Skocz do zawartości

Szukam grafików do Farmera Frana


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Szukam chętnych, do współpracy przy Farmerze Franie w kwesti grafik.

Narazie potrzebuję krów i kur, ale niedługo bedziemy też robić roślinki, a ze mnie nie jest najlepszy grafik, bo na paincie moja wiedza się kończy (no jeszcze gradienty w PaintShopPro7).

Jeżeli są jacyś chętni, to zgłaszać się, zaszczytne miejsce w creditsach tak wielkiego projektu jak Farmer Fran, to chyba wystarczająco duzo, bo poza moim nazwiskiem narazie nikt tam nie występuje... (no 3 osoby ale to narazie sekret).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest robiona w 3D, a co do tego rysunku krowy to chłopcze... lepiej idź spać, chodziło mu o rzut i wielkość tą samą, a nie żebyś z konia zrobił krowe, zresztą chyba to robiłeś w paintcie bo nawet żadnych cieni nie widać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmm... ja mógłbym to spokojnie wymodelować, choć nie wyglądało by to najlepeij, ale w 3d, i mógłbyś wprowadzić całkowity obrót kamery oraz jej nachylanie i zbliżanie. Modelowanie w kodzie to prosta sprawa, jednak jesli nie chcesz to nie. Jednak jeśli byś się zdecydował, to mógłbym ci coś wymodelować, jednak jutro jadę na 2 tygodnie i nie będe miał dostępu do internetu. :D

 

Popracuj nad powtórzeniami.

Patrysław

 

W tym jednak jedynym wypadku, Patrysławie masz jednak rację. Jednak postaram się popracować nad powtórzeniami . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

i uszkodzona makówkę (głowę bo może ktoś nie wie). Dlatego szukam grafikow :P

 

 

Dziadek, ta twoja krowa wyglada jak zebra... poptrz no na moją grafikę dwa posty wyzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...