Skocz do zawartości

Komiks o GMCLAN


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Komiks lepszy, niż się spodziewałem. Reakcja forumowiczów niestety jak zwykle.
+1

Opanujcie się trochę ludzie. Rzuciliście się jak psy na michę mięsiwa.

 

Bigshark by był zdecydowanie lepszym materiałem od Prze_asa ;p .
+1

Dobry był jeszcze Valdemor ze swoim synalkiem Pawlim. ;) Pamięta ktoś? Tylko robienie komiksów o zbanowanych osobach mija się z celem. Takim się pomników nie stawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mów za siebie, dziwolągu. :> Ja jestem normalny. Chyba. Bo nikt mi tutaj jeszcze nie powiedział że nie jestem.
Ale na czacie często pisałeś, że cp jest fajne. :> Jest na Ciebie hak i to poważny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A tak w ogóle to chce zrobić komiks z Ranmuśem T>T
No nie jestem zbytnio przekonany, zresztą rób co uważasz za słuszne. :) I pamiętaj że w razie czego, w grę wchodzi łeb twojego kochasia. ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem zbytnio przekonany, zresztą rób co uważasz za słuszne. :) I pamiętaj że w razie czego, w grę wchodzi łeb twojego kochasia. ;>

 

Nie krzywdź go! On nic nie winien! >.<

 

I tak zrobię xD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale Tymon to tak w sumie coś ma z tym przebieraniem się w spódniczki, nie wiem czy za młodu mama go przebierała czy co, ale nie pachnie to chwilowym szaleństwem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się psychopatyczny fanboy Nintendo. ;) Ty to byś zabił za Mario chyba.

 

Ranmus, nie rozśmieszaj mnie. To jak ty interpretujesz wypowiedź kładzie cię w tej sprawie, a dowodem jest właśnie powyższy cytat. I zkończ z tym fanboy'em. Bo twoim tokiem rozumowania, każdy człowiek nim jest jeśli coś podoba mu się bardziej. Fanboyem najczęściej jest ten, kto pierwszy rzuca tym przezwiskiem - to chyba najczęściej sprawdzająca się regułą, tak samo jak w przypadku słowa "noob".

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tymon to tak w sumie coś ma z tym przebieraniem się w spódniczki, nie wiem czy za młodu mama go przebierała czy co, ale nie pachnie to chwilowym szaleństwem :P

 

A ja przez całe dzieciństwo miałam głównie kumpli ^^" I latałam z kijami i prałam dziewczyny ^^"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No to już się wyjaśniło kto i dlaczego dominuje w tym związku. A kiedy zostałaś uświadomiona, że nie jesteś chłopakiem i nieładnie jest latać z kijkiem po podwórku, tylko grzecznie się bawić lalkami jak typowa dziewczynka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już się wyjaśniło kto i dlaczego dominuje w tym związku. A kiedy zostałaś uświadomiona, że nie jesteś chłopakiem i nieładnie jest latać z kijkiem po podwórku, tylko grzecznie się bawić lalkami jak typowa dziewczynka? :)

 

Moim rodzicom chyba to pasowało bo do dziś mi agresja została xD

A lalki skończyły na szubienicy na placu zabaw _^_ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...