Skocz do zawartości

Zablokowane Zaopiniujcie akcent :)


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, coraz więcej osób zgłasza się na stronie GS do współpracy. Właśnie przed chwilą dostałem maila z próbkami dźwięków głosów. Chciałbym się dowiedzieć co o nich myślicie, w sumie głos nie jest taki zły, ale też nie jest niewiadomo co... można jeszcze zmodyfikować, bo to raczej spokojny głosik :D. Ja robiłem sam wszystkie głosy w Almorze i jakoś wyszło :D

 

Tutaj jest link: DOWNLOAD

 

Powiedźcie co o tym myślicie... dzięki :)

 

A tutaj dla porównania dwa moje:

 

Welcome Stranger

Welcome Stranger Can I Help You

 

Bonus :)

 

That Beer... - Taki sobie tekst w tavernie przydrożnej

MysteryTraveler - Czarownica w Debris Nemoris Town

 

Hiena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Każdy w innym stylu.. te oryginalne Almorowe są lepsze :P

Ew. jak będziesz potrzebował to mogę Ci nagrać z jakimiś śmiesznymi akcentami, angielski się fajnie moduluje na rosyjski, francuski, ew. golluma albo uruk-hai'a mogę zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Powiem ci, że nie wiem, bo na drugim kompie szumy są. A te drobne które pozostają przez opcję odszumiacz w Audacity usuwam (na tym gorszym kompie, niestety odszumiacz zniekształca też dźwięk...). A może mikrofon jest mniej czuły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek Twoje dźwięki roxx :) walnąłeś teksty centralnie głosem mordercy z filmu piła, fajnie to brzmi :P

Ja mam troche lamerski głos ale jak chcesz moge ponagrywać jakieś hardcorowe krzyki (próbka chocby w grze spartan :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No to tak pokazówka, wiadomo, że do Almory dialogi pewnie i tak dopiero Borek ułoży. Najlepsze, że u mnie w szkole jest studio nagraniowe, ostatecznie jakieś koleżanki można zaangażować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja sobie tak w ogóle wymyśliłem, aby jakaś grupa rzemieślników po rosyjsku zajeżdżała akcentem :P O tak sprzedawcy z dalekich krain :P Dlatego z tymi towarzyszami (ang. comrades). W sumie beka by była, jakby w sklepie koleś mówił "Welcome comrade" a na koniec "до свидания" (do swidania czy jakoś tak, dokładnie musiał bym sprawdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK coś ode mnie:

 

Welcome Stranger

Welcome Stranger Can I Help You

 

Bonus :)

 

Hiena

 

Chyba faktycznie lepsze :P

 

ten welcome stranger ma w jednym momencie za duże natężenie,jakoś tak dziwnie

to drugie ujdzie tym bardziej,że w grze będzie muzyka i inne dźwięki więc się jakoś wkomponuje,jak chcesz modyfikować to jakiś program Ci się przyda do obróbki dźwięku,nie wiem jaki masz pewnie tam są te funkcje np w music maker możesz sobie ustawić tempo,pitch(czy głos gruby czy cienki) i inne efekty,jakbyś chciał music makera to mam gdzieś na płycie to napisze to gdzieś wrzucę i wyśle Ci linka, a jakoś dźwięku dobra,wiadomo lekki szum zawsze będzie nawet z natężenia głośników jak jest cisza

 

Mikrofon za 150 zł :] Na pewno lepszy niż ten za 10 z szyjką :D

No i karta dźwiękowa X-Fi Platinium

 

co to za mikrofon? jakie ma wejście normalne jak mikrofony pod kompa 3.5mm czy musisz go przez wzmacniacz podpinać,bo wiem,że niektóre wchodzą normalnie a do niektórych trzeba mieć sprzęt dodatkowy,właśnie chce se kupić jakiś mikrofon w granicach 150-200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten welcome stranger ma w jednym momencie za duże natężenie,jakoś tak dziwnie

to drugie ujdzie tym bardziej,że w grze będzie muzyka i inne dźwięki więc się jakoś wkomponuje,jak chcesz modyfikować to jakiś program Ci się przyda do obróbki dźwięku,nie wiem jaki masz pewnie tam są te funkcje np w music maker możesz sobie ustawić tempo,pitch(czy głos gruby czy cienki) i inne efekty,jakbyś chciał music makera to mam gdzieś na płycie to napisze to gdzieś wrzucę i wyśle Ci linka, a jakoś dźwięku dobra,wiadomo lekki szum zawsze będzie nawet z natężenia głośników jak jest cisza

co to za mikrofon? jakie ma wejście normalne jak mikrofony pod kompa 3.5mm czy musisz go przez wzmacniacz podpinać,bo wiem,że niektóre wchodzą normalnie a do niektórych trzeba mieć sprzęt dodatkowy,właśnie chce se kupić jakiś mikrofon w granicach 150-200 zł

 

Nie no takiego oryginalnego głosu nie mam :) Wiadomo, że efekty typu pitch, time itp. itd. stosuje. Co do mikrofonu, to ma wejście na dużego jacka - stosuje przelotkę na małego do kompa, tyle tylko, że właśnie ta karta dźwiękowa ma dużo opcji i wycisza szumy :) Mikrofon to nie jakaś firmówka, ale ma już te filtry chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Borka pasują...

Może dlatego, że przypominają

te ze starej wersji. ^^

 

A z tych od gnyska do miasta

pasuje "stranger_comrades",

ale pozostałe głosy mogą należeć

do tragarzy etc., przebywających

tymczasowo w mieście (więc także

z innych stron oraz z innymi towarami)... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...