Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A magiczne "zawsze możemy zostać przyjaciółmi" :P ?

 

Szczerze? Zupełnie inaczej się to wszystko odczuwa jak robisz to wszystko z osobą z którą jesteś razem, którą kochasz ;p . Przynajmniej ja mam takie odczucie.

Polać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A magiczne "zawsze możemy zostać przyjaciółmi" :P ?

Magiczne "zawsze możemy zostać przyjaciółmi" powinno zostać zakazanym tekstem :P Wqrwia mnie ten tekst :P To tak jak ze sklepem, pytasz, czy mają pomarańczowe obrusy, to ci powiedzą "nie, ale jest ładny zielony". Jakbym chciał zielony, to bym o zielony prosił. Zresztą dziewczyna dla której każdy jest przyjacielem to też jakiś pustak, w końcu przyjaciel to ktoś bardzo bliski i więcej niż zwykły kolega, ale jak się ma 1000 przyjaciół to jakoś sens słowa "przyjaciel" traci na znaczeniu już. Wolę jednak określenie kolega. Dla dziewczyny która mi sie podoba, którą darzę jakimś tam uczuciem mogę być tylko wrogiem, kolegą lub kochankiem. Innej opcji tam nie widzę - miłości na przyjaźń nie wymieniam bo to dla mnie dwie różne rzeczy i albo dostaję to czego bym chciał, albo niech między nami nie zmienia się nic i pozostaje tak jak było, a nie potem udawać jakieś przyjaźnie... które tak naprawdę nie zmieniają nic, tylko ona inaczej to nazywa.

No cóż, ale nie jestem kobietą i nie zrozumiem pewnie jaki one widzą sens w rzucaniu tekstem "ale możemy zostać przyjaciółmi" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ci nie wyszło, ale kontynuuj maleńka.

 

No cóż, ale nie jestem kobietą i nie zrozumiem pewnie jaki one widzą sens w rzucaniu tekstem "ale możemy zostać przyjaciółmi" :P

ej, ej, ej... nie wiem jak ariyme, ale pewnie się zgodzi, że nie każda kobieta rzuca takim textem, więc sobie wypraszam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
coś ci nie wyszło, ale kontynuuj maleńka.

ej, ej, ej... nie wiem jak ariyme, ale pewnie się zgodzi, że nie każda kobieta rzuca takim textem, więc sobie wypraszam..

 

No ale ja mówię o tych które takim tekstem rzucają. Tak ciężko zrozumieć ? Nie rzucasz, czyli też nie widzisz sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja mówię o tych które takim tekstem rzucają. Tak ciężko zrozumieć ? Nie rzucasz, czyli też nie widzisz sensu :P

 

Heh :D Gnysek zostańmy przyjaciółmi xD

 

Ale tak już serio :P To trzeba mieć zeza by na taką w ogóle spojrzeć :P No w sumie fajna dupa do jeżdżenia ale w środku zmywacz do paznokci :/ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gnysek, tiaa zdecydowanie moje ulubione zdanie. szkoda ze to tak samo realne jak strzelić w powietrze i nie trafić..

 

Ale tak już serio :P To trzeba mieć zeza by na taką w ogóle spojrzeć :P No w sumie fajna dupa do jeżdżenia ale w środku zmywacz do paznokci :/ :]

heh, szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o forum na którym kiedyś na mnie wrzucałeś oO

jaka noobza...rozumiem że byłem jaki byłem ale żeby forum zakładać?? -.- :lol:

co za dziecinada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...