Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: ToD - Pomysły/Sugestie


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ja tam nie wiem, w sumie nic nowego nie widać, a statyczne screeny to mało :P Borek znów przypomina Kojimę, zdradza wszystko a zarazem nic i moment wydania gry jest od razu pierwszym orgazmem pośród wielu które nastąpią w miarę grania aż do momentu gdy zakończymy grę :P Pozostaje zawsze nieodparta pokusa chęci ponownej penetracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żeby robił w spokoju, niż dawał codzienne aktualizacje i szczegółowy przebieg prac.

A czemu nie? Mówiłby nam jaką zmienną dziś stworzył, jakiego sprite'a dziś dodał, współrzędne nowo stworzonych obiektów itp.

Joke

 

Lol, możnaby dodać do Atoda kulki dymne (nie wiem jak się to fachowo nazywa :P), którymi rzucają ninje. Rzucasz, jest czarny dym, uciekasz, dym opada i cię nie ma! Jeśli będą, to będą też musiały być shurikeny, katany, czarne pasy i takie tam...

 

Właśnie naszło mi na myśl: będą jakieś skrzynie, które zawierają losową zawartość i pojawiają się raz dziennie, np. w lesie?

 

I coś co było w HS, a nie było w Almorze - skrzynki, beczki z przedmiotami. Uwielbiam rozwalać tego typu rzeczy i patrzeć na dywanik usłany z lśniących się przedmiotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja to jestem za tym, żeby Borek dał listę tego co w grze musi zrobić (kolejne etapy) i zaznaczał ile każdego ma już w % oraz ogólny postęp, to byśmy wiedzieli jak daleko w polu jest :P Aktualizacja raz na tydzień wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie czasami w Obliviona i spodobał mi się jeden pomysł programistów, zrobili jakby system kary, czyli jak by mogło być w Almora:

 

W mieście tryb PvP (Player vs Player) był by ON, ale panowały by takie zasady, jeśli za atakujesz osobę poniżej 10 lvl będziesz musiał płacić grzywnę, wysokości załóżmy 50 szt. Złota, jeśli ci nie starczy, idziesz do więzienia i musisz odsiedzieć swoje (jakieś 15 min).

 

Teraz alternatywa dla wyższych Level'i, jeśli osoba jest powyżej 10 lvl ma możliwość wybrać opcję, że sprzeczkę mogą rozstrzygnąć między sobą na arenie, albo wybrać odpowiedź, że nie chce walczyć i agresor kończy tak samo jak w przypadku "mało Levelowca"

 

Troszkę się rozpisałem ( :boxed: ) i nie wiem czy moja wizja takiej kary będzie możliwa do spełnienia, w każdym razie przemyśl sobie Borek.

 

Ps. Oceńcie czy było by tak fajnie, a jak nie to nic nie szkodzi, nie obrażam się o jakieś błahostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Zacytuję ostatnią moją rozmowę z Borkiem. Dotyczyła co prawda innego aspektu, ale też funkcjonalności strony i wyglądu :P

 

po co?

to jest strona o gear studio

:)

a nie o konkretnych grach

 

Zatem komentowanie newsów przy takim założeniu jest zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...