Skocz do zawartości

Przepraszam pana hakera część2


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, Fallord się przecież przyznał, więc dostał bana na 2 tygodnie. :>

 

Przecież chyba każdy widzi, ze Fall sobie jaja robił...

zupełnie nie rozumiem dlaczego dostał bana...

waszym tokiem postępowania powinniście zbanować połowę gmc.. :o

 

@DOWN: Kurna pytałem Ciebie?

nie wydaje Ci się że to pytanie było do Ranmy ew. do innych adminów/modów... =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Marek.S:

Fallord dostał bana, bo się przyznał. Włamanie na cudze konto jest poważną sprawą, więc i wypowiedź Fallorda została tak potraktowana. Proste jak świński ogon prawda? A jeżeli to był żart... ojjj, będzie miał nauczkę, by sobie takich jajec w nieodpowiednim momencie nie robić. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.S:

Fallord dostał bana, bo się przyznał. Włamanie na cudze konto jest poważną sprawą, więc i wypowiedź Fallorda została tak potraktowana. Proste jak świński ogon prawda? A jeżeli to był żart... ojjj, będzie miał nauczkę, by sobie takich jajec w nieodpowiednim momencie nie robić. ;>

zawsze wydawało mi sie, że drogą do zbanowania jest osiągnięcie 100% poziomu warnów, ale w końcu jesteś u siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po raz n-ty powtarzam, że warny odzwierciedlają tylko stan ostrzeżeń użytkownika - są tylko poglądowo dla redakcji. 100% warnów może ale nie musi gwarantować bana. Przecież tak jest w IPB, że osobno jest system warnów, a osobno banów. Myślisz, że jak wejdzie na forum jakiś debil, który zacznie wszędzie spamować gdzie się da, to będę się bawił by dać mu 100% ostrzeżeń, a potem dopiero ban? Zastanów się. :/ Poza tym ban tymczasowy, to nie ban permanentny, co jest OGROMNĄ RÓŻNICĄ. Jaki sens byłoby dawanie bana tymczasowego tylko i wyłącznie przy stanie 100% warnów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne jaja,po prostu cyrk ;]

 

Ciągle mówi że to on z mechanikami Ranma zrób coś już nawet coś z kontem gnyska się stało zobacz na pw od niego:

:| nigdy by tak nie odpisał.

roxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przeprosinami to są normalne jaja.

 

Grela: Kilka punktów.

 

1. Nie da się włamać przez IP - wbrew temu, co myśli Shocker... Mam na myśli to, że żaden haker nie włamie się na twoje konto "ot tak". Zapewne masz na kompie keyloggera etc.

I niech nikt mi nie wyskakuje teraz z żadnym Brute Force - niemal wszystkie portale mają zabezpieczenie - logujesz się n razy błędnie to blokada na x czasu.

 

2. Twórz jakieś dobre hasła.

 

3. Bierz pod uwagę opcje przypomnienia hasła - na jakimś portalu wyloguj się, kliknij zapomniałem hasło i zobacz, jaka tam jest procedura odzyskania tegoż hasła. Jeśli pytanie pomocnicze - to ułóż je naprawdę dobre i oryginalne.

 

4. Pamiętaj, że mail jest najważniejszy. 90% portali ma przypomnienie hasła właśnie na email. Także hasło na maila musi być najsilniejsze.

 

----

I to w sumie na tyle. Podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 

Ale ja stawiam 90% na to, że masz na kompie keyloggera. Przeinstaluj system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym pobrać Spyware Doctor® 5.5, wyczyści Ci kompa z keyloggerów i z innych nieprzyjaznych plików. Jest prosty w obsłudze, więc nie powinieneś mieć z nim problemów. Możesz go pobrać stąd: (jest całkowicie darmowy)

 

http://www.pctools.com/pl/spyware-doctor/?...CFQJjMAodlWLfwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twórz hasła których nie znajdziesz w słownikach (najlepiej nich zawiera i cyfry i litery...)

- Nie używaj wszędzie tego samego hasła. Ktoś zdobędzie twoje hasło na GG - ma również dostęp do emaila i innych...

- Patrz co za shit pobierasz. Najlepiej zanim uruchomisz jakąś aplikację z nieznanego/niepewnego źródła, przeskanuj ją AV.

- Uważaj na socjotechników.

 

Tak na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twórz hasła których nie znajdziesz w słownikach (najlepiej nich zawiera i cyfry i litery...)

- Nie używaj wszędzie tego samego hasła. Ktoś zdobędzie twoje hasło na GG - ma również dostęp do emaila i innych...

- Patrz co za shit pobierasz. Najlepiej zanim uruchomisz jakąś aplikację z nieznanego/niepewnego źródła, przeskanuj ją AV.

- Uważaj na socjotechników.

 

Tak na przyszłość.

 

hackerstwo tyle warte co ten twój program :lol2:

 

ałaa boli :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Murda, dolicz sobie do tych 70% kolejne 10% za spam.

 

hackerstwo tyle warte co ten twój program lol.gif
Chyba tylko ja z gmclanowiczów złamałem ten program, więc jest całkiem niezły. Murda, złam jego zabezpieczenia jak potrafisz. :) Mądrzyć to się każdy umie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murda, dolicz sobie do tych 70% kolejne 10% za spam.

 

Chyba tylko ja z gmclanowiczów złamałem ten program, więc jest całkiem niezły. Murda, złam jego zabezpieczenia jak potrafisz. :) Mądrzyć to się każdy umie.

 

dzięki tato za warna,jak sobie nie radzisz to potem karz/żesz niewinne osoby ale niektórzy tak mają

 

ałaa boli :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No nie mam dowodów, dlatego przecież nie zostałeś pokarany, więc nie wiem o co Ci znowu chodzi. A te dodatkowe 10% to za 3 ostatnie posty. Wróć do poprzedniej strony i zobacz co napisałem oraz kogo pokarałem. Ty też się na to załapałeś w tym momencie. Żadnych przywilejów.

 

ps. A co ze złamaniem programu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam dowodów, dlatego przecież nie zostałeś pokarany, więc nie wiem o co Ci znowu chodzi. A te dodatkowe 10% to za 3 ostatnie posty. Wróć do poprzedniej strony i zobacz co napisałem oraz kogo pokarałem. Ty też się na to załapałeś w tym momencie. Żadnych przywilejów.

 

ps. A co ze złamaniem programu? :)

złamać komuś moge szczęke...

nie pisze już lepiej tu bo będe dostawać warny nie wiem za co,bo jakiś baran temat założył

zobacz to,jaki jestem dobry: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=11608

 

ałaa boli :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Snake'a.

 

Co do zabezpieczenia: bawiłem się nim. Zauważyłem mniej więcej, co się zmienia (zasoby...) - ale złamać nie złamałem.

 

Choć z jednym punktem Snake'a muszę się nie zgodzić. Chyba każdy AV automatycznie skanuje pobierane pliki. Nawet wpakowuje się da archiwów. Trzeba umieć instynktownie oddzielać dobre pliki od tych niedobrych... nie ma na to algorytmu.

 

PS: Myślę, że hakerowi chodziło o to, ze masz sobie zrobić siarę - a nie pisać, że jakiś haker się włamuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...