Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na etapie gustu, w którym głos uważam za instrument, a na słowa niespecjalnie zwracam uwagę.

DragonForce - Heroes Of Our Time

No to Dragonforce nie jest akurat wybitnym wyborem pod względem głosu jako instrumentu :thumbsup: . Skoro jesteś na takim etapie, to sięgnij prędzej czy później po twórczość Mike'a Pattona, Bjork czy innych fantastycznie władających głosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy maja po prostu klapki na oczach.Ja bym się zanudził słuchając TYLKO metalu, TYLKO rocka , dubstepu, drum&bass czy innego rodzaju muzyki. Życie jest zbyt krótkie żeby się tak zamykać.. Ja słucham naprawdę każdej muzyki, w każdej można znaleźć coś wartościowego i ciekawego.

Sam rock i metal są tak urozmaicone, że ciężko się zanudzić. Poza tym nie napisałem nigdzie,że nie słucham innych gatunków tylko, że nie podoba mi się dubstep.. Z ,,niemetalowych" zespołów cenię sobie np Prodigy -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym żałosnego ;) ? Och, miliony ludzi przestaną słuchać Boba Marleya, bo w co drugim utworze śpiewa o ganji.

Bob Marley spiewajacy o ganji? :) Wsluchaj sie w jego teksty jeszcze raz, w calej dyskografi (kilkanascie plyt wydanych przed i po jego smierci) prawdopodobnie (nie dam sobie reki uciac) tylko w jednym kawalku jest cos o zielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Bjork i łączenia stylów o którym wcześniej mówiłem - zobaczcie to, Bjork i drum&bass? nigdy bym nie pomyślał.

Osobiście bardziej mi się podoba remix tego utworu, zrobiony przez Omara Souleymana. Tutaj dopiero dostaliśmy wymieszanie gatunków :P

Apropo ostatnich dokonań Bjork, to w sumie ostatnia płyta mnie zawiodła. Poza Crystalline i paroma innymi kawałkami, strasznie przynudziła mnie ta płyta. Spodziewałem się czegoś lepszego.

 

Sam rock i metal są tak urozmaicone, że ciężko się zanudzić.

Mnie zdołało zanudzić samo słuchanie rocka i metalu. W taki sposób, że obecnie z rocka to słucham jedynie alternatywnego, eksperymentalnego, noise-rocka bądź pop-rocka, a metalu prawie nie tykam, z drobnymi wyjątkami (typu wczoraj odsłuchałem sobie Master of Puppets, bo wszędzie pisali o urodzinach Metallici, to sobie przypomniałem tą płytkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob Marley spiewajacy o ganji? :) Wsluchaj sie w jego teksty jeszcze raz, w calej dyskografi (kilkanascie plyt wydanych przed i po jego smierci) prawdopodobnie (nie dam sobie reki uciac) tylko w jednym kawalku jest cos o zielsku

To dobrze, bo byś rękę stracił ;) .

 

Afracan Herbsman, Ganja Gun, Rebel Music, Buffalo Soldier, itd. + ciągłe nawiązywania do legalizacji w piosenkach o naturze i takich tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganja gun to nie bob marley spiewa :) Jedna z wielu podpierdolek na youtubie :) Ale tak czy inaczej masz racje, bylo tych piosenek o ganji boba troche wiecej, zapomnialem o african herbsman czy np. kaya :) Rebel music i buffalo soldier troche nie trafiles, Bob duzo nawijal o wolnosci ale w nieco szerszym kontekscie niz palenie zielska. No ale dobra zalozmy te 5 piosenek na krzyz procentowo przy tym ile muzyki nagral to nie ma jak porownywac do hemp gru , nie mowiac juz o stylu w jakim to zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...