Skocz do zawartości

[APP] Game Protector


Snake

Rekomendowane odpowiedzi

Instant play tak naprawdę dekompiluje gry, inaczej ta wtyczka pozwalała by odpalać każdy możliwy plik EXE spod Firefoxa i IE co stwarzało by niesamowite zagrożenie. Dlatego gra zabezpieczona protectorem nie będzie działać jako Instant Play smile.gif

A ja sądzę, że nie.... przypomnę szczegół, że do użycia Instant Play był potrzebny dodatek ;) I myślę, że to ten dodatek ściąga plik na komputer, i go odpala....

 

Tak na marginesie powinni dobić guzik [DOWNLOAD] a nie tylko [PLAY]...

 

Muszę sprawdzić ten IP, bo aż się zaciekawiłem ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
A ja sądzę, że nie.... przypomnę szczegół, że do użycia Instant Play był potrzebny dodatek ;) I myślę, że to ten dodatek ściąga plik na komputer, i go odpala....

 

Tak na marginesie powinni dobić guzik [DOWNLOAD] a nie tylko [PLAY]...

 

Muszę sprawdzić ten IP, bo aż się zaciekawiłem ^_^

 

Tak, ale Instant Play ściąga plik *.dat który ląduje w folderze Moje Dokumenty. Wrzucałeś jakieś pliki dat na YYG ? Ja nie pamiętam :P Poza tym, gra zanim jest widoczna na YYG przechodzi proces sprawdzenia antywirusowego i konwersji. Dlatego, jeżeli gra czyta zewnętrzne Dlle, czy zasoby są z nią problemy których doświadczył Propaganja. Gry są dekompilowane przez ich serwer, w końcu znają drogę ich kompilacji.

 

Guzik download był, usunięto go gdy pojawił się dekompiler, żeby nie dało sie pobierać i rozwalać gier innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają pomysły ^_^ Normalnie zabezpieczenie roku ^_^

 

Co do powyższej części postu: No możliwe, że masz rację... Brzmi logicznie. Ja za wielkiego pojęcia o Instant Play'u nie mam, wiem, że gry z YYG działają i na tym się moja wiedza kończy :P

 

Ale i tak nie rozumiem tego. Nie prościej byłoby napisać Instant Play, który by ściągał *.zip z grą, ładował go np. na Pulpit, rozpakowywał i odpalał....? Mniej roboty byłoby z takim dodatkiem, a i większe możliwości by dawał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...