Skocz do zawartości

lollu adventure


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Lollu Adventure

 

Gatunek: platformówka

 

Opis:Otóż pewnego dnia lollek umówił się ze swoją dziewczyną bożeną na randkę.Nie była ona zbyt udana..więc dziewczynie się znudziło i postanowiła pójść do domu.Po drodze napadł ją doktor zua kolepka i ją porwał.Lollek postanawia odnaleźć swoją panienę,przychodząc do domu spotyka ducha swojego dziadka który jakimś cudem wie kto porwał bożenę i mówi mu wszystko o całej sytuacji.Jest to narazie demo z 3 planszami(długimi nawet).Dałem je tu ponieważ chce abyście powiedzieli mi jakie można dodać jeszcze moby,co poprawić itp.

 

Download: http://www.gmclan.org/up1486_4_lollu_adventure.html

rozmiar: 1.09mb

 

Autorzy:

 

Programowanie:ja

Grafika:ja

Muzyka: http://themushroomkingdom.net/

Fabuła:ja

 

Screeny: http://www.gmclan.org/uploader/1486/lollu.png

 

SPACJĄ PRZYŚPIESZAMY TEKSTY!

EDT:

-błąd pUźniej poprawiony

-przejście za obraz,szafkę,łóżko poprawione

-błąd czKEaj poprawiony

-mask gracza dodany

-blokowanie się czołgów w 2 planszy

-jedną szczelinę na początku 2 planszy

-zamiast dziadku pisze dzadku

 

do poprawy:

-nie pojawiające się bloki

 

creetki będą na końcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę błędów. "lolek"nie!czkeaj..." No i to "puźniej" o którym wspomniałeś. Popraw wyświetlanie ramki ponieważ kiedy tekst się kończy ramka dalej zostaje. W domku bohatera popraw depth bo się za obrazek znika :P Dodaj również maskę graczowi Clipboard01.png Kiedy nie skoczy się na "ukryty schodek: on się po prostu nie pojawia :P Clipboard02.png

Ogólnie gra mi się podoba. Grafika, muzyka i dźwięki. Dodaj coś oryginalnego :P Jak na razie dalej ją testuje ale stawiam 4/5 bo to demo :P Czekam na pełną wersje.

EDIT:

A mógłbyś zrobić animacje wybuchu trochę bardziej w stylu gry? :P Jakoś tak mi nie pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem z Maćkiem Lamberskim i jedyne na czego wzór wziąłem to gracza bo jest taki sam prawie jak w jego grze hyper japko ekstrim.Grafikę robie na takiej samej zasadzie co on.Jeśli chcecie mi za to obniżać ocenkę to w większości gier powinno tak być bo np dużo gier ma pixelartową grafę.Codziennie rozmawiam z Maćkiem,on też testuje grę i mu się podoba.

 

EDIT:prądzik nie będzie do wrogów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Nowa gra naszego teamu. . . xD Mnie się podoba i twierdzę że to najbardziej udana produkcja Nikasa :D.

Może ja niedługo też coś wydam ;). Pozdrawiam Wszystkich.

 

 

 

 

 

 

PS. Ja Ci dam CReeTki..;p Aha i pamiętajcie MMF2 i tak jest najlepszy ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh spoko moją skalą 3,5/5, na po0czątku to okno z dziadkiem jest wyżej niż bohater xD, a na drugim poziomie tam gdzie na początku się podskakuje można skrócić trasę olewając ostatnią platformę.

 

Ja też znalazłem kod, był straszliwie ukryty xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika:ja

Jasne. Zanim zaczniesz tak oszukiwać, to przyznaj się: styl "pożyczyłeś" sobie z kalafior.tk (czy jakoś tak). Nawet menu jest łudząco podobno.

Dowód

Tak jak Jakim pisał.

Mógłbyś przynajmniej coś o tym wspomnieć.

EDIT: Niektóre grafiki są zbyt podobne, byś je robił na podobieństwo, po prostu je ripnąłeś.

Ale jednak za grę należy się 4/5, na dobry start. Bo jednak się należy.

 

PS. Wirusów nie znaleziono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty i poszukiwanie bugów :)

tak,to prawda inspiruje się grafikom z kalafior.tk ale też staram się ją zmieniać(ale jej nie kopiuje!!sam rysuje od zera),bo nie jestem jakimś mega hyper zaawansowanym grafikiem,a taka grafa jest przyjemna dla oka.

Pozdro i biorę się za kolejny lvl ;)

Jak napisałem wcześniej:

to chyba nic złego??a jak ktoś inny się wzoruje na pixelarcie to też mu trzeba obniżać ocenę bo jest inna gra z takim stylem?

jednak bardziej się liczą dla mnie komentarze niż głupie gwiazdki xf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,to prawda inspiruje się grafikom z kalafior.tk ale też staram się ją zmieniać(ale jej nie kopiuje!!sam rysuje od zera),

Dobra, ale niektóre grafiki sprawiają wrażenie ripniętych (te, które mają kreskę podwójnej długości).

a jak ktoś inny się wzoruje na pixelarcie to też mu trzeba obniżać ocenę bo jest inna gra z takim stylem?

LOL. Na pixelarcie nie można się wzorować, można rysować stylem pixelartowym.

Pozdro i biorę się za kolejny lvl

No to się bierz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Zanim zaczniesz tak oszukiwać, to przyznaj się: styl "pożyczyłeś" sobie z kalafior.tk (czy jakoś tak). Nawet menu jest łudząco podobno.

Dowód

Tak jak Jakim pisał.

Mógłbyś przynajmniej coś o tym wspomnieć.

EDIT: Niektóre grafiki są zbyt podobne, byś je robił na podobieństwo, po prostu je ripnąłeś.

Ale jednak za grę należy się 4/5, na dobry start. Bo jednak się należy.

 

PS. Wirusów nie znaleziono.

 

Co Ty od niego chcesz, przecież napisał, że rozmawia codziennie z autorem gry, jeżeli ten nie wykazuje sprzeciwu, żeby używać jego menu(czy tam też grafik) to w czym problem?? Może to fangame? :P

 

Gierka fajna, tylko, że przez ten krzyżyk nie moge przejść tam :P.

Grafika: 5/5

Muza: 4/5

Gryw: 5/5

Ogólnie: 4.5/5

 

Oby pełna wersja była lepsza :thumbsup:

 

 

P.s. Ojć, dawno mnie nie było, że nawet nie zauważyłem, że o tygodnia nikt tu nie pisał, ale przecież wniosłem coś do tematu czyż nie ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...