Skocz do zawartości

Czego baliście się w dzieciństwie


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak byłem mały czesto miałem takie sny że szedłem gdzies z rodzicami pózniej się odwracam a ich nie ma i zostaje sam w np. ciemnym lesie

 

Dla Ciebie to byl sen, dla mnie to sie dzialo NA PRAWDE.. tyle ze rodzice sobie wtedy ze mnie zrobili jaja. No przyznac trzeba - ich poczucie humoru i wyczucie sytuacji roxi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś z rodzicami i takimi znajomymi poszliśmy oglądać jakiś zamek, ale nie można było wejść to chcieliśmy się przejść dookoła niego. Szliśmy chyba z godzinę, tam bagna jakieś i w ogóle i ciągle mi mówili że się zgubiliśmy -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 7 sekundowy spocik z logiem Bad Robot (ci od Losta, można łatwo znaleść na youtube.com). Miałem do tego dziwny uraz. Chyba mi pozostał, ale nigdy nie mówiłem, że jestem normalny. :D

 

Natomiast w dzieciństwie, jako paruletni gżdyl, naoglądałem się jakichś popapranych horrorów klasy B i C z mnóstwem mocnych wątków gore (era VHS), a potem miałem schizy. Nie wiem czemu rodzice pozwalali mi oglądać takie rzeczy. Pamiętam jakieś sceny kanibalistyczne, gwałty na obdzieranych ze skóry kobietach itd

Normalnie jak Shigesato Itoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda, brak snu oznacza problemy z pamiecia, jest szansa ze mozesz ja stracic.

Moj pierwszy sen, a zarazem koszmar, ktory pamietam to ze mnie po pokoju ganial tygrys (mialem 4-5 lat), po suficie, scianach, normalnie matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to często miałem taki krótki sen, że spadam z piętrowego łóżka. To dziwne uczucie w czasie lotu :/

Ja miałem tak samo jak byłem mały :P Tylko że np. widzę tylko swoje nogi i nagle krawężnik i aż podskakuje z łóżka :P Lub coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem ze sny jak i otoczenie mozna kontrolowac sila woli. Dla tego od 13 roku zycia nie miewam koszmarow :D

Co do kontrolowania otoczenia: bardzo fajne to jest i jeszcze bardziej przydatne. jesli sie ma pelna swiadomosc i wyobrazenie tego co chce sie uzyskac to wierzcie lub nie ale to sie dzieje (przewaznie). Dzieki temu w snach dostaje odpowiedzi na rozne pytania, poza tmy inni ludzie czesto robia to czego chce. Wiec jak mowie: fajne i przydatne to jest. Milo miec kontrole nad innymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam sny gdy z czegoś spadam!!! najpierw z czegoś zlatujesz jest taki lekki strach a pózniej takie jebut o glebe skok adrenaliny i nagle sie budzisz. :D kiedyś spadałem tak przez cały sen w "cyber przestrzeni" xD był strasznie długi.

 

@Psichix: Ja często naginam rzeczywistość :D jak czegoś chce to bede to miał i wogle wystarczy chcieć i wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niczego nie bałem xD.

Raz to kur** prawie spadłem z parapetu. Szczęściem się złapałem. A później po prostu stałem na parapecie xD.

A sny to jak sie niby obudziłem otwieram oczy,a tu pajęczyna z robalami i później wstałem(w tym samym miejscu byłem xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati: W takim razie sam jest grzeszny. Boze, ile on na tych babciach zgarna.. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że śni mi się często to, o czym myślę przed snem, a sa 2 rzeczy:

- programowanie, GM ( wtedy śni mi się jakiś głupi sen o GMie XD )

- laski ( no wtedy to już w ogóle we śnie wszystko się miesza -> raz mi się śniło że flirtuję z nauczycielką od angielskiego ;x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie snilo ze jestem... ekhm... kulka i sie od podloza odbijam. a najlepsze bylo to, ze czulem kazde odbicie nie bol, ale takie leciutkie przyduszenie (spadalem glownie na klatke piersiowa )

Ja też miałem coś takiego. Ale, jak dobrze pamiętam, to podłoże odbijało mnie, nie ja od łóżka. To był mój jedyny sen kontrolowany w życiu. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja na szczescie o nauczycielkach nie snilem nigdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie śniło się, że ktoś zakłada temat "czego baliście się w dzieciństwie", wyciąga pistolet i mierząc we mnie każe odpowiadać poważnie ;O

 

W końcu spojrzał na monitor i mnie zastrzelił - wtedy się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...