Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie, to ja nawet wolę jak w tym temacie ktoś zarzuci jakąś mniej popularną powszechnie muzyką, to przynajmniej można coś poznać ciekawego :P . A Habakuk po "mniam mniam rege" nie nagrał żadnego fajnego materiału. Ot kolejne reggae jakich wiele. Za to "mniam mniam rege" się nawet całkiem ciekawie wyróżniało na tle reszty, np takim lekko rockowym kawałkiem "Wake up".

 

Od 0:25. Jak komuś się podoba to polecam cały film :-) . Fajna komedia do tego w klimatach muzyki eksperymentalnej - żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M83 - Midnight City (Eric Prydz Privat3 Remix)

Kawałek znam odkąd usłyszałem go na UMF2012, ale dopiero teraz mi się spodobał jak usłyszałem go w jakiejś reklamie w TV.

Nie wiem czy ktoś tu gustuje w House'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bosski, Virus, Pezet prod. Paff - To Nasza Muzyka

 

Tekst słaby, kiepskie bragga, ale za to mistrzowskie skillsy i świetny elektroniczny bit. Cóż, Firma idzie do przodu, hejterzy dalej w tyle :P .

 

Btw. Zamówiłem już płytkę. To jeszcze jeden utwór :P .

 

Bosski - Prawdziwe Ja prod. Volt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż na jutro na lekcje multimediów mamy za zadanie zrobić mix audio. Dowolny ważne żeby był. Ja usiadłem kilka godzin temu zacząłem przesłuchiwać utworki w swojej playliście aż w końcu trafiłem coś. W ten sposób w jakieś 2 godziny powstało Dash Berlin and ATB vs Above and Beyond feat. Richard Bedford - Apollo Love (Threef Mashup)

To tylko minutowy wycinek do oceny. :) Enjoy!

 

Oryginalnie chciałem wziąć jakąś Death Metalową pralkę i połączyć z "Siała baba mak..." ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego nagrania. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
O no patrz, myślałem że grają utwory tylko o I i II wojnie światowej.

Refren jak zwykle u nich wkręcający na maxa :D

 

Z tego co wiem to żaden utwór z Metalizera nie traktuje o I czy II WŚ, a samo Swedish Pagans jest z The Art of War RE-ARMED (które całe polecam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...