Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

lul, ale ja przez 3 dni nie zassam 3giga, ludzie - toż to się w ogóle nie opłaca ściągać :< No chyba. że ktoś ma szybkie łącze.

 

Edit: Nie no, gameplay na tubie mnie przekonał xD. Powiem tyle - czekajcie, aż ja to kupie xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziadekkleofas, to trzeba czasami wejść na Steama. Ja, Piczer i Kryniak co jakiś czas pogrywamy razem na dowolnych serwerach, albo na moim serwerze (4 sloty, hell yeah) ;p . Odezwałbyś się, to by się wbiło w czterech (albo trzech, bo Kryniak nie gra aż tak często) na jeden serw i tłukło ludzi :P . Poza tym fajnie, już 5 osób z GMCLANu by grało. Jeszcze 3 by doszły, wbiłoby się razem na jakiś serwer i by się pograło 4vs4 na jakieś małej mapie typu 2fort albo goldrush (no, nie jest to mała mapa, ale podczas gry jest dzielona na mniejsze części i nie ma aż tak dużo miejsc wtedy) ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś boty w grze ? Da się grać jakoś w niej sparingi ? Mi bardzo spodobała się gra :>

ko

 

Edit: A może na hamachi dałoby się jakoś zrobić server non steam, żebym mógłbym se obadać tę gierkę, bo raczej będzie ciężko z serwami non-steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie :> Można by jakiś zrobić gmclanowy, o ile wypali, bo kilku zapaleńców to już na to mamy.

 

Kurde, powie ktoś jeszcze gdzie mogę sprawdzić wersję swego Team Fortressa 2, bo za cholerę znaleźć nie mogę, a patche trzeba ściągać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najstarszą wersję, teraz tylko patche pobierać i jazda - zaraz ide spać, więc zajrzę tutaj coś koło 16-20 i powiem o stanie. Pierwszy patch zajmuje 250+mb więc będzie troszkę ciężko, ale większość kolejnych patchy zajmuje malutko.

 

DOBRA, oficjalnie posiadam grywalną wersję TEAM FORTRESS 2, z racji tego, że to ... ekhem... posiadam inne konto. Dodawać do przyjaciół login fallordteam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na dedmaczową gierkę to całkiem wporzo, jednak ja tam wolę Team Fortressa ;p . Chociaż, na małą rozrywkę ze znajomymi w sam raz ;p . W końcu nie ma nic lepszego, niż stoisz sobie a tu nagle leci na ciebie kibel, albo kaloryfer :D . A ostatnio jak grałem z Borocasso, to na mnie łódka leciała :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...