Skocz do zawartości

Zablokowane śląsk


malcolm x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od Tymona chyba ;=/

 

Tymon nie pije, i to dżentelmen kobiety nie uderzy :D za to mogę sie na niego z furią rzucać xD

 

Coraz wredniejsze te ptaki. Najpierw srały prosto na łeb, a teraz puszkami rzucają.

 

:lol: I nie patrzą czy kobieta, czy facet - po prostu chcą wj*ebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się umawiam na piwo a nie na wpier*** a w ogóle ja nie bije młodszych,niepełnoletnich itp więc czego się bać, tylko walczę w obronie własnej a że stosuje niekonwencjonalne techniki to nie moja wina

 

człowieku do takich rzeczy sie nie przyznaje ^^"

 

A ja jestem wojowniczką o miłość i sprawiedliwość i biję tylko (obecnie) tych którzy sprzeciwiają się Boskiemu planu .. xD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskiemu Planu? Ja jestem, niestety, antychrystem. Mam się bać? =O

 

czuje że z tego Boskiego Planu wyjdzie nie-boska komedia. Efekt: Armagedon, wszyscy zginą, prócz mnie i Tymona, i jako ostatni ludzie na ziemi będziemy starali się odbudować cywilizacje XD :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt: Armagedon, wszyscy zginą, prócz mnie i Tymona, i jako ostatni ludzie na ziemi będziemy starali się odbudować cywilizacje XD :lol2:

 

Wy jakoś się tam zreprodukujecie, ale wasze dzieci będą miały z tym problem. Będą chyba sami chorzy psychicznie żyli na świecie (Jest w końcu te 30% szans na powtórzenie się choroby, która w rodzinie już kiedyś była w związku między bratem i siostrą.)

 

Absolutne minimum do odbudowania cywilizacji to 5 par.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piewo?! Gdzie ?! O której?! Jakie?!

Ślaśk!! Ja się zgłaszam!

 

ps: GKS wygrał 3-2 z Arką!!!

A Ruch dostał 0-2 od Lecha (szkoda ze gorole wygrały no ale...)

 

Lech Lech kolejorz!!! Pieknie wygral!

 

Na piwko? Chetnie, ale jestem nie pelnoletni :D a do Katowic przyjezdzac mi sie niechce :D

W takim razie zapraszam do Poznania, ale na soczek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do Lublina ^^ sam blisko nie mam ale na pewno lepiej niż niektórzy z was np. z Katowic około 300 km xD a ja tylko ze 100 ^^ i też nie na piwo tylko na jakiś soczek ^^ bo nie jestem pełnoletni ^^ ale też pić nie pije jak dla mnie niepotrzebne jest ^^. A tak wogóle jest ktoś z Lubelszczyzny ^^?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając już o tym, ze dodatkowo to by prowadziło do nowotworów genetycznych(przykładem tu są żydzi).

czuje że z tego Boskiego Planu wyjdzie nie-boska komedia. Efekt: Armagedon, wszyscy zginą, prócz mnie i Tymona, i jako ostatni ludzie na ziemi będziemy starali się odbudować cywilizacje XD :lol2:

Prawie jak Neon Genesis Evangelion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...