Skocz do zawartości

e"L"ka 2.1 beta demo


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

mam pomysł: a gdybyś tak sobie ją zdekompilował tą grę nie musiałbyś tworzyć od początku (nie wiem jak daleko byłeś już w pracach od wrzucenia dema, ani czy czasem nie używasz jakiegoś anti-decompilatora. Chciałbym aby ta gra się rozwijała, bo widzę tu ogromny potencjał (ach to sterowanie... xd)

 

Edit: Na szybko ściągnąłem sobie GMDecompiler (ze strony yoyogames, nie bij!) i lol udało się. Jak chcesz mogę ci przesłać plik gm'a, zanim poczuję się winny i go usunę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być szkoda że tylko 2 plansze ja bym dał jakiś odgłos silnika no i popraw muzyczkę odpalania silnika bo jak nawet jest odpalony to da się wcisnąć e i słychać jak włącza się silnik.

 

Grafika: 3/5

Grywalność: 5/5

Klimat: 2/5 (mogłeś dodać jakąś fajną muzykę w tle trzymającą w napięciu.)

Ogólnie: 10/15~3/5

 

Plusy:

+Dobry symulator jazdy

+Ciężkie lecz wciągające poziomy

+Dobra grafika samochodów

Minusy:

-Brak muzyki

-wkurzające jest to że jak nawet minimalnie przekroczysz białą linie to oblewasz egzamin

 

Dodaj jeszcze wolną jazdę ze znakami światłami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przeszedłem! Dobrze że zrobiłeś te zapisy, bo nigdy bym sobie nie poradził :P Gra bardzo fajna, jednak dopiero po kilku minutach załapałem o co chodzi. Grafika samochodów- rewelacja. Jakbyś jeszcze tylko zmienił grafikę trawy (ten wypełniony seledyn jakoś mi nie pasuje). No to teraz złe rzeczy. W drugim etapie, nie do końca widać napisu instruktora (musiałem spojrzeć z bliska na monitor żeby zobaczyć[gram przy zgaszonym świetle :P]). Drugim mankamentem są niezróżnicowane etapy. No cóż, ja czekam na nowszą wersję, mam nadzieję że jeszcze lepszą.

5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla entuzjastów tego projektu mam dobrą wiadomość, kolega Slax znalazł na dysku moją prace i mi właśnie ją wysłał.

 

Oznajmiam uroczyście że prace nad projektem wznowione.

 

Wszystkie błędy wymienione wyżej poprawie, i to co was irytuje czyli mała ilość poziomów, będzie więcej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie kontynuujesz projektu, zapowiadało się ciekawie :P

 

I znalazłem błąd (w zasadzie 2):

- dlaczego można włączyć światła mijania bez zapłonu? :P

- samochód można odpalić nawet wtedy gdy jest odpalony :)

 

W niektórych samochodach można włączyć światła mijania bez zapłonu. :) Gra zapowiada się ciekawie, przetestuje dokładniej to dam znać. Co do grafiki, jeśli ma to być symulator to grafika nie jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej wersji nie oszukasz.. :) hehe zrobię tak żeby nie było takiej możliwości.

A co do minusa za trudność gry, moim zdaniem to jest plus a nie minus. Ale twój wybór heh:)

 

Wolałbyś włączyć grę i przejść w 5minut i odstawić, czy włączyć pomęczyć się nad poszczególnymi lewelami, i żeby gra Cię wciągnęła?

 

 

edit: 222post :) fajna liczba ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...