Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

@UP jakoś nie cierpię kobiecego wokalu. Kojarzy mi się z tymi masówkami pokroju "zbudujemy nasz dom na piasku".

No przepraszam, nie rozumiem, może jestem jakiś tępy?

 

Nie słucham muzyki pod ciemno masową publikę, wytłumacz co to jest "zbudujemy nasz dom na piasku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@UP: Strasznie skojarzyło mi się to z Borderlands ;O. A co do ogólnego zarysu utworu - naprawdę świetny kawałek. Jedna z niewielu wokalistek, która nie kala mych uszu :thumbsup:

 

 

Czemu takiej muzyki dziś już nie robią ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bez przerwy zastanawiam się czemu sausage jest zastąpione naszą polską kiełbachą? (moje klimaty ;D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ej, ale ja się srlsy zakochałem w wokalistce *.*

 

To wspaniale, spłodzicie małego Andrzejka, pulchną Kleopatrę i szczerbatego Kleofasa. Ja kiedyś miałem chrapkę na wokalistkę The Cranberries

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale, spłodzicie małego Andrzejka, pulchną Kleopatrę i szczerbatego Kleofasa. Ja kiedyś miałem chrapkę na wokalistkę The Cranberries

 

Zombies maiłem okazję śpiewać na Woodstocku o 3 w nocy z kilkoma osobami przy gitarce. :)

A widzę że ci Sorry Boys to Polacy! O_0 Nieźle bo wokalistka brzmi dla mnie jak Irlandka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę stałem się wielkim fanem Kabanosa! Szczególnie za wokal Zenka i za teksty z wystarczająco głębokim morałem, albo całkowicie wyśmiewcze.

A ostatni wers

chciałbym wygłosić na apelu na koniec szkoły. No i refren też wpada w ucho. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
1.Akurat ten, który dałeś, jest z 30.

2.Niech zgadnę - Fallout? :c

 

1.Album: The Ink Spots [Decca] (1956)

2.Fallout otworzył mi tylko oczy. Tego kawałka w nim nie było ;), btw. czemu dałeś smutnego emota? Fallout jest dobrą grą, trafia centralnie w moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Album: The Ink Spots [Decca] (1956)

Ouh. Mea Culpa

 

2.Fallout otworzył mi tylko oczy. Tego kawałka w nim nie było , btw. czemu dałeś smutnego emota? Fallout jest dobrą grą, trafia centralnie w moje klimaty.

Jasne, że dobra (akurat wczoraj przeszedłem po raz kolejny trójkę c:), szczególnie epickie dwie pierwsze części, ale po prostu trochę szkoda, że jedynie za sprawą gry ludzie sięgają po starą, dobrą muzykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale po prostu trochę szkoda, że jedynie za sprawą gry ludzie sięgają po starą, dobrą muzykę ;)

 

Musi być jakaś geneza. Ja pokochałem jazz, bo uczyłem się go na zajęciach muzycznych, a zaczynałem od rewelacyjnego Watermelon Man, który to kawałek już po raz setny tu zamieszczam (nie mogę się powstrzymać :P)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo :) Ja zacząłem od jakiegoś albumu Louisa Armstronga (nie pamiętam dokładnie, mój wiek był jeszcze jednocyfrowy, a do dziś niestety płytka nie przetrwała), a właściwie od genialnego

 

Polecam też równie genialny cover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...