Skocz do zawartości

Soulland Sybille


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, dodaje na YouTube. Particle zwalniaja prace, bo nie mozna ich w pelni kontrolowac. Poza tym to particles sa tez obiektami kontrolowanymi przez gm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holy shit

Ja tak zwykle mowie gdy widze cos okropnego/obrzydliwego.. no, ale domyslam sie ze po prostu zwalilo z nog ;D

 

EDIT: Dodano na YouTube: http://pl.youtube.com/watch?v=SVzioYHCT8E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

particles sux

Nie sux, jak sie umie z nich korzystać ;]

i do SOULjah smile.gif

No właśnie! Arr cóż za nieoryginalna nazwa xD

Może zrobię oddzielny temat związany z grafiką, tam będziecie pisać na temat przedmiotów jakie byście chcieli zobaczyć w tej grze np. mieczyki, pancerze itp... co?...

Omg bez przesady,moge zmienić nazwę tematu, i tu będzie ogólnie o tej grze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rzeki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sux, jak sie umie z nich korzystać ;]

wg mnie sux tak czy inaczej. chociaz da sie zrobić na nich fajne etekty, to bez nich da sie zrobić efekty jeszcze fajniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chcecie zobaczyć przedmioty w "SoulLand"? Mam na myśli jakieś mieczyki, toporki, hełmy , pancerze itp... piszcie swoje pomysły... zamieniam się w słuch i włączam 'Painta' :P ... ?

 

@propa: A tak na serio to?

@ ALL: Skończcie z żartami... :P

 

Połączyłem tematy.

Yoda

 

Moze to i dobrze, ale maly chaos(land) z postami sie zrobil ;P

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Chciałbym ogromną ilość przedmiotów i to różnorodnych i oczywiście, żeby każdy było widać na herosie, ogromną ilość potworów od tych najmniejszych po największe, przyjazne otoczenie i miłe dla oka, w sumie te drzewka w trailer były zarąbiste :) Nie chcę się bardziej rozpisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche dziki pomysl pytac innych co chca zobaczyc. Ale nie neguje tego pomyslu :) Tak czy inaczej to nie bedzie zupelnie w stylu sredniowiecznym, ba - nawet nie chcem do niego nawiazywac (ta ganja moze by nawet przeszla). Chodzi o przedmioty dla zwyklych wojownikow, ale takie, ktore dawaly by jakies dodatkowe (paranormalne?) zdolnosci.

 

EDIT: Najlepiej jakis powierzchowny szkic lub opis wygladu + opis wlasciwosci przedmiotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się umie z nich korzystać, to można robić jeszcze jeszcze fajniejsze efekty

jak sie dobrze korzysta z alpha, blenda, ladnie operuje alphą i kierunkami i prędkością - to można zrobić jeszcze jeszcze jeszcze fajniejsze efekty :) troche glupia klotnia bo i to i to ma swoje plusy i minusy i chyba nikt nikomu nic nie udowodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziej Dusz - Zwyczajny mieczyk może mieć lekkie zielonkawe zabarwienie. Jeśli go posiadamy za zabicie każdego stworka odnawia nam się życie i mana, poruszamy się szybciej 0 10%, możemy przywoływać dusze zabitych przeciwników jako pomocników na przykład maksymalnie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

powyzszy post przenioslem do wlasciwego tematu (ustrzegam tych co zechca reportowac) zeby nie robic zametu w temacie o silniku. drzewa sie odsuwaja bo tam mialem fizyke 2d ustawiona, nowy soulland bedzie gra 2d z fizyka 3d, wiec bedzie lamanie drzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...