Skocz do zawartości

StoneLoops!


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry, niedobry. Jakbym był nawet super-######sty, a się zachowywał jak nadęty k***, to ja wszystko rozumiem. Ale tu mnie gość pojechał po tym jak zapytałem Sirlukiego czy może mi pomóc z błędem ;). Faktycznie straszne chamstwo z mojej strony :P. Pomijając już, że gośc nie wie czym się różni designer od testera... ech...

 

Swoją drogą - Sirluki - wykminiliśmy już co się działo. Dzięki za pomoc na GG. Może dziś jeszcze uda się nam zrobić działającą wersję, to bym Cię pomęczył, żebys wypróbował. No i wyślę Ci kluczyk w nagrodę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, niedobry. Jakbym był nawet super-######sty, a się zachowywał jak nadęty k***, to ja wszystko rozumiem. Ale tu mnie gość pojechał po tym jak zapytałem Sirlukiego czy może mi pomóc z błędem ;). Faktycznie straszne chamstwo z mojej strony :P. Pomijając już, że gośc nie wie czym się różni designer od testera... ech...

 

Swoją drogą - Sirluki - wykminiliśmy już co się działo. Dzięki za pomoc na GG. Może dziś jeszcze uda się nam zrobić działającą wersję, to bym Cię pomęczył, żebys wypróbował. No i wyślę Ci kluczyk w nagrodę ;).

 

Zawsze do usług :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee Gee chodzi mi o to, ze robisz wokol siebie takie klimaty jakbys byl naczelnikiem w ea games. cale te twoje wydawane pieniadze na projekty po paredziesiat tysiecy zlotych, te twoje artystyki. pozjadales rozumy a nic zaawansowanego nie napisales magi na klockach :D tak wiem wiem... ja tez nic nie zrobilem ale przynajmniej nie zesr**am sie nad tym

 

Warn za słownictwo ( nie wspomnę o stylu pisania ) oraz takie rzeczy wyjaśnia się na PM

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Cię boli, bzdury gadasz i tyle. Mogę nic nie pisać o swoich obecnych projektach, wtedy może będzie Ci lżej na duszy. Tyle, że mi się wydaje, że warto czasem pokazać, że u nas da się robić proste, fajne gry i żyć z tego. Poza tym o budżet Magi2 sami pytaliście.

 

nic zaawansowanego nie napisales

 

Napisałem i wydałem MAGI, siedziałem ostro z QA nad Wiedźminem, teraz projektowałem StoneLoops i designuję nadchodzącą grę Codeminion. Jeśli uważasz, że to tylko napisanie gry "na klockach", no to naprawdę nie wiem co jeszcze mam zrobić, żebyś sprostać Twoim wymaganion. Poza tym co z tego, że na klockach? Nie jestem programistą i nie zamierzam być. Co to w ogóle za argumentacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o sposob w jaki przedstawiasz siebie i to ile kasy tracisz na swoje projekty. zakochales sie sam w sobie i tyle.

Magi mi sie podoba, jest fajne stoneloops tez ale bez przesady nie rob z tego sensacji.

nie chwal sie ile to kasy przeznaczasz na wszystko bo mam wrazenie ze traktujesz wszystkich jako zwyklych pionkow a siebie za boga bo udalo ci sie sprzedac kilka kopii gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chwale się? Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek niepytany pisał o kasie, na pewno nie robię z tego "sensacji" (w sumie postuje tylko w tym temacie, który notabene po to tutaj jest). Traktowanie innych jako pionki, a siebie jako boga... że co? Ha ha :D. "Jestem fajny, a wy nie, bo sprzedaje gry i mój tatuś nakopał by twojemu" ;). Ech... chyba masz swój własny obraz mnie, którego nienawidzenie sprawia Ci jakąś perwersyjną i smutną przyjemność.

 

Jesteś typowym przykładem gówniarksiej mentalności i małostkowości. Sam nic sobą nie reprezentujesz, ale boli Cię, że ktoś inny może robić to co lubi. Jeśli forum jest o grach, to pasuje Ci tylko wtedy kiedy nic na nim nie ma i nie zagraża to twojemu kompleksowi przeciętniaka. Jak się tylko coś pojawia, to atakujesz to za "wybijanie się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o sposob w jaki przedstawiasz siebie i to ile kasy tracisz na swoje projekty. zakochales sie sam w sobie i tyle.

Magi mi sie podoba, jest fajne stoneloops tez ale bez przesady nie rob z tego sensacji.

nie chwal sie ile to kasy przeznaczasz na wszystko bo mam wrazenie ze traktujesz wszystkich jako zwyklych pionkow a siebie za boga bo udalo ci sie sprzedac kilka kopii gier

Lorenz nie czaje o co ci chodzi.

Kurde zrobi sie dobrą gre fajnie sie pochwaalić chyba to normaaanalne, TeeGee nie robi sobie przeciez z siebie jakiegoś cesarza czy mistrza zen, to że przekazuej fakty dot. magi 2 - chocby te arty (ehh te artystki, wlasnie moze przez dupy jesteś taki zazdrosny) - wg mnie norma. jak pisałem jak chce sie zrobic gre która jest naprawde naprawde dobra - trzeba narobic lekki szukim wokół niego, tym bardziej jeśli gre sie chce sprzedawać.Reklama Reklama Reklama. NAwrzucaj producentowi dosi za to że ma reklamy w telewizji bo robi z siebie boga, i chwali sie ze 98% gospodyń wiejskich wybierze jego produkt.

Jak dla mnie - wo właśnie ######sty respekt dla TG dlatego ze do czegoś doszedł, i wyczaił sposób na zarabianie pieniędzy dzieki hobby.. nie widze tu powodu do srania żarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd? Jaki? Jeśli nie ma połączenia z internetem i sie kliknie Buy Now to wywala w nieskończoność internet explorery. Było tego tak dużo że mi kompa zawiesiliło. Jeśli mi nie wierzycie to sami sprawcie. A druga sprawa znikną mi ten obrazek w tym panelu z StoneLoops! gdzie jest tam Buy now i enter key. A jeśli chodzi o grę... Wciągnęło mnie bardziej niż magi ;p

 

 

 

 

 

buk.png

 

 

 

ehh te bionicle młodszego brata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego my siedzieliśmy te pół. Podstawy zrobili goście z Farm51. My to potem dopicowaliśmy i "ufajniliśmy". Trochę przydługo, ale w sumie to był pewien eksperyment.

 

EDIT: Teraz lepiej, Solmis ;)? Farm51 to nazwa studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...