Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no, mam szybkiego neta, to zostały mi już tylko HL2:Ep Two, Red Orchestra oraz Trackmania, to niedługo dołączę. Rano mam transfery rzędu 600kB/s, a w dzień 250kB/s, więc spokojnie szybko pójdzie. Może już jutro będę mógł grać z wami w Trackmanię, lub pojutrze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym ogłosić małą rzecz. Otóż, w dniach 20-22 czerwca, można za darmo i w pełni legalnie ściągnąć pełną wersję Team Fortress 2 przez Steam i oczywiście w nią grać. Promocja ta będzie trwać tylko 3 dni, więc zachęcam do ściągnięcia zaraz w piątek, żeby można było się zmówić i gdzieś grać. Ja posiadam tą grę z Orange Box i na prawdę polecam każdemu.

Grę będzie można ściągnąć stąd: http://www.steampowered.com/pyro/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia zajmuje 1702MB, ale jest ona bez silnika Source, bo mam go z Source SDK, a sam silnik Source to też jakieś 1GB. Do tego, ma być to jakaś nowa wersja, z rozbudowanymi osiągnięciami, bo rozbudowane osiągnięcia są obecnie tylko dla medyka, a tutaj dodadzą rozbudowane osiągnięcia dla pirotechnika, ale czy to bardzo zmieni rozmiar gry to nie mam pojęcia ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to bo gram w De o De.

 

Edit: Sory, że post był taki krótki ale musiałem już dla braciaka dać. Grałem jakieś kilka miesięcy w DoD i grało mi się bardzo fajnie, ale nie na widzę gier w czasach drugiej wojny światowej, za to przepadam za walkami zespołowymi które dzieją się w czasach teraźniejszych = walka z terrorem. Ogólnie Battlefield 2 oferuje to czego oczekuję od porządnej gry. W Day Of Defeat : Source, nie grałem - więc zdania nie mam, nie mniej jednak mogę w zwykłego De o De zagrać kiedyś :) Najwyżej daj znać na steamie. Podałem login kilka postów wyżej, dla przypomnienia mój login to fallord100.

 

Myślę, że to wszystko co chciałem powiedzieć - Pozdrawiam, Fallord.

 

Edit 2: Oczywiście ulubiona mapa to Avalanche :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu chciałbym ogłosić małą rzecz. Otóż, w dniach 4-6 lipca, można za darmo i w pełni legalnie ściągnąć pełną wersję Day Of Defeat Source przez Steam i oczywiście w nią grać. Promocja ta będzie trwać tylko 3 dni, więc zachęcam do ściągnięcia zaraz w piątek, żeby można było się zmówić i gdzieś grać. Ja posiadam tą grę i na prawdę polecam każdemu.

Grę będzie można ściągnąć stąd: http://www.steampowered.com/dod/palermo/

Jest to identyczna promocja jak wcześniej była z TF2. Po prostu, co jakiś większy update jest gier, to robią takie promocje. Jakby ktoś ściągnął, to jestem chętny do grania z nim :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez STEAM. Albo kup Orange Box, najbardziej opłacalny zakup jaki można zrobić - płacisz 110zł, a masz gier za jakieś 300zł (HL2, HL2:EP1, HL2:EP2, Portal, Team Fortress 2) :P . I zapewniam Cię, Team Fortress 2 to nie jest zabawa na dwa tygodnie, cholernie wciąga ;D . A jeżeli chcesz kupić przez STEAM, to masz tam za jakieś 19,99$+VAT, czyli orientacyjnie to będzie koło 55zł jakoś. Orange Box bardziej się opłaca -> płacisz jeszcze raz tyle i jak już mówiłem, masz w uj odlotowych gier ;p . Do tego, dostajesz Source SDK, dzięki czemu możesz wgrywać świetne, darmowe mody, jak np. Pirates Vikings Knights, SourceForts, Half-Life Capture The Flag, Coastline to Atmosphere, Flipside, Fortress Forever, GMOD9 (stara wersja płatnego Garry's Moda, można znaleźć ją w sieci za darmo i legalnie, bo wersja 9 była jeszcze darmowa), a już za jakiś czas także Black Mesa, czyli remake HL1 na silniku Source ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Marmot, polecam kupić Orange Boxa. Kupując go, w przeliczeniu, każda gra kosztuje ok. 22zł. Ja od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem tego pudełka i nie żałuję zakupu. Jestem w pełni "zawodolony". Kupiłem go w MediaMarkt za 119.00zł, to dość korzystna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinien być takowy za jakiś miesiąc lub dwa, bo już został oficjalnie zapowiedziany kolejny wielki update (Heavy update, niestety ;( wolałbym Sniper update), więc darmowy weekend będzie na 100%. Jak były poprzednie update to były darmowe weeki więc jest stuprocentowa pewność, że będzie i teraz. Zawsze możesz ściągnąć też wersję non-steam, czyli nielegalną, ale powodzenia w znalezieniu serwera z graczami ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...