Skocz do zawartości

Zablokowane Zaopiniujcie akcent :)


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

To by zdradzało dużo informacji o grze i o fabule - a przynajmniej ja tak uważam. W sumie poza polskim menu nic więcej nie trzeba by tłumaczyć, nazwy potworów i przedmiotów mogą pozostać angielskie bo ładniej brzmią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Same pliki tekstowe to nic, ponieważ do tego dochodzą jeszcze grafiki i ewentualnie dźwięki, które trzeba by było zmieniać - za dużo zbędnej roboty.

 

Poza tym Almora nie jest robiona dla Polaków tylko dla osób znających angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie tylko dla Polaków. Źle to zrozumiałeś :) Chodzi o to, że Borek chce zrobić grę, w którą nie tylko Polacy będą mogli sobie pograć. Angielska wersja bardziej by mi się podobała. Angielskie nazwy przedmiotów, NPC'tów oraz potworów bardziej mi się podobają niż polskie. Drugą sprawą jest to, że Anglicy też chcieliby pograć sobie w Almorkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Borek zaznaczam - chodzi tylko o menu i opcje, nazwa itemów itd. może zostać angielska, bo po polsku nawet głupio może brzmieć. Ew. jeszcze to co w Logu się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Weź polskie dialogi głupio brzmią. W ogóle, zauwazyłem, ze u anglików takie głupie teksty przechodzą, które po tłumaczeniu są totalnie bezsensowne i aż śmieszne. A już zwłaszcza nazwy przedmiotów w grach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
pozatym troche edukacji by sie niektorym przydalo, nie znac podstaw angola to niezly przypal.

 

Ale przecież najwięcej ludzi na świecie mówi po chińsku... to może chińską wersję językową zrobimy ?

To wcale nie jest przypał nie znać angielskiego. Przypał, nie znać żadnego obcego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek na yoyogames nie opublikował Almory.

A dźwięki super, chociaż w Almorę nie grałem.

 

Nowej nie opublikowałem, bo co tu publikować :)

 

Dwa nowe bonusy :D

 

That Beer... - Taki sobie tekst w tavernie przydrożnej

MysteryTraveler - Czarownica w Debris Nemoris Town

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...