Skocz do zawartości

Wasze Zwierzaki


Pablo-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatio moj krolik chyba matrix'a ogldal bo gdy podbiegl do sciany przebiegl po niej, odbil sie po czym wyladowal na dachu swojej klatki XD

Ooo przypomnialem sobie gdy dostalem krolika 4 lata temu.Gdy wypuscilem go z klatki i zamknalem wejscie do niej.Ganialem krolika on byl coraz bardziej zly i chcial wskoczyc do klatki(nie wiedzial ze jest zamknieta) wybil sie w powietrze i wbij sie glowa w wejscie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam psa :D

 

Pudel miniaturka. Myślałem, że to taki nieusłuchany głupol (byłem kiedyś u cioci, która miała pudla (tylko, że czarnego) i.... nie znam nazw :P Taki duuuży xd chyba to się bokser anzywa ale nie jestem pewien. Więc miała pudla ii cos jeszcze, to coś było grzecxzne, usłuchane, szło przy nodze, znało komendy itp. A pudel był jakby bezpański :P Nie słuchał się i wogóle)

 

Jak dostałem pudla to se myślałęm, ze to będzie taki a głupol.... no i był taki sam głupol :P Na szczęście do pewnego czasu. Jak sobie kupiliśmy działkę (ok. 3 miesiace temu) to ona se latała po działce cały czas. I jakoś to ją nauczyło być grzeczną :P Jak wychodze na spacer to idzie przy nodze, powiem "Stój" (nie siad :P) to siada itp.

 

Jak na pudla to jest super grzeczna. Widziałem jej mamę i siostrę... szatany. No Liza (a właśnie nie mówiłem :P tak się nazywa ;P) też szatan, jak się ją spuści ze smyczy to lata najszybciej jak umie takie wielikie kółka wokół mnie o czeka, aż jej ktoś piłkę rzuci... Ale jak zawołam to przyjdzie.

 

I zna też fajną komendę "hop!" ;) jak tak powiem i zacznę klepać ręką np. krzesło, to wskoczy na krzesło. Ale najfajniej jest, jak tak zrobię na człowieku xD I to jeszcze takiej mojej kuzyneczce, która się boi psów xD Ganai po całym domu za nią xD

 

Zdjęcia:

 

38552bceec2fef21med.jpg

c2d05edb925a03femed.jpg

35615e9a3d742f95med.jpg

 

PS: Jakość lepsza, ale spopiowałem nie ten link w FotosikManager'e xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pudel..., będąc tolerancyjny powiem że WSZYSTKIE wasze zwierzaki są fajne.. :P

Osobiście mam cztery ptaszniki (2 kędzieżawe, 1 olbrzymi, 1 białokolanowy), dwa pieski... rotweiler (czy jakoś tak) i bernardyn, no i wrednego kota persa z którym nie da się żyć.

Dał bym zdjęcia lecz usunołem niechcący sterowniki. Jak je znajde to zapodam fotki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mathew: Hehe. Gdybym miał chomiki, to mój kot by rozpierniczył klatkę(w rozpierniczaniu jest najlepsza).

lol rox! Mój kot skoczył z 1 piętra :F I wylądował na babci xD

xD Gdybym mieszkał na 1 piętrze, to dawno bym kota nie miał.

Ostatio moj krolik chyba matrix'a ogldal bo gdy podbiegl do sciany przebiegl po niej, odbil sie po czym wyladowal na dachu swojej klatki XD

Nie wiem jak z królikami, ale przy małych kotach, to waleruny walljumpy to chleb powszedni.

Photohunting trwa moze jeszcze dziś się doczekacie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytałem się rodziców to był Husky

ach to były czasy.... razem z moim kumplem który ma owczarka niemieckiego chodziliśmy pływać nad bzurę

pływać i mówię wam jak to fajnie wyglądało wilczek i Husky razem pływają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwrotnie nic w kotach dobrego nie widze,zawsze wołałem psy.

Heh gusta _^_ Koty są fajne bo:

- są małe

- mniej kłopotu

- mogą wejść na kolana i się przytulić, nie brudząc cię całego nie rzucając się na ciebie i wylizując ci twarzy

- nie robią rozpierdzielu w domu

- są takie milusie <D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh gusta _^_ Koty są fajne bo:

- są małe

- mniej kłopotu

- mogą wejść na kolana i się przytulić, nie brudząc cię całego nie rzucając się na ciebie i wylizując ci twarzy

- nie robią rozpierdzielu w domu

- są takie milusie >D

Może mam takie zdanie tylko dlatego że nigdy kota w domu nie miałem.

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...