Skocz do zawartości

Galeria Treści


Yoho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogolił sie siekierą. xD

 

Bueee no mówiłam że będzie d*pa xD

Kolejny beznadziejny komiksik XD:

moho.gif

 

e no xD kurcze... v_v" widzę że Cię to już wkurzyło xD ale cóż dzięki że przynajmniej coś naskrobałaś xD a swoja drogą to przepraszam bardzo, nie prosiłem Cię żebyś mnie umieszczała w komiksie z Yoho, nawet Go nie znam i w dodatku chciał mi podpierdzielić nick... v_v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, za mały biust mi narysowałeś, Ranma. xD

Małe piersi fajne są, głownie jeśli chodzi o wygląd

z drugiej strony duże tez są luz jeśli chodzi o wrażenia dotykowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: co do tego spamienia i valhalli. Uczepiłeś się trochę Yoha jak rzep psiego ogona ;/ Nie chodzi o to że go bronię bo mój kumpel, czy coś. Po prostu ciągle gadasz na niego, a długo mógłbym wymieniać osoby które tak samo, poza valhallą/ocenianiem gier się nie wypowiadają.

i w dodatku chciał mi podpierdzielić nick... v_v

No jak dla mnie między M a Y jest spora różnica.

 

A co do komiksu: co to takie wielkie? :P I trochę niewiele tam widzę, co prowadzi do niezakumania o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to tez miale byc w komiksie arimee, ale widze że moho sie wpieprzył w kolejke i nic z tego nie bedzie :P nic straconego, cos mnie wkurzy to sam odwale o sobie komiks ;)

EDIT.

powoli robi sie tu GMClan wars :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Ranmus: co do tego spamienia i valhalli. Uczepiłeś się trochę Yoha jak rzep psiego ogona ;/ Nie chodzi o to że go bronię bo mój kumpel, czy coś. Po prostu ciągle gadasz na niego, a długo mógłbym wymieniać osoby które tak samo, poza valhallą/ocenianiem gier się nie wypowiadają.
Jeżeli naprawdę Yoho jest twoim kumplem (bo nie wiem za bardzo w jakim sensie napisałeś) to wiele by tłumaczyło z twojego postępowania ostatnimi czasy. Poza tym masz błędne spostrzeżenia, bo ja właśnie tylko odbijam piłeczkę, a nie serwuję. Następnym razem poczytaj dokładnie posty zanim coś takiego napiszesz. Innych się nie czepiam, bo i mnie się nie czepiają, proste nie? Mi jeszcze wielu userów podpada, ale nie będę zdradzał nicków bo i po co?

 

Tak jak napisał ostatnio propa w innym temacie - nie wychwytujesz jeszcze pewnych rzeczy.

 

@aryime:

Jak następnym razem coś mi strzeli do głowy, to będę pamiętał. Swoją drogą nie chciałem przesadzać z rozmiarem. ;)

 

@propaganja:

Jak dzisiaj znowu będą mnie łapały dreszcze, to może znowu coś wypindzluję, wtedy dorzucę Cię do galerii sław pokaleczonych moją profesjonalną kreską. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych się nie czepiam, bo i mnie się nie czepiają, proste nie?

"Kolega mnie obraził, to i ja go obrażę, a co!"

 

A tak na serio, to takiego podejścia nie za bardzo lubię. Miałem przypadek z osobami (nie powiem kto) że po tym, jak ich opierniczyłem na forum/odpowiedziałem ironicznie/itp. w pewnym sensie się na mnie 'obrazili' i nagle przestali lubieć i teraz na każdym kroku wytykają mi błędy (w swego rodzaju zemście). Dlatego cenię ludzi którzy mimo zażartej dyskusji, czasem kłótni, czy też nieporozumienia, dalej zachowują się w porządku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeżeli ktoś nie ma racji, to mu się zwraca uwagę - prosta reguła. Tylko teraz się ustosunkuj do swojego przedostatniego posta, bo zaczynasz odwracać kota ogonem i skupiasz się na mnie. Poza tym będę się czepiał takich osób, które siedzą na gmclanie tylko w celach spammerskich, bo jak już Borek napisał, jest to forum tematyczne. Nam naprawdę nie zależy na takich userach. Mogą iść w pizdu, a ja im jeszcze podziękuję na odchodne słusznie podjętej decyzji. Banować nie mam zamiaru, bo nikogo bez głębszego powodu przecież nie będę wyganiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moho: Pozdro, mój nick się wzioł od mojego nazwiska...

@Yoda: Piękny ten komiks ostatni : D

@Rammus: Byłem w Szczecinie z 4 razy i nic tam nie ma -.-

Tylko jak już spamują, to niechże z sensem, a nie w stylu "tfoja stara to ciul".

Sorry, ale nawet jeżeli spamuje to chyba nie tak...

 

 

ps: ok, ramma mścij sie dalej za ten komiks a co do wczesniejszego tematu o zaroscie, to nie wiedzielm jak Cie narysowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...