Skocz do zawartości

Fast Ball


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!! Zaczełem nowy projekt o nazwie Fast Ball edition EURO 2004 , jest to gra piłkarska o tematyce obecnie rozgrywanego EURO 2004 :), Narazie został skończony engine, lecz grafika jest niedopracowana więcj jej narazie nie pokaże :) może za jakiś czas. Będe umieszczał tutaj nowinki z gry oraz screeny :) Na początek screen z menu :)

 

http://www.lion.webpark.pl/m.JPG

 

P.S. Grafiki narazie nie zamieszczam żeby nie było zbędnych komentarzy typu że nie umiem rysować itp. Grafika byla robiona na szybkiego...dla mnie liczyl sie engine...poprawie grafikę i zapodam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot...czy ty nie rozumiesz co sie do Ciebie mówi?? Jak powiedzialem ze nie dam to nie dam :emot11:

 

Będe chyba zmieniał menu bo troche lipniawe jest :) A jeszcze dojdą nowe opcje w menu to już w ogóle lipaaa bedzie :D A projekt wciąż posuwa się do przodu :D Niedługo pierwsze screeny :D

 

edit by lion: projekt jest chwilowo zawieszony z powodu problemów ze stroną, a gra prawdopodobnie wyjdzie dopiero po zakonczeniu EURO 2004 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też sądzę, że gra prawdopodobnie się nie pokaże. Mimo to ja nadal czekam, bo sportówek zrobionych w GMie dużo nie wiedziałem.

 

-----

 

BTW:

Gra ujży światło dzienne, jak nagrasz ją na płytę i wystawisz na słońce :P

 

Raczej nie "ujży". Może co najwyżej "ujrzeć". :P

(Jeśli chciałeś wstawić " :smile3: ", a nie :P i w twojej wypowiedzi nie było żadnej pogardy, to sorry, Kaytek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam nadzieję. Poczekajcie na wypowiedź autora.

 

Sorry za OffTopic:

 

Posta pisałem w pośpiechu, błędy ortograficzne się zdarzają ;)

 

W mojej wypowiedzi pogardy nie było, to tylko taki dowcip ;)

 

Nie jestem przyzwyczajony do emotikonek z IPB i na PhPBB 2 emotikon ":P" wygląda zupełnie inaczej niż tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, powiem coś o postepach, a wiec:

 

1. Awaria kompa :] przez kilka dni nic nie robilem....

2. Bledy w kodzie, nie dam rady poprawic :]

3. Screeny beda jak naprawie bledy bo chyba nie zapodam tu screena okna z bledem :D

4. Gra nie bedzie odnosic sie do EURO 2004 !!! myslalem ze skoncze ja akurat w dzien finalu euro ale bledy znalazlem ;] (np. jak strzelam gola to na tablicy czas staje itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...