Skocz do zawartości

Komiks o GMCLAN


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jasne, he he. Każdy na gmclanie Ci to powie. Zresztą była już o Tobie ankieta i wyszło jednoznacznie, że jesteś fanbojem. :P

 

o tutaj: https://gmclan.org/index.php?ankieta=36

 

O yeah, brawo. Właśnie się podsumowałeś wystarczająco. Brak słów. Tyle lat mieć... żałosne.

 

Dobra, bo to offtop, nie będę klawiatury strzępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@Pablo1517:

I nie musisz, bo i tak wiesz, że przegrasz. Kogo z bardziej doświadczonych userów tutaj się spytasz, to każdy Ci powie, że masz bzika na punkcie Nintendo i nie jesteś obiektywny pod tym względem. Wiesz, ja nie mam Tobie tego za złe, tylko Ty po prostu jesteś uparty jak osioł w pewnych sprawach, w których nie masz racji. Tak było z definicją typowego rtsa, jakimś efektem wody w mario galaxy i czymś tam jeszcze. :P Potrafisz się parę godzin kłócić o takie pierdoły ze swoimi błędnymi przekonaniami i nie dasz sobie nic wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejny komiks o mnie i Ranmusie.

 

BTW: Obiektywny, nie jest ten kto nie próbował wszystkiego, a ocenia. I tutaj właśnie wykluczam ze swojej osoby subiektywność. Ja próbuję wszystkiego, i każdej marki konsole kołuje na chacie, gram we wszystko z normalnym podejściem, a nie od niechcenia. Co poniektórzy mieli konsole na 3 dni, odpalili na 5 min i myślą że wszystkie rozumy pozjadali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czekam na kolejny komiks o mnie i Ranmusie.
On chce się wkręcić na krzywy ryj w mój komiks. :(

 

Co poniektórzy mieli konsole na 3 dni, odpalili na 5 min i myślą że wszystkie rozumy pozjadali...
Aluzja do mnie? Tak, sprzedałem i tyle, ale przecież nie uważam się za eksperta od Wii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chce się wkręcić na krzywy ryj w mój komiks. :(

 

Nie, ja pozwalam tobie być w moim :twisted: . Znaj łaskę pana. :]

 

Aluzja do mnie? Tak, sprzedałem i tyle, ale przecież nie uważam się za eksperta od Wii.

Ekspert od wszystkich konsol to chyba także od Wii... Przecież miano fanboya (czegoś co nie istnieje albo jeśli istnieje to jest nim każdy) mam dlatego, że nie zgadzam się z twoimi poglądami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@Pablo1517:

To jeżeli nie jesteś psychopatycznym fanboyem, dlaczego bronisz Nintendo za wszelką cenę a o innych konsolach dobrego słowa nie powiesz ? Ja na przykład jestem szczęśliwym posiadaczem Playstation od 8 lat co nie przeszkadzało mi wymienić się na jakiś czas PSP za NDS, czy grać na XBoxie, natomiast ty chyba poza konsolami 'N' nawet nie dotykasz innych i panicznie ich unikasz.

Dlatego masz miano fanboya, a nie dla tego, że nie zgadzasz się z Ranmusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chce się wkręcić na krzywy ryj w mój komiks. :(

 

:D A jednak się zgadzasz Ranmuś na komiks o tobie! :P No to po komiksie Becza jest komiks o Ranmuśe :P oczekujcie :P

 

I nie kłóćcie się waćpanowie bo każę wam się nasmarować olejkiem i wrzucę bitwę na YouTube :P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci :ranting2: :whistling:

chcecie się "bić"? to do innego tematu bo tu się rozmawia o poważnych sprawach :P

down@

na pewno poważniejszych niż kłócenie się o to czy pablo jest fanbojem

 

Warn za "down@"

PsichiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo1517:

To jeżeli nie jesteś psychopatycznym fanboyem, dlaczego bronisz Nintendo za wszelką cenę a o innych konsolach dobrego słowa nie powiesz ? Ja na przykład jestem szczęśliwym posiadaczem Playstation od 8 lat co nie przeszkadzało mi wymienić się na jakiś czas PSP za NDS, czy grać na XBoxie, natomiast ty chyba poza konsolami 'N' nawet nie dotykasz innych i panicznie ich unikasz.

Dlatego masz miano fanboya, a nie dla tego, że nie zgadzasz się z Ranmusem.

 

Czytaj wszystkie posty a nie ostatni. Mówiłęm, że sprawdzam każdą konsolę. GC zamieniłem już raz na PS2 z kolegą, a Wii za Xbox360 planuję teraz. PSX'a miałem na chacie, Dreamcast'a też, a nawet Xbox'a 1 i żeby było ciekawie, zamieniłem go za N64 (oczywiście nie "na zawsze"). To właśnie z tobą czy Ranmusem jest ten problem, że nie próbowaliście wszystkiego. Jak ja męczę konsolę, to min 1 miesiąc sprawdzając jej hiciorki, nie kilka dni.

