Skocz do zawartości

Zablokowane Zamulator v1


Thobby

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Zamulator v1

 

Gatunek:no chyba wirus :P

 

Opis:Kiedy go zainstalujesz otworzy ci sie launcher.exe , zrobi ci sie czarny ekran i zamuli kompa tak ze trzeba bedzie zrestartowac :P. Na dodatek uruchamia się ze startem windowsa, wiec osobom które nie wiedzą jak to usunąć radze nie probowac xD. Działa w taki oto sposób: plik launcher otwiera dwa inne pliki: v1 i v2, które otwierają się na wzajem. Wyliczyłem że w ciągu pierwszej sekundy otwierają sie w sumie 40 razy, w drugiej 1600 i tak cały czas 40x więcej ;]

 

Download: http://thobby.fm.interia.pl/Zamulator.zip

Rozmiar pliku: 6,58 MB

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
(przygody czarnego ekranu xD) no ja

Grafika:
bez grafiki niestety :/

Muzyka:
miała być muzyczka z GM'a , żeby jeszcze bardziej wkurzała ale nie odtwarza sie :(

Screeny: jak można zrobić screen z czarnego ekranu?? poza tym nie da sie go zapisać bo trza kompa zrestarcić xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to już masz przerąbane xf murda cię zkosi...

1/5

bym wtedy dał,ja wiem po co są takie programy ale jak piszesz że to super program i w ogóle to my wiemy po co to jest i po co mamy sobie syf robić?? oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thobby, pierwszy raz w internecie, czy jak? Dałeś wirusa i dziwisz się, że wszyscy mają pretensje? I w dodatku wszystkich wyzywasz. O boże o boże bobzoeżozeboże bożębozboeżę co za kasztan(sory Panie Boże, że z małej, ale to nie było do Ciebie lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym powiedział ze to super gierka i by nie wiedzieli jak sobie z tym poradzić, to mogliby mieć pretensje, a to jest tylko prezentacja możliwości...

gdybyś tak zrobił to byś miał bana na 2 tygi pewnie xf

proponuje się wziąść za poważny projekt...

ooo fajnie admini czy tam modzi zrobili teraz z funkcją

;* xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gm nie ma nic wspólnego z programowaniem

-.-

 

Profesjonaliści robią wirusy ważące po kilka kilobajtów, a ten chce wyskoczyć z czymś ważącym 6 mb...

 

Jak sam zauważyłeś, PROFESJONALIŚCI robią takie wirusy, a nikt kto używa game makera nie jest profesjonalistą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...