Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: ToD - Pomysły/Sugestie


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

podjedzie ciężarówka z przyciemnianymi szybami, koles ubrany na czarno zapakuje wasna kipe, a potem dniami i nocami narkotyzowani jakims gównem będziecie grać i testować bez wytchnienia to zobaczycie czy było warto tak sie wyrywać do kolejki :D

tak apropo tego że gear studio staff sam wybierze testerów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Up

Ale ty k***a lubisz spamować <_<

@Topic

Widać że chyba dużo pracujesz jeżeli szybkość wczytywania urosła o 150% :P Pamiętam jak wychodziłem z miasta to dostawałem laga lub gdy wchodziło się do lochów :) A jak z miastami? Może nie doczytałem ale się zapytam. Czy dalej będzie tylko jedno miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A mnie wszyscy mają w dupie.

Jak tak dalej z optymalizacją pójdzie to będzie się to dało uruchomić na każdym sprzęcie. ;)

 

Nie widziałeś jak działają strefy i jak szarpało :P Nie no ni było tragicznie, bo i tak w starej Almorze przy wyjściu z miasta gorzej cięło, ale dało się czasem zauważyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak grając ostatnio czasami w MU Online, mam ciekawe pomysły ;p.

Aby mając konto móc stworzyć wiele postaci (np: do 5) i przed wejściem na serwer a po zalogowani u wybierałoby się jedną.

 

Teraz pytanie. Jak będą wyglądały sklepy ? Chodzi mi o te co gracze będą mogli tworzyć.

 

I ostatnie to przypomnienie mojego pomysłu, ale i jego rozwinięcie.

Skille. Np: knight- jakiś cios co wali wszystkie moby dookoła wbijając miecz w ziemie(żywcem z mu ;p)

ale coś a'la to.

Dla reszty postacie też jakieś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy graczy? Ja bym unikal pozwalania graczom rozrzucac sklepikarzy po miescie. Najlepiej zrobic jakiego npca ktory prowadzi jakis 'lombard' :P klika sie, pokazuje sie menu z imionami graczy ktorzy cos wystawili na opylenie, klikasz na imie i przechodzisz do okienka z przedmiotami jak to bylo w sklepach w almie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy graczy? Ja bym unikal pozwalania graczom rozrzucac sklepikarzy po miescie. Najlepiej zrobic jakiego npca ktory prowadzi jakis 'lombard' :P klika sie, pokazuje sie menu z imionami graczy ktorzy cos wystawili na opylenie, klikasz na imie i przechodzisz do okienka z przedmiotami jak to bylo w sklepach w almie.

Nie lepiej jakiś auction house? Czy choćby sam npc u którego można wystawiać przedmioty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc sklep graczy, nie miałem namyśli prywatnych sklepików, tylko liczyłem na odpowiedź więc musiałem to jakoś zobrazować, bo samo trade nie jest dobre bo spamu byłoby dużo jak chociażby w Tibi .

 

Co do Lombardu , bardzo dobry pomysł ;) Jakaś wyszukiwarka w nim też by się przydała ;p np: wpisujesz knight i wszystko dla knighta ci pokazuje, wpisujesz jakiś tam miecz i pokazuje ci je wszystkie i ich ceny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dal licytowania, gracz wystawia przedmiot, podaje cene jaka chce i koniec, ktos kupi albo nie.

 

Licytowanie jest frustrujace, nie dosc ze musze czekac na przedmiot, a jest mi potrzebny np. teraz, to jeszcze ludzie ktorzy beda przebijac cene o 1 gold bo gosc nie ma zycia i nie wychodzi na dwor tak jak ja.

 

Licytowanie: wiecej roboty dla Borka, problemy jakie wymienilem wyzej, zdenerowani gracze.

 

Ja wole proste i jasne zasady, gosc wystawia miecz za 100 golda, place 100, dostaje natychmiast przedmiot, ide kogos zabic moim nowym mieczem, wszyscy sa zadowoleni ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dal licytowania, gracz wystawia przedmiot, podaje cene jaka chce i koniec, ktos kupi albo nie.

 

Licytowanie jest frustrujace, nie dosc ze musze czekac na przedmiot, a jest mi potrzebny np. teraz, to jeszcze ludzie ktorzy beda przebijac cene o 1 gold bo gosc nie ma zycia i nie wychodzi na dwor tak jak ja.

 

Licytowanie: wiecej roboty dla Borka, problemy jakie wymienilem wyzej, zdenerowani gracze.

 

Ja wole proste i jasne zasady, gosc wystawia miecz za 100 golda, place 100, dostaje natychmiast przedmiot, ide kogos zabic moim nowym mieczem, wszyscy sa zadowoleni ^^

 

Może z wyjątkiem tego kogo zabijasz ^^

 

Ale również jestem "za"bezpośrednim kupowaniem przedmiotów. Tak jak powiedziałeś: licytowanie jest frustrujące i dość niewygodne dla gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...