Skocz do zawartości

Jaki kompilator polecacie ?


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lol A dla mnie cb to IDE jak każde inne.. Normalnie używam Visuala.. ale dev jest doskonały jak pisze na szybko algorytmy czy proste programy do szkoły.. Szkoda mi nawet vc fatygować na ~200 lini kodu..

Jak duże program Visual , coś na szybko dev.. cb mam od roku a używam może raz na miesiąc.. Każdy lubi co innego i przy swoim pozostanie a to jakie IDE to mało ważne byle pasowało.. Programy można i nawet w notatniku pisać ;]

 

Dev to shit, już codeblocks jest łatwiejszy, chociażby te "podpowiadanie" ;D

Btw. W obecnej wersji CodeBlocksa łatwiej pisać DLLe

łatwiej pisać DLL... no to doskonały argument bo napisanie dll to istny horror a jeżeli dev Ci sprawia problemy i nie potrafisz sobie z nim poradzić no to cóż... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej pisać DLL... no to doskonały argument bo napisanie dll to istny horror a jeżeli dev Ci sprawia problemy i nie potrafisz sobie z nim poradzić no to cóż... ;]

Chodzi o to że do pisania DLLi polecany był Dev, teraz w C::B można dosłownie przepisać kod ( w poprzedniej wersji nie kompilowała się jedna z funkcji :P )

Btw. Też pisałem w Devie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego sie czepiacie deva - to dobre IDE. Mowicie, ze dev jest dla hardcorowcow, a ja przy kilkudziesieciu tysiacach linii kodu xenona nie musze narzekac na zadne bledy, brak wygody czy wolna kompilacje. Dev jest tak samo dobre jak kazde inne IDE -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...