 

Nigdy nie broniłem Nintendo za wszelką cenę, zawsze miałem racjonalne argumenty, i negowałem tylko fałszywe poglądy. Nie raz wymieniałem plusy innych konsol. Jedyne czego nie lubię, to upodabniania konsoli od PC'ta bo jestem typowym konsolowcem. Im więcej "konsoli w konsoli" tym lepiej. Im więcej w konsoli PC'ta tym gorzej.

 

Wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAblo nie wiem o co Ci chodzi...

Fanboj nie fanboj, nie wazne, ale nie da sie ukryć faktu ze dla Ciebie nintendo to świętość i każdy kto powie o nim złe słowo jest zły...

ne ważne jest przylepianie metki (jak ten caly fanboy) ważne są poglądy, a tu Ranmus cie dobrze podsumował

EDIT.

tylko nie pisz ze wcale nie lubisz nintendo, maria itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowody? nie, wystarczy częstotliwość z jaką wychwalasz nintendo i mariana.

Ale czy ja mówie że to źle? na tej samej podstawie można uznać mnie za fanboja kobiet, albo marihuany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Pablo1517:

Przykładowo aktualny wątek, nie wiem po co go ciągniesz. :)

 

@Ariyme:

A jednak się zgadzasz Ranmuś na komiks o tobie!
No dobra, ale coś za coś. :> Proszę gdzieś do tej listy wcisnąć jeszcze jakiś fajny komiks o Almorze i Borku (+ adres gear-studio.com). Będzie na zapas jako reklama gry. :]

 

@Propaganja:

ee to mozesz mnie wykasowac biggrin.gif nie chce byc w komiksie z ziomalkiem, tylko najlepiej z jakąś piękną dupcią
Popieram, co ma ziomalek do Propaganji? Osobno ich. :|

 

 

A zresztą naobiecywało się komiksów, to się ma teraz problem. Czułem, że tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wcale często, jest tylko okazyjnie, jeśli ktoś wspomni o konsolach i np Pyta o to co bym mu polecił. To chyba logiczne, że polecam to co mi się podoba. Nie wychwalam, nie wymyślam cudów wyssanych z palca, mówię prawdę i tyle.

 

Określenie fanboy jest obraźliwe, jeśli ty tego nie widzisz, to pozwalaj by cię tak nazywano, ja wiem co taki ranmus ma na myśli wymierzając we mnie te określenie, i wiem, że czymś takim, nie jestem. Do tematu podchodzę jak najbardziej trzeźwo, i na pewno zdecydowanie bardziej obiektywnie niż ranmus, bo ranmus tylko czyta jakieś nowinki raz na miesiąc w necie, i na podstawie tego porównuje, kiedy ja próbuję wszystkiego po kolei bo tym się zajmuję, i mam realną świadomość i wiedzę w tym temacie, a nie tak jak on, jedyne domysły i opinię pojedynczych osób.

 

Pewne osoby po prostu nie znają pojęcia fan, i sypią tym nieszczęsnym fanboyem na prawo i lewo.

 

PS: Wątek ciągnę, bo nie mam zamiaru dawać się obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrr...cze, zablokowałbym słowo fanboj żby nie dało sie go wpisywać na tym forum bo zawsze wychodzą jakieś posrane dyskusje.

Pablo weź już tego nie ciągnij bo bezsensu, jak juz mówiłem fanboy nie faboy o co tu sie pruć,kazdy mysli co mysli, a akkurat Ty pablo najbardziej kojarzysz mi sie z mariem i Wii - i pewnie nie tylko mi. no ale co z tego? powod zeby sie orbazac i walczyc? ja pierdziele ide sobie kuku zrobić z tego wszystkiego...

"We shoul relly love each other in peace and harmony, instead we are fusin' and fightin; like we aint suposed to be"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ariyme:

No dobra, ale coś za coś. :> Proszę gdzieś do tej listy wcisnąć jeszcze jakiś fajny komiks o Almorze i Borku (+ adres gear-studio.com). Będzie na zapas jako reklama gry. :]

 

@Propaganja:

Popieram, co ma ziomalek do Propaganji? Osobno ich. :|

A zresztą naobiecywało się komiksów, to się ma teraz problem. Czułem, że tak będzie.

 

A kto to Almor i BOrek?

 

Spoko ja sie wyrobie. XD

No to propan będzie osobno :P :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A kto to Almor i BOrek?
Być na gmclanie i nie wiedzieć takich podstaw? Noob...

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showforum=35

 

Żałuj, że nie trafiłaś w moment premiery pierwszej wersji (masowa histeria) lub decyzji o anulowaniu projektu oraz pożegnalnych splashach (żałoba narodowa).

 

EDIT:

Dawno nikt tak nie zmotywował do własnej twórczości tutejszych użytkowników jak właśnie groźba zamknięcia projektu:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=6775&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...