Skocz do zawartości

Zablokowane trip (beta alpha romeo złom 2.0)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiejs ciekawszej opcji na zmniejszenie wagi tych spritów, bo to robi sieke z ramem. no i robie lepszy obieg, wywalanie i wczytywanie spritów. ogólnie powinno byc gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pare dni bedzie nowe demko. zrobiłem opcje ze na minimum detali ladowane sa sprity o polowe mniejsze i rozciągam je gmowo. powinno żreć już jakieś 1/3 mniej ramu.

bedzie też cały lvl, sklejony tak jak bedzie w pelnej wersji - wiec wpadnie jeszcze jakis sens, nie tylko widoczki i klimat.

Mysle tez nad wporwadzeniem energi i typowej walki wręćz, nie tylko minigierki jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace.com/file/5xr1jg

nowe demko. na sendspace bo nie chce mi sie walczyć z uploaderem. głównie dorobione menu i intro. i głównie zależy mi na opiniach na temat intra. sam poczatkowy filmik wazy ponad 20mb, puki co zostawilem w exeku.. tu jest wlasnie opcja nie wiem czy go tak zostawic czy walnąć avi.

Edit

a tu link do samego intra:

http://www.gmclan.org/up993_4_intro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeehh TRIPle post ;) rządze ;)

sprawa następująca: przydałby sie ktoś do pomocy, dokładniej chodzi o podkładanie dźwięków, nie trzeba mieć specjalnie wyrafinowanej dykcji - bo w końcu podkładamy głos psycholom. Jakby ktoś był zainteresowany to wiecie co robić ;) oferuje jakieś ciekawe bonusy w zamian, do uzgodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo myśle że udawanie zombie byłoby dobre :D

albo jakieś jęczenie, stękanie, można wpierdzielić ze 3 tablety przeczyszczajace i iść z majkiem do kibla :D joke :D nie wiem mogą być nawet jakieś chore pioseneczki, cokolwiek, w jakimkolwiek języku, ważne żeby dziwnie i dobrze brzmiało.

idealne by były dźwięki jakie wydają zombie w serii thief, ale pewnie nie każdy gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś mógł skręcić sobie jakiś testerów żeby sprawdzali na jakim kompie pójdą i byś podawał wymagania do gier :( Jak włączyłem na swoim złomie to mi cięło dokładnie tak samo jak w Wiedźminie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...