Skocz do zawartości

Help


Bucior

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jak w temacie Helpa do GAME MAKERA po POLSKU albo jakiegoś spisu chociaż z cześcia komend z przedlumaczeniem po POLSKU.Poszukuje dlatego że nie znam angielskiego aż tak dobrze żeby wszystko sobie tłumaczyć od tak.

Wiem że to mój problem ale jak ktoś może prosze o jak najszybsza POMOC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firemark dziex za rade ale nie bedzie mi się chciało pózniej pisać w każdej jednej mojej grze twórca Bucior , itp..Jeszcze raz wielkie dzieki za rade.

ATG jeśli na serio robisz spolszczenie to Ci udostępnie serwer jeśli bedziesz potrzebował wrzucić help'a pl żeby było można go sciągnać na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff w końcu skończyłem ... <_< Tak jak wyżej to ujeli Anaconda i krychu takie rzeczy to załatwiajcie na chatach, GG, PW i innych a nie zaśmiecać mi tu forum. Leci do was po ostrzeżeniu.

 

Jeszcze tylko mała sprawa do buciora - zmniejsz obrazek w sygnaturce bo jest za duży - jego wysokość nie powinna przekraczać potrojonej wysokości emotikonki tj. wysokość powinna być do 60 pixeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ja tu jestem żeby sie komunikować a nie prowadzić raking ilości postów i wygrać.Ja rozumiem że to jest forum ale jeśli nikt wiecej nie pisze to mam prawo sobie pisać z inna osoba jedyną osobą która odpisuje.

Szanowny Gooman tak może być sygnatura? Edit by Gooman: Nie chodziło mi o usunięcie obrazku ... ale może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyy!!! A słyszałeś może kiedyś o takim wynalazku jak Gadu-Gadu?! Jak chcesz porozmawiać to nie tutaj, bo na forum nie każdy zawsze siedzi. Taką konwersację (!?) prędzej przeprowadzisz w komunikatorze :P

 

A co do helpa - ty naprawdę wierzysz, że ktoś ci przetłumaczy opisy tylu komend i funkcji na Polski!? Jak nie znasz englisza to lepiej się za programowanie nie bierz, albo po prostu naucz się języka B) W innych językach (programowania) też wszystko jest po angielsku, i jak będziesz się chciał go nauczyć, to też poprosisz o przetłumaczenie? :sp_ike:

 

Widziałem już tłumaczenie ATG i raczej nie wierze, że je ukończy :lol:

 

Chociaż cuda się zdarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Zakol ale nie mówisz innych powtarzać chyba że taka twoja moda.Ja się tylko zapytałem a jeśli ATG chce zrobić HELP PL to niech robi jego sprawa wiele osób na tym skorzysta.I popatrz że wiele osób nie ma możliwości nauki angielskiego ze wzgledów finansowych.

Jeżeli chodzi o trening angielskiego to spoko ale nie każdy zna chociaż podstawy angielskiego żeby zrozumieć o co chodzi chociaż w kontekście tłumaczenia komendy po angielsku.

 

I tak na marginesie to wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

- nie Desing, tylko Design, ale skoro to spolszczenie, to nie lepiej użyć Tworzenie?

- arghhh, nie Versia, tylko Wersja. Nie nawidzę czegoś takiego i większość odbiorców też.

 

PS. Ty to tłumaczyłeś w jakimś english translator, albo jakiś translatorach? Te zdania są nie logiczne i wogóle się nie kleją <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tłumaczone w English Translator 3

 

NO LUDZIE......Po jakiego "WAła" tłumaczyć w English Translatorze?? każdy sobie sam może w nim przetłumaczyć. Po drugie. Nie rozsumiem Po jakiego "Wała" tworzyć wersje beta alfa itd. Przecież nawet Gerosalijczyk (nie obrażając Gerosalijczyka) umiał by wszystko skopiować i wkleić i kliknąc na ikonke przetółumacz i Odrazu mógłbyś dać pełne przetłumaczenie a nie jakieś BEty.

