Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Wracając do Punka:

"Punk jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie potrafią wyrażać własnych uczuć. Oni nie są niebezpieczni. W najgorszym razie mogą uśmiercić swych odbiorców."

 

I z dedykacją dla Globiego:

"[Muzyka new age] wydaje mi się nudna. Może nie słuchałem właściwych utworów, nie poświęciłem jej zbyt wiele czasu, ale wydaje mi się, że to pusta muzyka, pozbawiona uczuć. Jedyna wspólna rzecz to taka, że moja muzyka jest również instrumentalna."

 

I jeszcze jeden cytat:

Zajęło mi dwie minuty nauczenie się wszystkiego, co [muzyka dyskotekowa] miała mi do zaoferowania.

 

Teraz taki offtopicowy quiz, który znany muzyk jest autorem powyższych wypowiedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do Punka:

"Punk jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie potrafią wyrażać własnych uczuć. Oni nie są niebezpieczni. W najgorszym razie mogą uśmiercić swych odbiorców."

 

I z dedykacją dla Globiego:

"[Muzyka new age] wydaje mi się nudna. Może nie słuchałem właściwych utworów, nie poświęciłem jej zbyt wiele czasu, ale wydaje mi się, że to pusta muzyka, pozbawiona uczuć. Jedyna wspólna rzecz to taka, że moja muzyka jest również instrumentalna."

a mike oldfield za to potrafi w swojej nadętej muzyce wyrażać uczucia, bo podczas gry na gitarze robi minę jak by wąchał gówno :thumbsup: widać, koleś sie zna na tym interesie jak mało kto. wypowiada się na temat gatunków o którym nie ma żadnego pojęcia. spoko :jezor:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Witam waćpana bartka ;) cóż cie tu znów sprowadza? :P

btw. Maria Mena - Our Battles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...