Skocz do zawartości

StoneLoops!


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy
No i lol... wreszdłem na thepiratey syf i wpisałem stooneloops, a tu co? 4 torrenty. No chamstwo (i skąpstwo) ludzi nie zna granic.

 

No tak, Need For Speeda to każdy z was z internetu ściąga, ale nagle jak na Torrentach widzicie gry TeeGeego, to wielkie oburzenie? Zastanówcie się, przecież w dużych koncernach jak EA pracują tacy sami programiści, jak w takim małym Codeminion i tak samo jak oni programują gry, a potem zamiast czerpać zyski ze swojej wieloletniej nieraz pracy to wszyscy ściągają ich grę na torrentach. Ja bym raczej obecność takiej gry w sieciach P2P uznał za pewnego rodzaju sukces - gdyby to była kaszana i badziew, to nikt nie chciałby ich ściągać, a jak widać - zainteresowanie jest.

Ciekawe ilu z was ma legalnego Game Makera ? Też macie z torrentów? A przecież Mark Overmars to tak samo człowiek jak TeeGee, czemu i jemu nie dacie zarobić? A jak dekompilowaliście Almorę, to nie było chamstwo?

To się nazywa lizodupstwo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lul... gnysek wiem, że takie EA to takie gigantyczne Codeminion i wiem, że oni programują gry i wiem, że ich szlag trafia gdy widzą swoje gry na toplistach torrentowych. Po kiedy ch*ja miałbym ściągać gre na 16,99zł skoro mogę iść do sklepu kupić sobie gre i srać na to, że mogą mnie złapać bo mam oryginała. Lizodupstwo? Czy ja mu się chciałem podlizać? Ja chciałem tylko powiedzieć, że lubie są kretynami by ściągać gre za 17zł i do tego narażać zady, jak mogą sobie iść do sklepu kupić i mieć święty spokój.

@Matthew: Nie musiałeś się odzywać, ale dobra. Nie to nie jest reklama "thepiratey" (:P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew: Nie musiałeś się odzywać, ale dobra. Nie to nie jest reklama "thepiratey" (tongue2.gif).

Sorki, ale to nie moja wina :) Siostra mnie obudziła tylko po to, żeby zanieść jej bagaże do domu ;/ Do tego dochodzi ból głowy..., więc jestem zmęczony i ciut zdenerwowany.

 

@UpUp: Chyba, że gra nic nie kosztuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Po kiedy ch*ja miałbym ściągać gre na 16,99zł skoro mogę iść do sklepu kupić sobie gre i srać na to, że mogą mnie złapać bo mam oryginała.

 

Bo po co wydawać 16.99 gdy ma się coś za darmo :) Dla tego właśnie istnieje piractwo.

Niektórzy w tym temacie wypowiadają się tylko aby powiedzieć "widziałem tą grę na torrentach, ale sam nigdy tam nic nie ściągam". Skoro nie ściągacie, to dlaczego wchodzicie na takie strony, skoro nie ściągacie StoneLoops, to dla czego go szukacie? To jest tzw. zasada "uderz w stół, nożyce się odezwą".

Dlatego uważam, że pisanie postów typu "hej TeeGee, widziałem Twoją grę na torrentach, ale jej nie ściągnąłem" to jest lizodupstwo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, dokładnie. Właśnie miałem napisać: "a skąd wiecie, że gra jest na Torrentach, skoro jesteście takie świętoszki i nic nie sciągacie" :).

 

Serio, darujcie sobie. Trochę mnie to wkurza, a poza tym przecież wiem, że gra jest piracona - to żadna nowość. W finale sami reklamujecie te cholerne torrenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O, rzeczywiście jest na torrentach, dzięki za cynk PhoneixPL, bo inaczej sam z siebie to bym nie sprawdził. Tak czy siak ściągać nie będę, bo nie zrobię tego TeeGee'mu.

 

ps. Założę się, że teraz i tak część osób ściągnie potajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...