Skocz do zawartości

Jaką gre kupić ???


Tetris

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jak w opisie, jaką grę kupić ? To nie tylko temat dla mnie ale i dla wszystkich użytkowników, by nie zaśmiecać forum milionami tematów.

 

To może zacznę ja.

 

Mam problem bo zastanawiam się jaką grę (na PC) sobie sprawić:

 

Oto 3 tytuły :

 

- The Orange Box Edition (to taka złota edycja Half Life 2 z Team Fortress i mini grą Portal)

- Assassin's Creed (wersja PC)

- Dark Messiah

 

Nie wiem właśnie bo wszystkie 3 gierki są atrakcyjne :boxed:

 

P.S. Jeśli Assassin's nie wyszedł jeszcze na PC to nie krytykujcie mnie bo mi sie nie pali do sklepu, że dzisiaj muszę kupować. Aha jeszcze jedno, błagam nie odpowiadajcie, że ściągnij sobie gierkę czyjąś w GM'ie bo ostatnio mi sie znudził Spartan i Almora, a grać w jakieś kulki albo podziwiać Panią kontekstową to mi sie nie chce :P

 

Ale sie rozpisałem :sp_ike:

 

Pozdro :cat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creeda mam na PS3. Grę polecam, chociaż nie przeszedłem jej (Po memory blocku 4 gra mi się zacięła, a po zresetowaniu nie mogłem nic zrobić, musiałem zacząć grę od nowa...). Do zabicia masz mało osób (bodajże 9) ale gra się super! Bieganie po budynkach (średniowieczny parkour :)), zabijanie ludzi, uciekanie przed strażnikami, ew. atakowanie ich, fabuła ciekawa, grafika piękna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałbym pomiędzy AC, a OB. Obydwa tytuły posiadam w wersji na Xboxa 360 i przyznam, że są wspaniałe. Jeśli stawiasz na rozgrywkę sieciową bierz "Pomarańczowe Pudełko" (Team Fortress rządzi), a jeśli gustujesz w grach pokroju "Prince of Persia", kupuj "Assassin's Creed".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeach ! Jasne W40k:DoW rządzi ale jak bym chciał to bym sobie go kupił ale nie chce, czyli mówicie, że pomarańczowe pudło ? Cóż nie wiem, jak mi polecacie pudło, to jeszcze się zastanowię ale raczej wezmę. :P

 

Ps. Mówiłeś, że portal ? Ta, głównie dla niego chce OB bo ponoć ta gierka przebija wszystko, zobaczę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co, już nie piszcie swoich propozycji bo się zdecydowałem :

 

Kupię Warhammer 40000 : Antology

 

Kiedyś mi Tuzin go pożyczył i strasznie mi się podobał :D

 

Oky Doky (czyt. Oki Doki) to na razie pozostawiam wam ten topic do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...