Skocz do zawartości

Grody


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Otóż złapałem się za nowy projekt pod nazwą "Grody". Ma to być kolejna wersja gry "DotGame", która w niedalekiej przeszłości przez przypadek mi się wykasowała (przypadek=awaria windows). Jak na razie potrzebuję kilka ikonek i kilka budynków.

 

Ikonki, te które mam, lecz niezbyt się nadają. Najlepiej by było zrobić mi nowe =D (rozmiar 32x32)

screen-grody.PNG

Lecąc od lewej: złoto, drewno, kamienie, jedzenie (tam jest ryba, trzy kawalki zboża i dwa kawałki mięsa jakby coś ;p) i populacja (ludzie).

 

Co do budynków - najlepiej by były około 32x32, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by np. kapitol był większy od chat. To co w tej chwili mam również niezbyt zadowala (to miał być kapitol):

screen-grody2.PNG

 

 

Lista budynków, które jak na razie potrzebuję:

-kapitol

-studnia

-farma

-chatka (mniejsza chata)

-chata

-pole (pole uprawne, farma zwierzęca)

-koszary (coś na wzór zamku)

-katedra

-Ratusz (mniejszy kapitol)

-Spółdzielnia (mniejszy ratusz)

-wieża obserwacyjna

-wieża strażnicza

-leśniczówka

-tartak

-kopalnia złota

-kopalnia kamieni (może być jak kopalnia złota, tyle że przemalowana)

-drzewo

-kamień (surowy, nie na pasek)

-złoto (jak wyżej)

Będę wdzięczny za pomoc. Naturalnie dodam do autorów.

 

Edit: zapomniał bym - grafiki mają być ze średniowiecza (w sensie, żeby nie dawać mi tu wieżowców z miejscami do lądowania ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej skali typowy ludzik to przeciez 6 na 10 pixeli.. takie animacje to se mozna robic. Ja mam w grze postacie 200x350 pixeli i ponad 300 klatek animacji, i jakos to idzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Driger:

Wtedy się animację postaci robi w 3D. Ustawia się kamerę w rzucie izometrycznym, renderuje i się ma.

 

No fakt. Ale Mi tez bardziej chodzilo o to czy udzwignie , az tyle klatek animacji GM. :P No ale jak Propa mowi , ze masz az tyle , to sie sprzeczac nie bede. ;p

 

edit: Ah sory , toz to 32 x 32 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawlik: Mogę poprawić cienie w twoich budynkach... nie pasują mi troszkę... co?

@Webzir: Porostu napisz że autorem budynków jest 'pawlik' ,a grafikę podrasowałem ja...

Edit: Zaraz prześle katedrę...

 

Edit2: Skończyłem :) Katedra_dla_Webzir_.png

 

O kurde... myślałem że robie edita ale napisałem nowego posta... przepraszam, to było nie chcący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...