Fortress 2, Garry's Mod (z tych co podał Pery wyrzuciłem singleplayerówki, więc nie dziwcie się, że w poście ma więcej gier wypisanych :P )

 

Jakim

Gruntz

 

Yoda

World Of Warcraft, Diablo I

 

Marrac

Diablo I, Counter Strike 1.6, Soldat, OpenLieroX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujcie też te niesteamowe, tylko jeżeli to są wersje NONSTEAM gier Steamowych, to tymbardziej zaznaczcie, żeby potem nieporozumień nie było. Swoją drogą, dziadekkleofas, przecież Ty masz Team Fortressa 2 ;p . By była jedna osoba więcej do niego xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby mam... ale średnio mnie do niego ciągnie. Pogram 3 dni i tyle. Zresztą tak samo każde inne sieciówki u mnie kończą, od Quake 3 Arena przez TF2 aż po UT3. Po prostu schemat grania w sieciowe FPP mi się znudził i wolałbym się pobawić w logiczną strategię typu Gruntz, poslaszyć stwory w diablo czy jeszcze coś innego. Bo pincet razy się nastrzelałem już i zaczęło mnie to nudzić.

 

Problem w tym, że nikt nie pamięta nawet takich tytułów, a odpalenie w nich multi zazwyczaj zaczyna się od kombinowania jak go w ogóle odpalić żeby działało. Ale w sumie już jestem z tym obcykany i nie mam problemu nawet z emulacją battle.net'a dla diablo1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...