Zakol niemyśl że nieukończe z miesiąc FULL.
To mnie ostatecznie dobiło. miesiąc tłumaczenia w programie?? "noł koment"(tak dla podkreślenia tematu związanego z językiem angielskim :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób nie ma możliwości nauki angielskiego ze wzgledów finansowych

 

A ty myślisz że języków się tylko uczy w szkole? Bierzesz słownik i jedziesz :D

 

Tak naprawdę to jak masz dostęp do neta (a wydaje mi się że masz) to też możesz się angielskiego spokojnie nauczyć. Ja na przykład się uczyłem... z gier i to od podstaw!!!

 

Zakol ale nie mósisz innych powtarzać

 

1. Nie denerwuj się jak piszesz bo robisz orty :lol:

2. Ja nie powtarzam innych tylko potwierdzam fakty!

3. Naprawdę nie słyszałeś o GG ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigshark nie myśl że to takie proste jak niewierzysz patsz

specjalnie dla ciebie kawałek tekstu przetłumaczonego w translatorze

 

Wersia angielska

Game Maker uses what is called an event driven approach. This works as follows. Whenever something happens in the game the instances of the objects get events (kind of messages telling that something has happened). The instances can then react to these messages by executing certain actions. For each object you must indicate to which events it responds and what actions it must perform when the event occurs. This may sound complicated but is actually very easy. First of all, for most events the object does not have to do anything. For the events where something must be done you can use a very simple drag-and-drop approach to indicate the actions.

 

Wersia polska (przetłumaczona translatorem)

Maker gry używa czego jest zawołany wydarzenie skierowane podejście. To pracuje jak następuje. Kiedykolwiek coś zdarza się w grze, którą przykłady przedmiotów dostają wydarzeniom (rodzaj wiadomości mówiących, że coś zdarzyło się). Przykłady mogą wtedy zareagować na te wiadomości przez wykonywanie pewnych działań. Dla każdego przedmiotu musisz wskazywać, do których wydarzeń to odpowiada i jakie działania to musi zagrać kiedy wydarzenie zdarza się. To może zabrzmieć skomplikowany ale jest właciwie bardzo łatwe. Przede wszystkim , dla większość wydarzeń przedmiot nie musi czegoś zrobić. Dla wydarzeń, gdzie coś musi zostać zrobione ciebie może użyć bardzo prosty wlec się - i - podejście kropli, by wskazać działania.

 

i co weź teraz złurz to wszystko w całość :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Zakol umiem się dogadać po angielsku ale nie ma zbyt dużej zasobności słów angielskich bo cieżko mi sie je zapamietuje już dawno słownik przeczytałem i to nie raz; ach i wiem co to jest gg , spoko potwierdzasz fakty powtarzając je a jeśli chodzi o orty to sorki staram się ich popełniać jak najmniej.I jeśli moge nie ktytykujcie ATG za to że ma checi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!

:lol:

 

 

 

No bez przesady, co wam daje ta głupia cyferka liczby postów?? Po co wogule jest ten licznik postów?? Przez niego są tylko takie posty służace do ich nabijania, w których nie ma żadnej treści tylko jest samo słowo BRAWO albo trzy kropeczki. No ludzie trochę poczucia taktu, nie można sobie ot tak bezczelnie nabijać postów. O

Edytowane po 23:03

No w sumie macie poczęści racje . heh można powiedzieć że to u góry się "nie liczy" AAAA najlepiej skasujcie tego posta. I wszystkie inne niezwiązane z tematem. O.

 

 

EDIT BY BWO: Kiedy w koncu dacie sobie spokój z kablowaniem na siebie? Co to kurde? Jak macie zamiar kablowac to lepiej nic nie piszcie, bo to już jest wieksznabijanie postów. Nie ejsteście tu od upominania, CIĄGŁEGO upominania. DAJCIE SE Z TYM SPOKÓJ. Bigshark, wielki nie nabijacz postów, a sam teraz sobie zaspamowałeś!

 

Kiedy w koncu dacie sobie spokój z kablowaniem na siebie?

Jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale mnie nie obchodzi żadne licznik postów powinno się go usunąć ale nie ja jestem od usuwania rzeczy na tym forum lecz administratorowie a jesli chodzi o te trzy kropki to sorki ale gość Zakol zaczoł.Nie obraź sie Zakol ale jakoś tak dziwnie na mnie działasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...