Skocz do zawartości

Ulubiona Kreskówka


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Ten wątek tak konkretnie jest o czym, o kreskówkach wszelakiej maści? Bo wymienone wcześniej Kubuś Puchatek i Family Guy mają się jak pięść do nosa. Przecież to całkiem inne kategorie. Pierwsza to klasyk kinematografii rysunkowej dla dzieci, a druga to humorstyczna kreskówka dla dorosłych przeca. Byśta jakiś schemat i kategorie ustalili.

 

ps. Włatcy Much to wtórny, nudny idiotyzm. Ja tam nic śmiesznego nie widzę. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek tak konkretnie jest o czym, o kreskówkach wszelakiej maści? Bo wymienone wcześniej Kubuś Puchatek i Family Guy mają się jak pięść do nosa. Przecież to całkiem inne kategorie. Pierwsza to klasyk kinematografii rysunkowej dla dzieci, a druga to humorstyczna kreskówka dla dorosłych przeca. Byśta jakiś schemat i kategorie ustalili.

 

ps. Włatcy Much to wtórny, nudny idiotyzm. Ja tam nic śmiesznego nie widzę. :/

 

O Wszystkim Co Nie jest filmem fabularnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o bolku i lolku czyli dwóch prawdziwych rastamanach w akcji :D

@DOWN

BUKA "ch*j ci w oko głupia suko"

za wszystkie nie przespane noce...

z tym mi sie kojarzą muminki, bajka do dupy, ale to logo mnie rozpieprzyło :D

Sformułowanie "@Down" działa na mnie drażniąco. Upomnienie.

Jeszcze raz i wran.

Beczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i przyjaciele - ROXXXX ;p

 

Dobra a tak na serio to lubilem ogladac wiekszosc bajek na starym dobrym foxkids np ta pchle co byla kilka postow wyzej itp. (niestety mam kablowke i po paru dniach spowrotem zmienili na CN)a z CN lubilem krowe i kurczaka, X-men rewolucja i to chyba wszysko aa no i jezcze zazuce anime - Dragon Ball wsie częsci na RTL 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paszczak roxx

serio nie lubicie bolka i lolka? :(

 

Proste ze lubimy , ja tam zawsze lubilem polskie bajki , i chyba te mi najbardziej przypadaly do gustu . ;p

 

W muminkach zawsze sie balem tych takich swiecacych kondomkow z raczkami , oraz tej chodzacej góry czy co to bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do polskich bajek to najbardziej podoba mi się sposób skradania się kotów ze starych polskich bajek (na paluszkach i to dosłownie) :D

 

Dość tego! Już cię upominałem nie raz. To pisanie wyrazów z dużych liter przeszkadza innym w czytaniu, poza tym to błędy ortograficzne.

Tym razem Warn. A litery poprawione.

Yoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby za co i po co się czepiasz? Emotki okej, wywaliłem, bo były niepotrzebne, ale bez przesady. Czyżbyś nie znał zaczarowanego ołówka i jego mocy? :] Toć ulubiona bajka mojego ojca.

Te jego posty wydają mi się "trochę" spamowe....

Mówię oczywiście o malcolm x ...

A tak wógóle przestanę go obwiniać ,bo jeszcze dostanę warna za ciągłę obwinianie użytkownika .Dwa posty wystarczą 0_0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co masz do Krecika? =o Moja ulubiona bajka. A za polskimi tworami nigdy nie przepadałem. Wszystko tam jakieś takie brzydkie i szare. ;/
+1

Mam dokładnie to samo odczucie. Jednak rozumiem czasy, kiedy nie było zbyt dobrych warunków, a mimo to powstały takie klasyki jak Bolek i Lolek czy Reksio. A teraz? Ciągle podobna kreska we wszystkich bajkach, jakieś wywijasy, zniekształcenia, kulfony, ubogie w ilość barw postacie. Normalnie żadnych postępów. Nie chce mi się wierzyć, by w Polsce nie było zdolniejszych grafików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie na YouTube oglądałem Gi Joe The Movie (Akcja Gi Joe), to film animowany z mojego dzieciństwa, ah miło było sobie oglądnąć jeszcze raz bo tak długim czasie... Jedna z moich ulubionych "kreskówek" zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...